AKTUÁLNÍ OTEVÍRACÍ DOBA NA OBOU PRODEJNÁCH: PONDĚLÍ - PÁTEK 9:00 -19:00, DOPRAVA ZDARMA OD 1800,- KČ / 80,- EURO.

Codex Beauty Antü Skin Defend Kit - Sada pro ochranu pleti

100%NATURAL
750 Kč
Skladem

Codex Beauty Antü Sada pro ochranu pleti

Codex Beauty Antü Skin Defend Kit

1x 15ml, 1x 30ml

  • Ideální sada pro vyzkoušení produktů
  • Malé balení vhodné na cesty
  • Čištění, obnova a hydratace pleti
  • Obsahuje patentovaný AntüComplex
  • Vhodný pro všechny typy pleti

Rádi byste vyzkoušeli oblíbené produkty z řady Antü? Často cestujete a nechcete s sebou vozit plná balení svých oblíbených produktů? Hledáte ideální dárek, který potěší kamarádku nebo maminku? Právě pro vás byl vytvořen tento set s "beauty heroes" řady Antü!

 Sada obsahuje: 

Codex Beauty Antü Refreshing Gel Cleanser 30 ml

Codex Beauty Antü Brightening Moisturizer 15 ml

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Codex Beauty Antü Refreshing Gel Cleanser je povzbuzujicí čisticí gel, který si vaše pleť jednoduše zamiluje! Sofistikované složení s obsahem extraktů Matico, Maqui a Murtilla pleť perfektně vyčistí bez zbytečného vysušení, podráždění a nepříjemného pocitu stažení. Díky obsahu mydlokoru tupolistého pomáhá zadržovat v pokožce hydrataci a nenarušuji její přirozenou ochrannou bariéru. Codex Beauty Antü Refreshing Gel Cleanser je vhodný pro všechny typy pleti a je ideálním prvním krokem vaší každodenní péče o pleť.

Aplikace

Malé množství čisticího gelu naneste na konečky prstů a jemnými krouživými pohyby masírujte celý obličej a krk. Poté opláchněte vodou.

VAROVÁNÍ: Vyhněte se přímému kontaktu s očima. Pokud se objeví známky podráždění, přestaňte produkt používat.

Před zařazením jakéhokoli nového produktu do rutinní péče doporučujeme provést patch-test.

 

Codex Beauty Antü Brightening Moisturizer je obnovující denní krém, který byl vytvořen pro ochranu a rehydrataci pleti. Unikátní propojení aktivních látek jako je Camapu extrakt, máslo ze semen Murumuru či extrakt ze semen Entada phaseoloides v kombinaci s patentovaným AntüComplexem ™, vytváří jedinečný produkt, který pomáhá chránit vaši pleť před nepříznivými vlivy okolního prostředí, hloubkově hydratuje a zmírňuje poškození pleti způsobené UV zářením. Jedinečnou vlastností tohoto denního krému je rovněž zjemnění vzhledu pórů, což bylo potvrzeno rozsáhlou klinickou studií a zklidnění i velmi citlivé a podrážděné pleti. Codex Beauty Antü Brightening Moisturizer je ideální pro každodenní použití a jeho účinné, ale velmi jemné složení, je vhodné pro všechny typy pleti.

 

Klíčové ingredience:

Murumuru obnovuje vlhkost pokožky vytvořením ochranného filmu, který podporuje bariéru pokožky.

Camapu pomáhá chránit před poškozením a zmírňuje dočasné zarudnutí a podráždění pleti.

Entadin pomáhá chránit před negativními vlivy z okolního prostředí.

 

Aplikace:

Potřebné množství krému naneste jemnými masážními pohyby na vyčištěnou pleť. 

VAROVÁNÍ: Vyhněte se přímému kontaktu s očima. Pokud se objeví známky podráždění, přestaňte produkt používat.

Před zařazením jakéhokoli nového produktu do rutinní péče doporučujeme provést patch-test.

O řadě Antü

Kolekce Antü využívá sílu bioaktivních látek z patagonských rostlin, které si lidé, z jihoamerického indiánského kmene Mapuche, cení pro jejich ochranné a léčivé vlastnosti. Na prastarou moudrost Mapuchů navázali odborníci na botaniku, sběr rostlin, genetickou analýzu, biotechnologie a formulaci, aby s respektem k přírodě získali co nejúčinnější a nejčistší ingredience a vyvinuli skutečně efektivní produkty.

Výsledkem je kolekce zaměřená na ochranu, obnovu a posílení kožní bariéry, snížení reaktivního oxidačního stresu (ROS) v pokožce a podporu kožního mikrobiomu. Řada Antü obsahuje rozjasňujicí hydratační krém, rozjasňujicí noční krém, rozjasňujicí sérum, rozjasňujicí mlhu, osvěžujicí gelový cleanser a oční krém.

Antü nese název po nejmocnějším bohu v mytologii chilských domorodců - představuje slunce, ale i světlo, moudrost a ducha. Antü prý stvořil pohoří And.

Hlavním hrdinou řady je patentovaný AntüComplex, navržený tak, aby zklidnil podráždění a zmírnil zánět, způsobený zejména slunečním zářením a vlivem znečištěného ovzduší.

AntüComplex

+ Matico (Buddleja globosa): obsahuje silné antioxidanty, mezi něž patří flavonoidy, které pomáhají zklidnit podrážděnou pokožku.

+ Maqui (Aristotelia chilensis): tradičně se používá k léčbě zánětu, obsahuje polyfenoly s vysokým obsahem antokyanů. Může pomoci zvýšit ochranu před slunečním zářením, jelikož zabraňuje poškození buněk UVB zářením.

+ Murtilla (Ugni molinae): tradičně se používá k léčbě zánětů, obsahuje polyfenoly, jako jsou flavonoly, a je silným zdrojem antioxidantů.

+ Hydrolizovaná kyselina hyaluronová: pomáhá pokožku hydratovat a zadržovat v ní vlhkost, čímž podporuje aktivitu antioxidantů.

 V jednotlivých produktech AntüComplex doplňují další biotechnologicky zpracované rostlinné nebo ovocné extrakty z Jižní Ameriky, které jsou známé pro své imunostimulační a analgetické vlastnosti.

Codex Beauty Labs používá složky podložené daty o účinnosti. Ať už je získává z volně rostoucí biomasy nebo vyrábí pomocí biotechnologických postupů, v každém kroku se snaží maximalizovat udržitelnost.

 “Naším cílem je spojit moudré vědění původních národů s moderní vědou a poskytnout konkrétní řešení pro pleť různého typu a stavu. AntüComplex jsme pojmenovali na počest členů kmene Mapuche, kterým z prodeje produktů odvádíme část peněz. Kosmetický průmysl využíval takové znalosti dlouho, je čas jít příkladem a těmto lidem to vrátit, dodává Barbara Paldus.

Díky teplému podnebí, mírným srážkám, vysokým nadmořským výškám a nízké populaci poskytuje deštný prales v Patagonii optimální prostředí pro život rostlinám s ochrannými a hojivými účinky. Mnoho z těch, které obsahuje kolekce Antü, kolonizovaly jako první půdu po erozi nebo lavinách, požárech a obdobích sucha. Tyto regenerační rostliny pomáhají zlepšit úrodnost půdy a opětovnému rozrůstání lesů.

Codex Beauty Labs si zakládá na každé fázi výrobního řetězce od partnerství s lokálními sběrači z kmene Mapuche, sběr rostlin v původním pralese, přes extrakci a biologické zpracování bioaktivních ingrediencí. Ve všech krocích zaručuje nejvyšší standardy účinnosti a udržitelnosti. Z prodeje produktů Antü jsou financovány lokální iniciativy kmene Mapuche. Pět ze šesti produktů řady, je baleno do bioplastových obalů z cukrové třtiny, které mají neutrální uhlíkovou stopu.

 

Ingredience: 

Codex Beauty Antü Refreshing Gel Cleanser 

Aqua (Water)Sodium Cocoyl GlutamatePropanediolLactobacillus FermentShea Butter Ethyl EstersGlycerinCetearyl AlcoholPotassium CocoateLactobacillusSclerotium GumCitric AcidDistarch PhosphateCocamidopropyl BetaineXanthan GumSodium PcaCocos Nucifera (Coconut) Fruit ExtractSodium BenzoateCitrus Limon (Lemon) Peel OilCitrus Aurantifolia (Lime) Peel OilPotassium SorbateCymbopogon Martini Motia (Palmarosa) Herb OilSodium PhytatePotassium OlivateBuddleja Globosa (Matico) Leaf ExtractAristotelia Chilensis (Maqui) Leaf ExtractUgni Molinae (Murtilla) Leaf ExtractQuillaja Saponaria Bark ExtractLimonene*

*Naturally occurring in essential oils   99% natural origin of total

Codex Beauty Antü Brightening Moisturizer

Aqua (Water)Shea Butter Ethyl EsterPropanediolLactobacillus FermentGlyceryl Stearate CitrateGlycerinCetearyl AlcoholLactobacillusGlyceryl StearateCarrageenanCocos Nucifera (Coconut) Fruit ExtractEntada Phaseoloides Bark/Seed ExtractSodium BenzoatePhysalis Angulata (Camapu) ExtractCaprylic/Capric TriglycerideXanthan GumPotassium SorbateCitric AcidCitrus Limon (Lemon) Peel OilCitrus Aurantifolia (Lime) Peel OilAstrocaryum Murumuru Seed ButterHydrolyzed Sodium HyaluronateSodium PhytateCymbopogon Martini Motia (Palmarosa) Herb OilBuddleja Globosa (Matico) Leaf ExtractAristotelia Chilensis (Maqui) Leaf ExtractUgni Molinae (Murtilla) Leaf ExtractTocopherolLimonene*Citral*Linalool*

*Naturally occurring in essential oils  99% natural origin of total

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

codex1

O značce Codex Beauty

Codex Beauty Labs nastavuje nové trendy v oblasti přírodní péče o pleť. Základy značky jsou ukotveny ve vědeckých poznatcích a podpoře kožního mikrobiomu. Vyvíjí skutečně čisté produkty s klinicky prokázanými účinky a v neposlední řadě dodržují zásady udržitelnosti ve všech fázích výroby.

Příroda je moudrá a všemocná. Musíme ji pouze správně porozumět a objevit ten pravý způsob, jak ji nechat nejlépe projevit své schopnosti. Právě v tom podává přírodní moudrosti pomocnou ruku věda a její poznatky. Značka Codex Beauty Labs propojuje biologii rostlin s biotechnologickými inovacemi a definuje tak nový standard v “clean beauty”. Za každým produktem stojí spolupráce mnoha odborníků z oblasti biotechnologie, genetiky, biologie rostlin, etnobotaniky, dermatologie, výrobních procesů, farmaceutické kvality, kosmetické chemie a životního prostředí. V jejich čele stojí zakladatelka společnosti, vědkyně s doktorátem v elektrotechnice ze Stanfordu, Barbara Paldus. 

 Dr. Barbara Paldus propojuje biotechnologii se světem krásy

“Codex Beauty Labs jsem zakládala se záměrem vyvíjet, pod křídly biotechnologie, skutečně účinné, bezpečné a udržitelné produkty, které půjdou proti proudu mainstream, a zároveň za ně budou mluvit transparentní vědecká data, nejen pouhé příběhy,” říká Barbara Paldus, držitelka více než 40 patentů, která se před vstupem do kosmetického průmyslu věnovala spektroskopii a biotechnologiím. Právě odtud přináší ty nejvyšší vědecké standardy, jež dnes aplikuje v kosmetickém světě. Narodila v Kanadě českým rodičům, vyrůstala v Evropě i v Kanadě, hovoří plynně pěti jazyky a má doktorát z americké Stanfordovy univerzity.

Společnost Codex založila z potřeby poskytovat péči o pleť s vysokou účinností, takovou, která se vymyká mainstreamu a obsahuje složky, jejichž efektivita je podložena vědou. Barbara vytvořila kosmetiku, která vrací sílu rostlin do vašich rukou - s výsledky, které to potvrzují.

 

 

10564-O-codex-beauty-pletovy-olej-bia-facial-oilPříběh každé kolekce Codex Beauty Labs vzniká identifikací kožního problému, pro který chce Barbara se svým týmem, najít funkční řešení. Nejprve jsou určeny vhodné bioaktivní látky a po celém světě jsou hledány rostliny, v nichž se přirozeně vyskytují. 

Ingredience pro hydratační řadu Bia tak byly objeveny v Irsku. Pro kolekci Antu, zaměřenou na ochranu kožní bariéry a snížení reaktivního oxidačního stresu, se ty pravé ingredience objevily v Chile u pradávného indiánského kmene Mapuche. Na etnobotanické poznatky vědci dále navazují genetickým výzkumem, aby zjistili, jak rostliny používané v tradiční bylinné medicíně fungují a zda opravdu řeší definovaný kožní problém. Vhodné rostliny a jejich extrakty pokračují do magické fáze organické chemie - vývoje inovativních formulací s biotechnologicky zpracovanými přísadami. Výsledná formulace pak míří do fáze testování. Teprve až po mnoha testech účinnosti, bezpečnosti, snášenlivosti a klinických studiích s použitím nejmodernějších měřících nástrojů, je každý jeden produkt považovaný za hotový, připravený pro koncového uživatele. nebo náš systém konzervace potravinářské kvality (PreservX™), inovujeme formule, které posouvají péči o pleť na zcela novou úroveň.

PATENTOVANÉ FORMULACE

Naše technologické komplexy jsou nejen patentované, ale také převratné. Ať už se jedná o hydrataci na rostlinné bázi (Bia Complex™)nebo náš systém konzervace potravinářské kvality (PreservX™), inovujeme formule, které posouvají péči o pleť na zcela novou úroveň.

NEKOMPROMISNÍ UDRŽITELNOST

Dopad na životní prostředí minimalizujeme u všech aspektů naší činnosti. Tuby našich výrobků jsou vyrobeny z polyethylenu z obnovitelné cukrové třtiny, který snižuje emise uhlíku, a naše kartony mají certifikát PSC. Vše je zcela recyklovatelné. Uhlíkovou stopu jsme minimalizovali také při přepravě a distribuci.

PROKÁZANÁ ÚČINNOST

Naše tvrzení nejsou pouhé řeči, jsou to fakta. Provádíme klinické testy a zveřejňujeme data, která dokazují, jak naše produkty fungují. Na své pleti uvidíte skutečné výsledky.

 

 

Snímek obrazovky 2021-10-23 v 21.01.03

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení