ILIA DARK LIPS & CREME SHADOWS LOOK


ILIA_F16_The_It_Lip_Look
 

ILIA LOOK PRO VEČERNÍ AKCE JE TADY


 
TVÁŘ

Aplikujte přírodní makeup Vivid Foundation v Atacama F2.5 pomocí štětce č. 1 . Pomocí zúžené špičky štětce vyplňte menší oblasti kolem nosu a pod očima.

Vezměte štětec č. 2 a naneste na oblasti pod oči, jemně kolem nosu, pod obočí a na bradu s Vivid Concealer (obvykle o jedno číslo nižší než Foundation) pro zesvětlení a odstranění všech nedostatků.

Naneste Cosmic Dancer  Illuminator na nejvyžším místě lícních kostí a rozestínujte štětcem Perfecting Buff # 4 nebo prsty. Poté, co začínáte pod vnějším okrajem oka, lehce aplikujte All'Me Multi-Stick diagonálně nahoru na lícní kosti a smíchjte barvy do ztracena.

Nakonec použijte Fade Into You Dokončovací Powder pomocí Finishing Powder Brush # 5 ven ze středu obličeje s jemnými krouživými pohyby štětce. Nanášejte prášek dále od lícních kostí, aby vaše pleť stále zářila!

OČI

Použijte tuhé cremové přírodní stíny In Between Days Silken Shadow Stick na víčka, zapracujte prstem. Zvýrazněte vnitřní koutky oka Cosmic Dancer Illuminator .

Havana Affair Pure Eyeliner naneste podél horních a dolních linek řas. Nakonec naneste dvě vrstvy Mascara v Shadow of a Doubt.

RTY

Dokončete tento vzhled s překrásnou a výraznou barvou Lucy's Party Lipstick.

 


 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.