Josh Rosebrook Active Infusion oil anti-age pleťový olej s aktivními retinoidy 30 ml

VEGAN 100%NATURAL
2 300 Kč
Čekáme na doručení
Položka byla vyprodána…

Josh Rosebrook Anti-age pleťový olej s aktivními retinoidy 

Josh Rosebrook Active Infusion Oil

30ml

  • Nová generace účinnosti přírodního vitaminu A
  • Zvýšení účinnosti díky kombinaci se stabilizovaným vitaminem C
  • Pomáhá zlepšovat tón a strukturu pleti
  • Snižuje viditelnost jemných vrásek

Josh Rosebrook Pleťový olej s aktivními retinoidy je nepostradatelným pomocníkem v každodenním boji proti stárnutí pleti. Složení kombinuje látky bohaté na vitaminy a stopové prvky tak, aby byl jejich účinek efektivní a pleť dostala zaslouženou péči.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zázraky přes noc? Umíme! Zažijte na vlastní kůži novou generaci pleťových přípravků s retinoidy v podobě lehce vstřebatelného pleťového oleje. Kombinace se stabilizovaným vitaminem C, mastným kyselinami a stopovými prvky, vaši pleť dlouhodobě regeneruje, projasňuje a pomáhá zlepšovat její strukturu. Olej je neparfemovaný a svoji specifickou vůni má díky obsaženým přírodním extraktům.

Tipy pro aplikaci:

Pleťový olej s aktivními retioidy je určen pro večerní použití. Aplikujte na vyčištěnou a tonizovanou pleť a jemnými krouživými pohyby vmasírujte do pleti. Následně pleť ošetřete Hydratačním balzámem.

Pokud začínáte s retinolem a retinoidy, první týden aplikujte olej jen jedenkrát za tři dny. V druhém týdnu aplikujte každý druhý den a až v týdnu třetím můžete produkt začít používat každý večer.

Retinoidy mohou dočasně zvýšit citlivost vaší pleti, proto vždy používejte přes den produkty se silnou sluneční ochrannou a vyhýbejte se dlouhodobému, nechráněnému pobytu na slunci.

Ingredience:

*Jojoba Seed Oil, *Sunflower Seed Oil, *Rosehip Seed Oil*, Tetrahexyldecyl Ascorbate (Vitamin C ester), *Hemp Seed Oil, Dimethyl Isosorbide, Hydroxypinacolone Retinoate (Retinoid), *Tocopherol (Vitamin E), *Sea Buckthorn Fruit Oil, *Calendula, *Green Tea, *Goji Berries, *Chaga Mushroom, *Marula Seed Oil, *Ashwagandha, *Dandelion, *Turmeric, Phenethyl Alcohol, Ethylhexylglycerin.

*CERTIFIED ORGANIC

§NON GMO PLANT SOURCED

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

20200601-img_3856-3upr

O značce Josh Rosebrook

Ve společnosti Josh Rosebrook chtějí podpořit vaší opravdovou krásu a věří, že tím nejlepším způsobem je využití pravé regenerační síly přírody a výtažků z bylin. Tento postoj stojí za vytvořením unikátní řady vědecky ověřených produktů. To vše za pomoci té největší laboratoře, která kdy byla vytvořena: MATKY PŘÍRODY.

Co se týče kvality, nedělají se zde žádné kompromisy. Všechny výrobky jsou svědomitě formulovány a vyráběny pouze z nejkvalitnějších surovin. Při výběru dodavatelů i surovin dochází k pečlivému uvážení. Suroviny jsou svědomitě vybírány tak, aby byly vždy co nejčerstvější a nejúčinnější, ovšem za podmínky zachování všech etických, udržitelných a fair trade postupů. Navíc žádné produkty nejsou testovány na zvířatech.

Produkty Josh Rosebrook představují unikátní vizi, která vám pomůže dosáhnout jedinečné péče o pleť i vlasy. Oddanost tvořit a jejich promyšlené zpracování produktů vytvořily rozmanitou komunitu, kde je každý jedinec respektován a krása je vyjádřena i následně přijata ve všech jejích podobách. Právě tato vize přivedla Joshe k přesvědčení, že představují ten nejupřímnější pokus o uctění přírody a o pozvednutí individuální krásy každého. 

 

Josh-Rosebrook-Skincare

 JAK TO VŠECHNO ZAČALO?

Zakladatelem značky je Josh Rosebrook, který už jako desetiletý chlapec otevřel svůj  první salon v Portlandu v Oregonu, kde ze začátku intuitivně stříhal vlasy svým  vrstevníkům. Jeho zájem o péči o pleť se objevil záhy o několik let později v době, kdy byl  teenager a zajímal se o složení a funkci produktů, které sám používal. Začal tak vytvářet  spojení mezi přírodní péčí o pleť, stravou, rostlinami, bylinami a také skutečným zdravím  a  krásou. Sílící láska a zvědavost týkající se péče o pleť i o vlasy dovedla Joshe až ke  studiu kosmetiky a následnému přestěhování do Los Angeles.

Slibná kariéra kadeřníka a nedostatek produktů, které by mu vyhovovaly, ho dovedly k  počátku vlastní kosmetiky, kde prvním pokusem byla kakaová antioxidační maska, kde  výsledky byly naprosto ohromující. Jeho stálí klienti si začali velmi brzy všímat změn, které byly čím dál tím více viditelné a ptali se, jakou kosmetiku používá. Začal tak vytvářet  vlastní péči o pleť s tím nejlepším úmyslem a připadalo mu až neuvěřitelné, že má  možnost pomoci lidem, aby se opravdu cítili lépe. Právě tato energie ho každý den  inspiruje k vytváření účinných, čistých a hodnotných produktů, které přinášejí skutečné  výsledky. 

 

 

 

 

UNIKÁTNÍ PŘÍSTUP

Josh Rosebrook vyznává názor a jedinečnou holistickou filozofii, kde pro dosažení  perfektní pleti je jen jedno řešení. Zahrnuje tak komplexní vědomé zdraví celého těla a  mysli v souvislosti s vyvážením stravy, alergií, cvičení, stresu a spánku. Při pohledu na  každý z těchto základních aspektů našeho zdraví podporuje kvalitu pleti tak, jak to ve  skutečnosti funguje – holisticky. Kůže má totiž mimořádnou schopnost léčit se. Ve  společnosti Josh Rosebrook je úkolem každého produktu usnadnit tento silný regenerační  proces a spravovat ty správné přírodní prvky, které podporují a urychlují neuvěřitelnou  transformaci pro dokonalou funkci pokožky, přirozeného rozjasnění a zdraví. 

Rozmanitost, rovnost a inkluzivita jsou jádrem toho, čím je značka Josh Rosebrook. Neustálou inspirací je rovnost všech. Staví se proti všem formám diskriminace a prosazují, aby se všemi lidmi na naší planetě bylo vždy zacházeno vždy spravedlivě a bez rozdílů.