AKTUÁLNĚ JSME PRO VÁS V LÍČÍRNĚ KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN 9 - 19 HODIN

CLEAN DISCOVERY BOX Kjaer Weis make-up duo

2 880 Kč –41 %
i X5snfrD Oorez
2 880 Kč –41 % 1 690 Kč
Skladem

THIS MONTH’S DISCOVERY 

 

Vytvořili jsme pro vás ve speciální letní edici limitovaný Clean Discovery Box, kde najdete set make-up dua od Kjaer Weis. Nemůžete při výběru udělat chybu, protože si volíte vždy svou vlastní unikátní kombinaci barev.

Tento Clean Discovery Box jsme limitovali počtem 10 ks.

Vámi vybranou kombinaci napište do poznámky k objednávce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zvolte si jeden make-up v odstínu vaší pleti + tmavší barvu na konturování a vyhrajte si s jejich kombinací. Ať už budete dennodenně konturovat, nebo tmavší odstín použijete jako bronzer, bude vás celý proces líčení díky krémové a lehké textuře bavit celé léto.

Pokud si nejste úplně jistá jakou barvu pro sebe zvolit, vytvořili jsme pro vás doporučení odstínů, které k sobě díky společným barevným vlastnostem perfektně padnou.

Limitovaný a cenově zvýhodněný Clean Discovery Box s produkty Kjaer Weis obsahuje:

  • Tmavší produkt ve full-size balení v kovovém obalu.
  • Světlejší produkt jako náplň v průhledném obalu. Je velmi vhodný například do Kjaer Weis magnetické palety. Nebo jej můžete vyměnit s tmavším odstínem a vložit do kovového obalu.

 

Vybírat můžete z těchto odstínů:

Světlé (v průhledném obalu): Lightness, Like Porcelain, Silken, Ethereal, Paper Thin, Feathery, Just Sheer, Illusion

Tmavé (v kovovém kompaktu): Dainty, Transparent, Delicate, Velvety, Flawless

 

Doporučené kombinace odstínů:

- K Lightness, Like Porcelain, Silken, Paper Thin doporučujeme vybrat tmavší odstíny: Dainty, Transparent, Delicate, Velvety.

- K Feathery, Just Sheer, Illusion doporučujeme vybrat tmavší odstíny: Delicate, Flawless.

 

Nicméně můžete zvolit i úplně jinou kombinaci tmavého a světlého odstínu dle vašich preferencí.

 

Přehled všech odstínů naleznete zde: https://www.licirna.cz/kjaer-weis-make-up/

 

Vybranou kombinaci prosím uveďte vždy do poznámky v objednávce.
 arm_swatches 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

kjaer-weis-f-1024_fca13b3f-95eb-45ed-bd0e-5dd9ea97e6ab_2048x2048

 

O značce Kjaer Weis

Perfektní ztělesnění toho, jak může koexistovat krása, luxus a udržitelnost. Jednoduchá, ale ne obyčejná. Krásná, ale vždy autentická. Nová norma vysoce kvalitního make-upu, minimalizmus s troufalým standardem. Organické nejčistší ingredience, které skutečně fungují. Make-up, který skutečně funguje a pracuje s kůží, ne proti ní..

To je Kjaer Weis. Založená make-up artistkou Kirsten Kjaer Weis v Dánsku narozenou, žijící v New Yorku, která spojuje minimalistickou skandinávskou estetiku s atmosférou New Yorku. Vytváří make-up, který je stejně krásný na vaší pokožce, ale i v jeho jedinečně navrženém luxusním a udržitelném obalu. Jsou to dvě věci, u kterých obvykle děláme kompromis - funkčnost a design, ale Kirsten ví, jak skloubit zdánlivé protiklady. “Skandinávie je klidná, minimalistická, New York City je divoký. Zdá se, že jsou tak odlišní, ale mohou fungovat společně,” říka Kristen. Kjaer Weis spojuje tyto dva světy luxusu a udržitelnosti bez kompromisu.

 

Ingredience

Certifikována certifikačním orgánem CCPB, který vyžaduje nejméně 95% organických složek, přičemž každý produkt sestává ze surovin, přírodních konzervačních látek a pigmentů. Milujeme, když jsou věci udělané poctivě, vyrobené čistě a tak, aby trvaly věčně. V oblečení, které kupujeme a taky v potravinách, které jíme. V této době jsme schopni si vědomě vybírat výrobky, které používáme, aniž bychom museli dělat kompromis v kvalitě .Tak proč ne také v oblasti krásy? Kjaer Weis udává nový směr s vysoce výkonným, luxusním make-upem , který má vše co má mít. Je organický, udržitelný a výkonný. Ingredience, které skutečně fungují. Ať už se jedná o barvu rtů vycházející z odstínu starého trička, nebo osobní prohlídku každé nové šarže výrobků kvůli konzistenci barev a textur, Kjaer Weis zaručuje nejen, že jsou všechny naše ingredience certifikované jako přírodní nebo certifikované organické, ale vždy dosahují standardy luxusní krásy. Tak vzniká make-up, který skutečně funguje a pracuje s kůží, ne proti ní..

 

Zero Waste & Unique Design

Mít výrobek, který je ekologický a zdravotně nezávadný, nestačí. Při navrhování našich trvale udržitelných obalů jsme chtěli něco, co by vypadalo a bylo luxusní a nebylo jenom další věcí, kterou odložíte. Oceněný kreativní režisér Marc Atlan to udělal právě tak, že vytvořil architektonicky úžasný odvážný kovový kompakt, který lze snadno naplnit vaším oblíbeným produktem KW. Kovový obal s bílým smaltovaným logem "KW"  najdete v červených lakovaných krabičkách se zrnitou texturou, podobné krabičkám od šperků. Jako skutečná památka, tyto kompakty jsou natolik propracované, že nevyjdou z módy.

 

Kjaer Weis je perfektním ztělesněním toho, jak může koexistovat krása, luxus a udržitelnost.

        cosmeticinaturali-ENG    logo-mobile-ita  cosmeticibiologici-ENG-298x300