Aktuální otevírací doba na prodejnách je: pondělí - pátek 9 - 19 hodin (líčení možné s testem).

VAPOUR MAKEUP

BANNERblogvapourroutine

 

 

 

 Pro koho je Vapour Beauty nejvhodnější?

  • suchá pleť
  • smíšená pleť
  • problematická pleť
  • zralá pleť
  • citlivá pleť
  • normální pleť

 Snímek obrazovky 2021-03-17 v 2.07.42

 

Jaké jsou jedny z klíčových ingrediencí a co umí?

Mandlový olej: Mandlový olej podporuje regeneraci pokožky, vyživuje ji a uzamyká v ní hydrataci. Mandlový olej se řadí mezi nejcennější rostlinné oleje. Je výživný a vhodný pro všechny typy pleti. Pokožce dodává pocit hebkosti, mírní podráždění, chrání ji a pomáhá především suché kůži se sklony k olupování, svědění a popraskání.

Makadamiový olej: Je výborně vstřebatelný do pokožky, což je dáno jeho složením, které se velmi podobá složení lidského kožního mazu. Obsahuje mononenasycené mastné kyseliny, hlavně kyselinu olejovou a vzácnou kyselinu palmitoolejovou, která je klíčová pro udržení vitality pokožky a zvyšují i její obranyschopnost. Je dobrým pomocníkem proti stárnutí pleti, podporuje hydrataci a regeneraci pokožky, udržuje pleť pružnou a sametově hebkou. Zajímavý je i přirozený UV faktor 3-4 a jeho výborné antioxidační účinky dané mimo jiné obsahem vitaminů A, B, E.

Ricinový olej: Funguje jako skvělý krém pro suchou pokožku, protože dokáže proniknout hluboko do kůže. Vysoká koncentrace mastné kyseliny v tomto oleji podporuje tvorbu zdravé a zářivé pokožky a pomáhá při onemocněních, jako jsou dermatitida, která může způsobit drsnou, značně suchou kůži. Ricinový olej podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, jež pomáhají oddálit projevy stárnutí a udržují pokožku mladistvou. Ricinový olej funguje jako přírodní změkčovadlo, které dokáže snížit výskyt vrásek i jemných linek.

 

 

 

 

 

 

Denní líčení (do 10 minut) s ikonickou přírodní značkou Vapour Beauty 

 

 

 

KROK 1. Podklad

Kvalitní hydratace je základ. Pokud víte, že vám make-up příliš dlouho nevydrží a pleť jej během dne vpije, doporučujeme jako podklad použít primer. Pokud máte pleť spíše normální až suchou, volte kvalitní přírodní hydratační krém nebo primer jako podklad. Make-upy od Vapour Beauty jsou vytvořeny na olejovém základu. Jsou tak schopné uzamknout vlhkost v pleti, ale přitom ji nezatěžovat. Mdlá pleť ocení rozjasňující primer, mastná zase matující. Make-up vám pak vydrží mnohem déle.

  

 

 

 

KROK 2. Make-up

Denní líčení většinou volíme jemné, přirozené a make-up si vybíráme podle stavu naší pleti. Pro dosažení středního krytí a "glow" efektu, zvolte Soft Focus Foundation. Je boží!

Pokud je vaše pleť ve stavu hojení nebo potřebujete z jakéhokoli důvodu silnější krytí, bude vaší volbou Velvet Glow Foundation. U něj je možné dosáhnout o trochu výraznějšího krytí, než u Soft Focus Foundation. "Glowy" šťavnatý efekt poskytnou pleti oba dva.

Oba make-upy mají spíše střední krytí, ale dají se bez problémů vrstvit.

Použít můžete štětec, prsty i houbičku. Záleží jen na vás. 

 

 

 

KROK 3.  Kontury 

Záleží jen na vašem pocitu, zda máte chuť obličej vystínovat, upravit jeho rysy a pohrát si s touto pokročilou make-upovou metodou. Skvěle vám pro tuto techniku poslouží například Vapour Beauty Bronzing Powder. Bronzer naneste všude tam, kde chcete pleť přirozeně rozzářit a projasnit váš obličej. Můžete použít také na klíční kosti a dekolt. 

 

m9eThtdQ

 

 

 

KROK 4. Oči / Obočí

Pokud ráno počítáte každou minutu, skvělou službu vám během líčení poskytne bronzer, kterým nebo víčko jemně poprášíte a přirozeně zapracujete štětcem nebo prsty. Hodně zábavy si užijete i s tzv. multisticky, které využijete nejen na tváře a rty, ale skvěle vypadají právě i na očních víčkách, kterým dodají šťavnatý vzhled. Obličej pak působí sjednoceně a přirozeně. Stejnou službu samozřejmě splní i překrásné oční stíny, se kterými si při vhodně zvoleném odstínu jednoduše doupravíte a vyplníte i obočí. Posledním krokem při líčení očí je pak kvalitní řasenka. 

 

 

 

KROK 5. Tváře / Rty

Pro denní líčení volte jemné, svěží barvy. Přirozený, rozjasněný look podpoříte například aplikací lesku na rty, rozjasňovačem či bronzerem. Ideálním produktem, který nesmí chybět v žádné kosmetické taštičce, je rozhodně multilíčidlo Vapour Beauty Aura Multi Stick, který vám poslouží jako tvářenka i rtěnka. Pro odvážnější máme i nádherné odstíny rtěnek a lesků. Pokud máte spíše mastnější pleť a chcete, aby vám tvářenka déle vydržela, zvolte pudrovou variantu. Užijte si to, meze vaší kreativitě se nekladou :)

 

 

 

 

KROK 6. Fixace

Celodenní výdrže u vašeho make-upu docílíte jednoduchým, ale zásadním krokem. Je jím fixace. Tento krok je často opomíjený, ale stačí jen dobře znát potřebu své pleti a zvolit vhodnou variantu. Pokud je vaše pleť mastnější, je potřeba zafixovat jemnými minerály. Ideálním pomocníkem, který dokáže pleť zmatnit bez efektu masky, je Vapour Beauty Transparentní kompaktní pudr. Pokud je vaše pleť spíše sušší, doporučujeme pudrem jemně zafixovat pouze oblast t-zóny.