LÍČÍRNA ORGANICS


 

Do budoucna doufám, že zde bude více vizážistů připravených ukázat líčení a kosmetiku v lepším světle, a to v souladu s přirozeností a podle principů šetrných k lidskému tělu i k přírodě.

CO JE LÍČÍRNA ORGANICS

21371020_855703687919963_8400587982188739890_nmala


  • UNIKÁTNÍ KONCEPT SDRUŽUJÍCÍ NEJČISTŠÍ, STYLOVÉ, CRUELTY FREE A ZODPOVĚDNÉ DEKORATIVNÍ ZNAČKY

 

 

  • PEČLIVĚ VYBRANÉ ZNAČKY, KTERÉ PATŘÍ MEZI TOP 10 PODLE SOUTĚŽÍ A OBLÍBENOSTI ZÁKAZNÍKŮ PO CELÉM SVĚTE

 

 

  • OMEZENÍ DOPADU NAŠICH POUŽÍVANÝCH PRODUKTŮ NA NÁŠ ORGANISMUS, KDE SE LÁTKY HROMADÍ A STEJNĚ TAK NA ZEMI 

 

 

 

 

  • PROFESIONÁLNÍ VIZÁŽISTÉ S DLOUHOLETOU PRAXÍ, SE ZKUŠENOSTMI S BĚŽNOU, ALE PŘEDEVŠÍM PŘÍRODNÍ DEKORATIVNÍ KOSMETIKOU

 

 

  • SLUŽBY ŠITÉ NA MÍRU KAŽDÉ PLETI A NÁROČNOSTI ZÁKAZNÍKŮ

 

 

  • AKCE, WORKSHOPY A VZDĚLÁVACÍ PROGRAMY, KTERÉ POMOHOU VYZNAT SE VE SLOŽENÍ A KTERÉ UMOŽNÍ POCHOPIT VZNIK KOSMETICKÝCH PRODUKTŮ A JEJICH POTENCIÁLU S PŘÍRODNÍM SLOŽENÍM

 

 

 

 

 

FILOSOFIE PROJEKTU

Bye-Bye-Perfect-protest-sign_NEW 


ORGANICKÉ INGREDIENCE  &  RECYKLOVATELNÉ OBALY  &  CRUELTY FREE

EVOLUCE KOSMETIKY ZAČÍNÁ V LÍČÍRNĚ

 

 

1. VYBRALI JSME TY NEJČISTĚJŠÍ A ZODPOVĚDNÉ ZNAČKY A ZA JEJICH SLOŽENÍM SI STOJÍME. 

Roky jsem studovala složení a díky tomu vím, že nikdo na světě nedokáže zhodnotit a vyznat se v 90 000 látkách, které chemický průmysl vytvořil. Látky působí koktejlově a neni v lidských silách zajistit jejich stoprocentní bezpečnost. Pokud mi nikdo není schopen říci, jak na mě látky mohou působit, volím zdravý rozum a předběžnou opatrnost a nebudu je využívat vůbec. Mnohem víc mě ale při mém studiu udivilo, jak rychle jsme zapoměli na původní přírodní ingredience, kreré naše tělo vyživují, uzdravují a omlazují. Proto jsme vybrali ty nejlepší značky ve kterých je život sám. Složení, které tu bylo po tisíce let všude okolo nás a kterému naprosto důvěřuji.


2. NAŠE IDEA JE VYTVOŘIT ŽIVÝ, KREATIVNÍ A VZDĚLÁVACÍ PROSTOR S ORGANICKOU KOSMETIKOU, PROFESIONÁLNÍMI VIZÁŽISTY A LOKÁLNÍMI DESIGNÉRY

Naším posláním je změnit způsob, jakým lidé přemýšlí o složkách a produktech, které si dávají na své tělo. Náš tým se bude snažit vysvětlit rozdíly mezi živými a tělu prospěšnými látkami a syntetikými náhraškami.
Naše oblíbená služba Detox Your Make-up Bag je jedinečná služba na míru, kde si pod dohledem profesionálů nahradítě stávající syntetické make-upy za organické, tělu a zemi prospěšné.
Prostor bude ožívat workshopy a pop-upy. Můžete se těšit na lokální designéry vytvářejících pečující kosmetiku, šperky, vázy, textil. Na profesionály z oboru vizážistiky, aromaterapie, DIY, udržitelné módy. Chceme aby to v Líčírně prostě ŽILO!


3. RESPEKTUJEME VEŠKERÉ NÁZORY A S NIKÝM NEBOJUJEME. JE NÁM JASNÉ, ŽE ZMĚNA UVAŽOVÁNÍ JDE VĚTŠINOU RUKU V RUCE SE ZMĚNOU ŽIVOTNÍHO STYLU A DOST ČASTO I CELÉHO POHLEDU NA SVĚT A ŽIVOT, A TO VŠE CHCE ČAS!

Sami jsme na tuhle cestu nastoupili nedávno a učíme se pracovat s přírodou a jejími materiály. I když tu přírodní materiály byly tisíce let, až teď se nám plně dostávají i do pečující kosmetiky, dekorativní kosmetiky a do produktů, kde dříve byly jen výjimečně. My se s nimi teď musíme naučit pracovat, a to s sebou nese i riziko, že se nám nedej bože rozmaže rtěnka nebo oloupe lak na nehtech :D. Vše chce prostě čas, stejně jako když jeden systém končí a nastupuje nový, ješte nějakou dobu musí fungovat společně, proto vyhazování a zbavování se všeho, co považuju za škodlivé je hloupé, stejně tak jako ignorovat varování, že chemie tělu opravdu neprospívá. 


4. VŠE, O ČEM SE BUDEME ZMIŇOVAT A S ČÍM BUDEM PRACOVAT, JE PLNĚ V SOULADU S PŘÍRODOU, ZVÍŘATY I S NÁMI SAMÝMI

Budeme se snažit podávat informace týkající je jen produktů, u kterých je garantovaný jejich čistě přírodní nesyntetický původ a zodpovědná práce s bylinami, květinami, ovocem, oleji, minerály a dalšími ingrediencemi. Nepodporujeme značky, které testují své produkty na zvířatech. Snažíme se vybírat značky s recyklovatelnými obaly nebo vyměnitelným obsahem. Vše budeme zodpovědně prověřovat, zjišťovat jejich kvality a nedostatky a debatovat s vámi o všem, co by mohlo přispět k rozkvětu kosmetiky a její plné transformaci na čistě přírodní a pečující bázi.


5. NEPODPORUJEME PŘERETUŠOVANÉ TVÁŘE, NAFOUKLÁ PRSA, ZMENŠENÉ ZADKY NEBO VYHLAZENÉ VRÁSKY! 

A proč? Protože tímto směrem jsme si to již prošli a je vidět, že to vede jen ke zkreslenému pohledu na lidské tělo. Věčná nespokojenost většiny žen (nezávisle na jejich věku) a věčné pokoušení být jako ta modelka z obálky, respektive jako někdo, kdo ani neexistuje a jehož vzhed je jen zásluhou mnoha hodin práce ve photoshopu. Jako výzvu vidím kvalitní fotografie a fotografy, co umí retušovat jen tak, jak mu póza a světlo dovolí a vše ostatní je prostě naše já. Pokud se s tím vyrovnáme a začneme se mít více rádi, nikdy nás věk ani konfekční velikost, co nezapadá do pomyslné dokonalosti neexistujícího světa módních časopisů, nevyvedou z míry.   


6. VŠE, CO SE U NÁS DOZVÍTE NEBO SE ZDE DOČTETE, POCHÁZÍ PŘEDEVŠÍM Z VLASTNÍCH ZKUŠENOSTÍ PŘI PRÁCI Z PRODUKTY A VLASTNÍCH INFORMAČNÍCH ZDROJŮ, KTERÉ JSME CO NEJSVĚDOMITĚJI VYBRALI.

Značky V Líčírně podrobíme nejrůznějším zkouškám. Budou testovány i na foceních, natáčeních nebo jen tak na naší pleti. Každá pleť je individuální, a tak je možné, že to co nebude fungovat u nás může zafungovat jinde, proto se postupně budeme pokoušet najít co nejvyváženejší informace a doporučení ze zkušeností mých vlastních i ze zkušeností mých přítelkyň - jak z vizážistického okruhu tak i normálních uživatelek kosmetiky - tedy mých kamarádek a běžných spotřebitelek.


7. LÍČÍRNA SDRUŽUJE A PROPOJUJE ORGANICKÉ KOSMETICKÉ FIRMY A PRODUKTY. JSME PŘIPRAVENÍ JE PODPROVAT A ZDOKONALOVAT SE VE SPOLEČNÉM TVOŘENÍ.

 

 

 

   

PRODEJNA VINOHRADY / CHODOV

 

PRODEJNA VINOHRADY

LÍČÍRNA ORGANICS

 22793888_287291325109061_7135284479433637888_n

 

Prostor plný zeleně, dřeva, kovu, doplňků vytvořených českými designéry a samozřejmě i plný pečlivě vybraných organických značek s profesionální Make-up obsluhou.

Jednoduchost a minimalismus bílých polic nechá vyniknout překrásným a stylovým značkám. Už dávno je pryč doba, kdy využívání přírodních produktů bylo přisuzováno jen lesanám a hippies. Ačkoli smekám před jejich moudrostí, moje moderní dušička stále touží po tom, aby věc krásně vypadala a zárověň splňovala nejnáročnejší požadavky přírodních ingrediencí, recyklovatelných obalů a celkové zodpovědnosti značky, která jí vyvinula. To vše neustále hledáme a opravdu nacházíme. Díky tomu budeme postupně náš sortiment zvětšovat nebo upravovat. Budeme vytvářet příležitosti pro malé značky, pop-upy a pořádat workshopy, aby u nás bylo stále ŽIVO!

O zákazníky se u nás starají profesionální vizážisté.


 

Navštivte nás:

Mánesova ulice 76  (3min od metra Jiřího z Poděbrad)

Královské Vinohrady  Praha 2

 

Otevírací doba prodejny:

Pondělí - Pátek    11 - 19:00

Sobota - Neděle / Svátky  zavřeno

 

Rezervovat službu na:

info@licirna.cz

Tel:  777 768 408

Tel:  721 371 074 

 


PRODEJNA CENTRUM CHODOV

Czech Labels and Friends

 

 22527990_122048675132962_5514880789817553489_n

 

500 m2, slovenské a české brandy, organická kosmetika, přírodní zdroje

Největší obchod s lokální módou jaký jsme doposud v České nebo Slovenské republice mohli vidět. 

Prijďtě navštívit naší novou pobočku v největším nákupním centru v Čechách. Vyškolený personál vám poradí ve výběru nejvhodnějších odstínů a ve speciální dny na vás budou čekat na Chodově profesionální vizážisté. Vybrané značky, které zde naleznete jsou Alima Pure, Ilia Beauty a Zuii Organic (značky se budou během roku měnit nebo přibývat, aby jste se seznámili s celým sortimentem). Chystáme pro vás ve spolupráci s Czech labels i zážitkové tématické líčení, školení a akce podle přírodních živlů, módní přehídky a focení.

 

Dny vizážistů na prodejně budou upřesněny podle probíhajících akcí.  

 

Otevírací doba prodejny:

Pondělí - Neděle   9 - 21:00

 

 

 

ORGANICKÉ INGREDIENCE  &  RECYKLOVATELNÉ OBALY  &  CRUELTY FREE

EVOLUCE KOSMETIKY ZAČÍNÁ V LÍČÍRNĚ

 

 

 

 

 
NÁŠ PŘÍBĚH

 

licirna_RGB_pozitivni_mono_V1

 

Líčírna se zrodila z lásky k přírodě a touhy podporovat všechny společnosti přinášející zdravý životní styl, zodpovědnost a lásku k přírodě i lidskému tělu.

Deset let se podílím na proměnách lidského vzhledu a před pár lety, donucena životní zkušeností, jsem začala více uvažovat nad tím čemu vlastně věnuji svůj čas. Začala jsem sledovat neblahé následky našich neustále se měnících trendů a nenápadné vnucování ženám nový styl, který je udělá konečně krásnější a šťastnější. Nic z toho nebyla pravda a jediný kdo byl opravdu štastněší, byly velké společnosti, které na touze žen dobře vypadat vydělávají.

Díky nemoci, která zasáhla naší rodinu jsem se začala i plně věnovat složení potravin, dopadům našeho konzumního života na zem a v neposlední řadě jsem postupně přicházela i na to co se opravdu skrývá v prostředcích, kterými se každodenně obklopujeme.

Začala jsem se vzdělávat v přírodní medicíně, chodila na přednášky prvních chemiků a doktorů, kteří se nebáli říci svůj názor. Začala jsem studovala české i zahraniční publikace týkající se neuvěřitelného potenciálu přírodních darů a zárověň knihy věnující se dopadu syntetických a toxických látek na naše tělo i zemi.

Všechny mé zjištění byli největším hnacím motorem k vyhledání a oslovování značek a k budování vztahu s průkopníky v zeleném hnutí. Když se mi podařilo nahradit všechny pečující produkty za čisté a živé, přemýšlela jsem jak také nahradit své pracovní nástroje, líčidla, za funkční a zároveň netoxické pro tělo. Vytvořila jsem jednoduchý web, který měl sloužit k vyhledání si základních informací o ingrediencích a k podpoře malých dekorativních značek oběvujícíh se na trhu.

Osobní zkušenost je ale nepřenositelná, aby člověk poznal ten rozdíl musí si přivoňet, vyzkoušet texturu, pochopit rozdíl mezi živou látkou a umělou hmotou. Rok 2017 vše odstartoval a do týmu se přidali další lidé důvěřující budoucnosti zelené krásy. Vznikl projek a školící showroom spojující nejlepší dekorativní produkty a profesionální vizážisty. Projekt, který je v Čechách první svého druhu.  

Jsme připraveni ukázat vám svět líčidel, krémů a vůní v té nejčistší podobě, svět bez syntetických náhražek, toxických konzervantů a parfemací. Svět, kde je život v každé lahvičce.

Více o ingredincích naleznete v sekci Organic Guide. 

 

 

ORGANICKÉ INGREDIENCE  &  RECYKLOVATELNÉ OBALY  &  CRUELTY FREE

EVOLUCE KOSMETIKY ZAČÍNÁ V LÍČÍRNĚ

 


 

 

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.