Aktuální otevírací doba našich prodejen: 10 - 18 Mánesova, 10 - 18 Letná (líčení možné s testem).

VAPOUR MAKEUP

BANNERblogvapourroutine

 

 

 

 Pro koho je Vapour Beauty nejvhodnější?

  • suchá pleť
  • smíšená pleť
  • problematická pleť
  • zralá pleť
  • citlivá pleť
  • normální pleť

 Snímek obrazovky 2021-03-17 v 2.07.42

 

Jaké jsou jedny z klíčových ingrediencí a co umí?

Mandlový olej: Mandlový olej podporuje regeneraci pokožky, vyživuje ji a uzamyká v ní hydrataci. Mandlový olej se řadí mezi nejcennější rostlinné oleje. Je výživný a vhodný pro všechny typy pleti. Pokožce dodává pocit hebkosti, mírní podráždění, chrání ji a pomáhá především suché kůži se sklony k olupování, svědění a popraskání.

Makadamiový olej: Je výborně vstřebatelný do pokožky, což je dáno jeho složením, které se velmi podobá složení lidského kožního mazu. Obsahuje mononenasycené mastné kyseliny, hlavně kyselinu olejovou a vzácnou kyselinu palmitoolejovou, která je klíčová pro udržení vitality pokožky a zvyšují i její obranyschopnost. Je dobrým pomocníkem proti stárnutí pleti, podporuje hydrataci a regeneraci pokožky, udržuje pleť pružnou a sametově hebkou. Zajímavý je i přirozený UV faktor 3-4 a jeho výborné antioxidační účinky dané mimo jiné obsahem vitaminů A, B, E.

Ricinový olej: Funguje jako skvělý krém pro suchou pokožku, protože dokáže proniknout hluboko do kůže. Vysoká koncentrace mastné kyseliny v tomto oleji podporuje tvorbu zdravé a zářivé pokožky a pomáhá při onemocněních, jako jsou dermatitida, která může způsobit drsnou, značně suchou kůži. Ricinový olej podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, jež pomáhají oddálit projevy stárnutí a udržují pokožku mladistvou. Ricinový olej funguje jako přírodní změkčovadlo, které dokáže snížit výskyt vrásek i jemných linek.

 

 

 

 

 

 

Denní líčení (do 10minut) s Ikonickou přírodní značkou Vapour Beauty 

 

 

 

Step 1. Podklad

Kvalitní hydratace je základ. Pokud víte, že vám makeup příliš dlouho nevydrží vyberte si jeden z primerů. Pokud máte pleť spíše normální až suchou volte kvalitní příroní hydratační krém nebo primer jako podklad. Makeupy od Vapour Beauty jsou na olejovém základu, jsou tak schopné uzamknout vlhkost v pleti, ale nezatěžovat ji. Mdlá pleť ocení rozjasňující primer, mastná zase matující. Makeup vám pak vydrží mnohem déle.

  

 

 

 

Step 2. Makeup

Denní líčení je většinou jemné a přirozené. Nicméně makeup si i tak vyberte podle toho v jakém stavu je vaše pleť. Pro dosažení středního krytí a ,,glowy,, efektu sáhněte po Soft Focus Foundation. Je boží!

Pokud je vaše pleť ve stavu hojení nebo potřebujete z jakéhokoli důvodu silnější krytí. Bude vaší volbou Velvet Glow Foundation. Tam je možné dosáhnput o trochu výraznějšího krytí. Glowy šťavnatý efekt najdete u obou.

Oba makeupy mají spíše střední krytí, ale dají se vrstvit.

Použít můžete stětec, prsty i houbičku. Záleží jen na vás. 

 

 

 

Step 3.  Korektor / Kontury 

Nic z toho není nutné. Záleží jen na vašem pocitu, zda je potřeba obličej vystínovat nebo zda je nutné cokoli zamaskovat. Pokud máte už v líčení větší ,,grif,, vystínování lze provést rychleji pomocí bronzeru nebo makeupu v tyčince. Multifunkční makeup v tyčince funguje i jako korektor.  

 

 

 m9eThtdQ

 

 

 

Step 4. Oči / Obočí

Nejjednodušší je (a pokud pospícháte) si oční víčko přepudrovat bronzerem, nebo víčko jemně přetřít multistickem. Obličej pak působí sjednoceně a přirozeně. Stejnou službu samosžejmě splní i překrásné oční stíny se kterými si jednoduše doupravíte a vyplníte i obočí. Posledním krokem v této oblasti je pak kvalitní řasenka. 

 

 

 

Step 5. Tváře / Rty

Pro denní líčení volte jemné, svěží barvy. Na jaře se nebojte podpořit i lesk nebo třpyt rozjasňovači a bronzery.  Opět můžete sáhnout k multistickům, které vám v kabelce poslouží jako tvářenka a liptint. Pro odvážnější máme i nádherné odstíny rtěnek a lestů. Pokut máte spíše mastnou pleť a chcete aby vám tvářenka déle vydržela zvolte tvářenku pudrovou. Meze vaší kreativitě se nekladou. 

 

 

 

 

Step 6. Zafixovat

Vapour Beauty je značka tvořená převážně oleji. Oleje umí mnohá ,,kouzla,, a jsou neuvěřitelným zdrojem potřebných látech pro zdraví vaší pleti. Je ale důležité si umědomit, že oleje na pleti pracují a pokud je kůže sama o sobě mastnější, je potřeba pleť občas zafixovat jemnými minerály- pudrem. Jak často pleť fixovat během dne záleží jak moc máte ,,glowy,, zářivý efekt rádi. Na jaře i v létě je tento přirozený třpit na kůži spíše žádaný.