Líčírna Karlovy Vary 2024

Karlovy Vary - úvodní

V Karlových Varech jsou make-up salony obvykle rezervovány pro slavné osobnosti, přitom exkluzivní péči si zaslouží každá žena. Přijďte a nechte se hýčkat v našem Líčírna salonku v Residenci Sadová, kde vám profesionální make-up artistky nabídnou péči hodnou červeného koberce. K dispozici vám budeme po celou dobu karlovarského festivalu, a to od 10 do 19 hodin - aby vaše krása zářila stejně jasně jako světla reflektorů!

Klára-Vary-citace


 
1
 
FLASH MAKE-UP
 
30 MIN

Rychlý make-up před filmem, procházkou po kolonádě nebo večírkem? Žádný problém! Pokud potřebujete jenom lehce upravit a ozvláštnit make-up, vsaďte na naše 30minutové sezení, během kterého se zaměříme na jednu konkrétní oblast obličeje podle vašeho výběru (oči nebo pleť/rty). 
* Nezahrnuje vlasový styling.

800 Kč


2

FULL GLAM MAKE-UP 
60 MIN

Chcete se cítit jako filmová hvězda? Dopřejte si full glam make-up, se kterým byste bez rozpaků mohla vstoupit na červený koberec. Profesionální make-up artistky nedělají rozdíly, a tak vám dopřejí stejnou péči jakou dostávají hvězdy filmového plátna. Těšte se na plnohodnotný make-up, díky kterému budete nepřehlédnutelná.  
* Nezahrnuje vlasový styling.

1.600 Kč

 

 

Rezervační podmínky:

Platba
Celá částka za službu je požadována předem a je nevratná. Tato platba zajišťuje vaši rezervaci a umožňuje nám efektivněji plánovat a garantovat vysokou kvalitu služeb, které poskytujeme.

Zrušení rezervace 
Rezervaci zrušit lze. V případě zrušení rezervace je poplatek za službu nevratný. Děkujeme za pochopení.

Přesunutí rezervace
Rezervace lze individuálně po dohodě přesunout. Přesunutí je možné pouze v případě, že je v rezervačním systému volné místo. Stále platí, že rezervace nelze zrušit.

Příchod
Prosíme o příchod 5 minut před plánovaným začátkem líčení. Díky tomu se stihneme dostatečně připravit a zajistíme, aby líčení začalo včas a bez zbytečného zdržení. Adresa salónku je Residence Sadová - Sadová 43/45, Karlovy Vary.

Zpoždění
Pokud dojde ke zpoždění, nemůžeme garantovat, že doba vašeho líčení bude prodloužena. Snažíme se dodržovat naplánované časy, abychom každé klientce dopřály dostatek času pro kvalitní realizaci služby.

Provozní doba 
Těšíme se na vás každý den od 10 do 19 hodin. Poslední rezervace na full glam make-up je v 18 hodin, na flash make-up v 18.30 hodin.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu!