Josh Rosebrook Herbal Infusion Oil anti-age vyživující pleťový olej s bylinnými extrakty 60 ml

VEGAN 100%NATURAL
1 450 Kč
Skladem

Josh Rosebrook Anti-age vyživující pleťový olej s bylinnými extrakty

Josh Rosebrook Herbal Infusion Oil

60 ml

  • Intenzivně vyživuje a chrání vaši pleť
  • Bylinné extrakty probouzí samoopravné procesy pleti, tím účinně bojují proti projevům stárnutí
  • Zanechává pleť hebkou a prozářenou
  • Pro extra porci výživy lze přimíchat kapku do každodenní péče nebo tekutého makeupu
  • Delikátní složení vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé, aknózní, extrémně suché, ekzematické nebo pleť trpící rosaceou

Výživa a omlazení v každé kapce. Právě tím je tento miláček v podobě pleťového oleje s bylinnými výtažky. Rozmazlujte vaši pleť a nechte ji znovu zazářit. Zamilujte se do bohaté textury a pozorujte, jak se vaše pleť den po dni proměňuje a rozkvétá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Josh Rosebrook Anti-age vyživující pleťový olej s bylinnými extrakty je pomocník v péči o pleť, nabitý účinnými rostlinnými výtažky v každé jeho kapce. Složení na bázi rostlinných olejů, bohatých na mastné kyseliny a čerstvých bylinných extraktů (jako je například výtažek z alfalfa, zázvoru či měsíčku) pleť hloubkově vyživují, chrání a pomáhají nastartovat její samoopravné procesy. Tím účinně bojují proti projevům stárnutí. Je vhodný pro všechny typy pleti včetně té nejcitlivější.

Tipy pro aplikaci:

Josh Rosebrook Anti-age vyživující pleťový olej s bylinnými extrakty nanášejte na čistou, navlhčenou pleť (ideálním podkladem je Hydratační pleťová mlha) a jemně zapracujte do pokožky obličeje a krku.
Tento olej můžete také použít pro odlíčení make-upu, včetně oblasti očí. V tomto případě jej rozmasírujte do pleti a setřete vlhkým ručníkem. 

Ingredience:

*Olive Oil, *Sunflower Oil, *Jojoba Oil, *Grape Seed Oil, *Hemp Seed Oil, *Sesame Oil, *Apricot Oil, *Almond Oil, *Calendula, *Slippery Elm, *Marshmallow Root, *Bilberry, *Green Tea, *Alfalfa, *Skullcap, *Fennel, *Ginkgo, *Chickweed, *Hawthorn Berry, †Damask Rose Essential Oil, †Rosewood Essential Oil, †Geranium Essential Oil.

*CERTIFIED ORGANIC

†ORGANIC

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
E Avatar autora | 15.6.2021
Jeden z nejlepších pleťových olejů, jaké jsem kdy vyzkoušela! Má skvělou konzistenci, příjemně voní a pleť je po něm hebká a naducaná :) V kombinaci s pleťovou mlhou je bezkonkurenční!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

20200601-img_3856-3upr

O značce Josh Rosebrook

Ve společnosti Josh Rosebrook chtějí podpořit vaší opravdovou krásu a věří, že tím nejlepším způsobem je využití pravé regenerační síly přírody a výtažků z bylin. Tento postoj stojí za vytvořením unikátní řady vědecky ověřených produktů. To vše za pomoci té největší laboratoře, která kdy byla vytvořena: MATKY PŘÍRODY.

Co se týče kvality, nedělají se zde žádné kompromisy. Všechny výrobky jsou svědomitě formulovány a vyráběny pouze z nejkvalitnějších surovin. Při výběru dodavatelů i surovin dochází k pečlivému uvážení. Suroviny jsou svědomitě vybírány tak, aby byly vždy co nejčerstvější a nejúčinnější, ovšem za podmínky zachování všech etických, udržitelných a fair trade postupů. Navíc žádné produkty nejsou testovány na zvířatech.

Produkty Josh Rosebrook představují unikátní vizi, která vám pomůže dosáhnout jedinečné péče o pleť i vlasy. Oddanost tvořit a jejich promyšlené zpracování produktů vytvořily rozmanitou komunitu, kde je každý jedinec respektován a krása je vyjádřena i následně přijata ve všech jejích podobách. Právě tato vize přivedla Joshe k přesvědčení, že představují ten nejupřímnější pokus o uctění přírody a o pozvednutí individuální krásy každého. 

 

Josh-Rosebrook-Skincare

 JAK TO VŠECHNO ZAČALO?

Zakladatelem značky je Josh Rosebrook, který už jako desetiletý chlapec otevřel svůj  první salon v Portlandu v Oregonu, kde ze začátku intuitivně stříhal vlasy svým  vrstevníkům. Jeho zájem o péči o pleť se objevil záhy o několik let později v době, kdy byl  teenager a zajímal se o složení a funkci produktů, které sám používal. Začal tak vytvářet  spojení mezi přírodní péčí o pleť, stravou, rostlinami, bylinami a také skutečným zdravím  a  krásou. Sílící láska a zvědavost týkající se péče o pleť i o vlasy dovedla Joshe až ke  studiu kosmetiky a následnému přestěhování do Los Angeles.

Slibná kariéra kadeřníka a nedostatek produktů, které by mu vyhovovaly, ho dovedly k  počátku vlastní kosmetiky, kde prvním pokusem byla kakaová antioxidační maska, kde  výsledky byly naprosto ohromující. Jeho stálí klienti si začali velmi brzy všímat změn, které byly čím dál tím více viditelné a ptali se, jakou kosmetiku používá. Začal tak vytvářet  vlastní péči o pleť s tím nejlepším úmyslem a připadalo mu až neuvěřitelné, že má  možnost pomoci lidem, aby se opravdu cítili lépe. Právě tato energie ho každý den  inspiruje k vytváření účinných, čistých a hodnotných produktů, které přinášejí skutečné  výsledky. 

 

 

 

 

UNIKÁTNÍ PŘÍSTUP

Josh Rosebrook vyznává názor a jedinečnou holistickou filozofii, kde pro dosažení  perfektní pleti je jen jedno řešení. Zahrnuje tak komplexní vědomé zdraví celého těla a  mysli v souvislosti s vyvážením stravy, alergií, cvičení, stresu a spánku. Při pohledu na  každý z těchto základních aspektů našeho zdraví podporuje kvalitu pleti tak, jak to ve  skutečnosti funguje – holisticky. Kůže má totiž mimořádnou schopnost léčit se. Ve  společnosti Josh Rosebrook je úkolem každého produktu usnadnit tento silný regenerační  proces a spravovat ty správné přírodní prvky, které podporují a urychlují neuvěřitelnou  transformaci pro dokonalou funkci pokožky, přirozeného rozjasnění a zdraví. 

Rozmanitost, rovnost a inkluzivita jsou jádrem toho, čím je značka Josh Rosebrook. Neustálou inspirací je rovnost všech. Staví se proti všem formám diskriminace a prosazují, aby se všemi lidmi na naší planetě bylo vždy zacházeno vždy spravedlivě a bez rozdílů.