NÁŠ PŘÍBĚH


00053.00_00_46_16.Still012

Líčírna se zrodila z lásky k přírodě a touhy podporovat všechny společnosti přinášející zdravý životní styl, zodpovědnost a respekt k přírodě i lidskému tělu.

"Deset let se podílím na proměnách lidského vzhledu a před pár lety, donucena životní zkušeností, jsem začala více uvažovat nad tím, čemu vlastně věnuji svůj čas", říká Veronika Milá, jedna ze zakladatelek a zároveň hlavní vizážistka Líčírny. "Začala jsem sledovat neblahé následky našich neustále se měnících trendů a nenápadné vnucování ženám nový styl, který je udělá konečně krásnější a šťastnější. Nic z toho nebyla pravda a jediný, kdo byl opravdu šťastnější, byly velké společnosti, které na touze žen dobře vypadat, vydělávají.

Díky nemoci, která zasáhla naší rodinu jsem se začala plně věnovat i složení potravin, dopadům našeho konzumního života na zem a v neposlední řadě jsem postupně přicházela i na to, co se opravdu skrývá v prostředcích, kterými se každodenně obklopujeme.

Začala jsem se vzdělávat v přírodní medicíně, chodila na přednášky prvních chemiků a doktorů, kteří se nebáli říci svůj názor. Začala jsem studovala české i zahraniční publikace týkající se neuvěřitelného potenciálu přírodních darů a zároveň i knihy věnující se dopadu syntetických a toxických látek na naše tělo i zemi.

Všechna tato zjištění byla největším hnacím motorem k vyhledávání a oslovování značek a budování vztahu s průkopníky v zeleném hnutí. Když se mi podařilo nahradit všechny pečující produkty za čisté a živé, přemýšlela jsem, jak také nahradit své pracovní nástroje, tedy líčidla, za funkční a zároveň netoxické pro tělo. Vytvořila jsem jednoduchý web, který měl sloužit k vyhledávání základních informací o ingrediencích a k podpoře malých dekorativních značek objevujících se na trhu", vysvětluje Veronika.

Osobní zkušenost je ale nepřenositelná, a aby člověk poznal skutečný rozdíl, musí si přivonět, vyzkoušet texturu, pochopit rozdíl mezi živou látkou a umělou hmotou. Rok 2017 vše odstartoval a do týmu se přidali další lidé důvěřující budoucnosti zelené krásy. Vznikl tak projekt a školící showroom spojující nejlepší dekorativní produkty a profesionální vizážisty. Projekt, který je v Čechách první svého druhu.  

Jsme připraveni ukázat vám svět líčidel, krémů a vůní v té nejčistší podobě, svět bez syntetických náhražek, toxických konzervantů a parfemací. Svět, kde je život v každé lahvičce.

Více o ingrediencích naleznete v sekci Organic Guide. 

 

 

ORGANICKÉ INGREDIENCE  &  RECYKLOVATELNÉ OBALY  &  CRUELTY FREE

EVOLUCE KOSMETIKY ZAČÍNÁ V LÍČÍRNĚ

 


 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.