NÁŠ PŘÍBĚH


 

licirna_RGB_pozitivni_mono_V1

 

Líčírna se zrodila z lásky k přírodě a touhy podporovat všechny společnosti přinášející zdravý životní styl, zodpovědnost a lásku k přírodě i lidskému tělu.

Deset let se podílím na proměnách lidského vzhledu a před pár lety, donucena životní zkušeností, jsem začala více uvažovat nad tím čemu vlastně věnuji svůj čas. Začala jsem sledovat neblahé následky našich neustále se měnících trendů a nenápadné vnucování ženám nový styl, který je udělá konečně krásnější a šťastnější. Nic z toho nebyla pravda a jediný kdo byl opravdu štastněší, byly velké společnosti, které na touze žen dobře vypadat vydělávají.

Díky nemoci, která zasáhla naší rodinu jsem se začala i plně věnovat složení potravin, dopadům našeho konzumního života na zem a v neposlední řadě jsem postupně přicházela i na to co se opravdu skrývá v prostředcích, kterými se každodenně obklopujeme.

Začala jsem se vzdělávat v přírodní medicíně, chodila na přednášky prvních chemiků a doktorů, kteří se nebáli říci svůj názor. Začala jsem studovala české i zahraniční publikace týkající se neuvěřitelného potenciálu přírodních darů a zárověň knihy věnující se dopadu syntetických a toxických látek na naše tělo i zemi.

Všechny mé zjištění byli největším hnacím motorem k vyhledání a oslovování značek a k budování vztahu s průkopníky v zeleném hnutí. Když se mi podařilo nahradit všechny pečující produkty za čisté a živé, přemýšlela jsem jak také nahradit své pracovní nástroje, líčidla, za funkční a zároveň netoxické pro tělo. Vytvořila jsem jednoduchý web, který měl sloužit k vyhledání si základních informací o ingrediencích a k podpoře malých dekorativních značek oběvujícíh se na trhu.

Osobní zkušenost je ale nepřenositelná, aby člověk poznal ten rozdíl musí si přivoňet, vyzkoušet texturu, pochopit rozdíl mezi živou látkou a umělou hmotou. Rok 2017 vše odstartoval a do týmu se přidali další lidé důvěřující budoucnosti zelené krásy. Vznikl projek a školící showroom spojující nejlepší dekorativní produkty a profesionální vizážisty. Projekt, který je v Čechách první svého druhu.  

Jsme připraveni ukázat vám svět líčidel, krémů a vůní v té nejčistší podobě, svět bez syntetických náhražek, toxických konzervantů a parfemací. Svět, kde je život v každé lahvičce.

Více o ingredincích naleznete v sekci Organic Guide. 

 

 

ORGANICKÉ INGREDIENCE  &  RECYKLOVATELNÉ OBALY  &  CRUELTY FREE

EVOLUCE KOSMETIKY ZAČÍNÁ V LÍČÍRNĚ

 


 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.