Aktuální otevírací doba našich prodejen: 9 - 19 hodin (líčení možné s testem).

Pozice Líčírna Organics

 
 
 
 
 
 
Beauty consultant & Make-up artist
 
Rádi bychom přivítali v naší clean beauty family nové členy teamu,
a to na pozici Beauty consultant & Make-up artist.DKZ_6430
Jako Beauty consultant & Make-up artist budete hýčkat naše zákaznice na  prodejnách, pomáhat jim s výběrem produktů a poskytovat organic make-up  lessons. Make-upu artistům v Líčírně předáváme naše nejcennější know-how,  rozvíjíme jejich talent, učíme je nejnovější techniky práce s organickým a bio  make-upem, školíme do hloubky v ingrediencích. Pracujeme pouze s celosvětově  uznávanými a oceňovanými značkami, které pečlivě vybíráme. 
Kdo si s námi bude nejvíce rozumět? Ti, co jsou komunikativní, samostatní,  nekonfliktní a jsou zároveň perfekcionisté s trochou punku v krvi.
Naši make-up artisté působí na prodejnách Letná a Mánesova, ale můžete je také  potkat na focení i natáčení skvělých projektů. Jsou také nedílnou součástí veletrhů
a beauty workshopů.
 
 
Je pro nás velkou výhodou, pokud:
  • Již máte zkušenosti s fungováním na prodejně, aktivním prodejem a zákaznickým servisem. 
  • Se zajímáte o udržitelnost, ať už v make-upu nebo v módě, pomalý životní styl, ale zároveň sledujete trendy a baví vás (stejně jako nás) více kvalita, než kvantita.  
  • Již máte zkušenosti s přírodní kosmetikou či make-upem.
 
Máme představu o spolupráci na 1-2 dny v týdnu, ale náš vztah se může vyvinout i v něco intenzivnějšího :). 

 

Svá make-up portfolia, CV a pár slov o sobě, abychom vás mohli co nejlépe poznat, zasílejte na e-mail: linda@organicmaster.cz  

 

 

 

 

 

Beauty Consultant & Make-up artist / Assistant shop manager
 
DKZ_6841 Rádi bychom přivítali v naší clean beauty family nového člena teamu, a to na   pozici  Beauty Consultant & Make-up artist & Assistant shop manager, který bude   jak krásně líčit i hýčkat naše zákaznice při výběru těch správných produktů, tak bude   pravou rukou naší shop managerky Martiny. Hledáme člověka, který bude udržovat   prodejnu jako ze žurnálu, nenapravitelného perfekcionistu se smyslem pro detail, který   ví, jak udělat zákazníkům z nakupování opravdový zážitek.   
 
 
 Hlavní náplní práce je líčení našich zákaznic a perfektní zákaznický servis, proto je   potřeba, aby náš nový člověk měl již s vizážistikou předchozí zkušenost.
 Je pro nás velkou výhodou, pokud:
 

 - Máte již zkušenosti z prodejny.

 - Sám sebe popsujete jako “organizační typ”. Na tuto pozici je potřeba umět si srovnat   priority a být shop managerce opravdovou oporou.

 - Další výhodou je, pokud se zajímáte o udržitelnost, ať už v make-upu nebo v módě,   pomalý životní styl, ale zároveň sledujete trendy a baví vás (stejně jako nás) více   kvalita, než kvantita.

   - V neposlední řadě je plus také to, pokud máte zkušenosti s přírodním make-upem.

 
 
Všem členům Líčírna teamu předáváme naše nejcennější know-how, rozvíjíme je, učíme je nejnovější techniky práce s organickým a bio make-upem, školíme do hloubky v ingrediencích. Pracujeme pouze s celosvětově uznávanými a oceňovanými značkami, které pečlivě vybíráme. Zodpovědnost a denní rutina? Zákaznický servis a samozřejmě komunikace i aktivní prodej, kontrola produktů a jejich testerů na prodejně, kontrola stavu zásob a organizace případných transferů mezi prodejnami, kontrola standardu čistoty na prodejně. Pokud se i nadále usmíváte, jste náš člověk. 
 
 
Máme představu o spolupráci na 3 dny v týdnu, ale náš vztah se může vyvinout i v něco intenzivnějšího :).

 

Svá make-up portfolia, CV a pár slov o sobě, abychom vás mohli co nejlépe poznat, zasílejte na e-mail: barbora@organicmaster.cz