Aktuální otevírací doba na prodejnách je: pondělí - pátek 9 - 19 hodin (líčení možné s testem).

Josh Rosebrook Mini Mask Trio Sada pleťových masek 3x15 ml

VEGAN NATURAL SUSTAINABLE
1 690 Kč
Skladem

Josh Rosebrook Sada tří pleťových masek

Josh Rosebrook Mini Mask trio

 • Ideální sada produktů pro domácí SPA
 • Díky unikátnímu výběru produktů bude vaše pleť hluboce hydratovaná, detoxikovaná a rozzářená
 • Praktické balení pro vyzkoušení produktů nebo cestování

Set obsahuje:

 • Peeling s aktivními enzymy 15 ml
 • Kakaová čisticí a antioxidační maska 15 ml
 • Hydratační maska s výtažky ze senny indické 15 ml
 • Dárková krabička

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Josh Rosebrook Sada pleťových masek je sestavená tak, abyste se seznámili se všemi třemi skvělými maskami. Pleť bude hýčkaná, regenerovaná, rozzářená a hluboce hydratovaná. Při pravidelném používání se nastartují samoopravné procesy v pleti a podpoří se tvorba vlastního kolagenu.

Pro koho je sada určená?

Pro každou ženu, která má ráda rozmanitost, chce svou pleť hýčkat a dopřát ji luxusní péči.

A proč je sada tak výhodná?

Set nabízí jedinečnou možnost vyzkoušet hned 3 produkty.

Co sada obsahuje:

 • Peeling s aktivními enzymy 15 ml
 • Kakaová čisticí a antioxidační maska 15 ml
 • Hydratační maska s výtažky ze senny indické 15 ml
 • Dárková krabička

Josh Rosebrook Pleťový peeling s aktivními enzymy spojuje to nejlepší ze světa jemného mechanického a enzymatického peelingu. Kombinace rostlinných olejů s vysokým obsahem živin a organického medu, obnovuje hydrataci pokožky, zatímco bylinné výtažky pomáhají pleť zklidnit, regenerovat a obnovit její přirozenou hojivou schopnost. Při pravidelném použití podporuje zdravou funkci pokožky a stimuluje přirozenou tvorbu kolagenu.

Tipy pro aplikaci:

Pleťový peeling používejte 2 - 3x týdně. Krouživými pohyby naneste přiměřené množství produktu na čistou pleť a nechte působit 10 - 60minut podle typu vaší pleti. Obecně doporučujeme nechat peeling působit alespoň 40 minut. Opláchněte teplou vodou a pleť jemně osušte.

Ingredience:

*Honey, *Vegetable Glycerin, *Avocado Oil, *Aloe Vera Leaf Juice, *Neem, *Echinacea, *Eyebright, *Fennel, *Yucca, *Sage, *Stevia, *Jojoba Oil, *Papaya Enzyme, Walnut shells, *Gum Arabic, *Guar Gum, *Sunflower Oil, *Evening Primrose Oil, *Turmeric, *Chamomile, *Calendula, *Elderberry, *Hawthorn Berry, *Alfalfa, *Ashwagandha, *Goji Berry, *Beetroot, *Bilberry, *Black Cohosh, *Rosemary, *Dandelion, *Fo ti Root, *Rose Hips, *Licorice, *Chickweed, *Horse Chestnut, *St. John’s Wort, *Coriander, *Burdock, *Thyme, *Lavender, *Olive leaf, *Raspberry leaf, *Red Clover, §Xanthan Gum, Water, *Soy Lecithin, †Lemon Essential Oil, †Cypress Essential Oil, †Fennel Essential Oil, †Bergamot Essential Oil, †Lime Essential Oil, Potassium Sorbate.

*CERTIFIED ORGANIC

†ORGANIC

Antiaging a relaxace s omamnou vůní kakaa. Přesně tyto dva světy propojuje Kakaová čisticí a antioxidační maska Josh Rosebrook. Jedinečné složení s pořádnou dávkou organického kakaa, rostlinných olejů a extraktů z bylin, je vzpruhou pro všechny typy pleti včetně citlivé. S každým použitím se vaše pleť promění a rozzáří. Doporučujeme!

Tipy pro aplikaci:

Kakaovou čisticí a antioxidační masku používejte 1 - 2x týdně na vyčištěnou pleť. Naneste v rovnoměrné vrstvě a nechte působit 45 minut. Opláchněte teplou vodou a lehce pleť osušte.
Dočasné začervenání pleti po aplikaci masky může být způsobeno nadměrným prokrvením pokožky.

Ingredience:

Vitamin Infused Water, *Cacao, *Vinegar, *Baobab Oil, *Sunflower Oil, *Evening Primrose Oil, *Avocado Oil, *Almond Oil, †Marula Oil, *Jojoba Oil, *Grape Seed Oil, *Vegetable Glycerin, *Rose Petal, *Turmeric, *Goji Berry, *Dandelion, *Eyebright, *Rosemary, *Ashwagandha, *Sage, *Beetroot, *Alfalfa, *Black Cohosh, *Raspberry Leaf, *Elderberry, *Chickweed, *Calendula, *Rose Hip, *Hawthorn Berry, *Ginkgo, *Cinnamon, *Marshmallow Root, *Bladderwrack, *Ginger, *Milk Thistle, *St. John's Wort, *Cat's Claw, *Licorice, *Lavender, *Fenugreek, Potassium Sorbate, †Orange Essential Oil, †Lavender Essential Oil, †Rosemary Essential Oil, †Calendula Essential Oil.

*CERTIFIED ORGANIC

†ORGANIC

Josh Rosebrook Hydratační maska s výtažky ze senny indické je formulována tak, aby vaší pleti dodala tolik potřebnou hydrataci a obnovila její přirozenou ochrannou bariéru. Složení s pečlivě vybranými rostlinnými extrakty, bambuckým máslem a aloe vera, hydratuje pleť do hlubších vrstev a zanechává ji hebkou, mladistvou a zářivou. Výtažek ze senny indické je rostlinným ekvivalentem kyseliny hyaluronové, která je známá pro svou schopnost vázat v pleti velké množství vody, a tím vyplňovat vrásky a zlepšovat její celkový vzhled.

Tipy pro aplikaci:

Na vyčištěnou pleť naneste Hydratační pleťovou mlhu a následně aplikujte přiměřené množství Hydratační masky s výtažkem se senny indické. Nechte působit minimálně 25 minut a poté setřete suchým kosmetickým ubrouskem nebo ručníkem. Masku lze také nechat na pleti působit přes noc.

Ingredience:

*Shea Butter, ‡Candelilla Wax, *Mango Seed Butter, *Indian Senna Seed Extract (Botanical Hyaluronic Acid), *Sunflower Seed Oil, *Aloe Vera Leaf Juice, §Xanthan Gum, *Jojoba Seed Oil, *Evening Primrose Oil, *Avocado Oil, *Ashwagandha, *Turmeric Root, *Marshmallow Root, *Calendula, *Black Cohosh, *Eyebright, *Bladderwrack, *Ginkgo, *Licorice, *Lavender, *Goji Berry, *Rose Flower, *Rose Flower Powder, *Raspberry Leaf, *Sage, *Elderberry, *Milk Thistle, *Chickweed, *Dandelion, *Fenugreek, *Cat’s Claw, *Ginger, *St. John’s Wort, *Cinnamon, Potassium Sorbate, †Blue Tansy Essential Oil, †Blue Chamomile Essential Oil, †Lavender Essential Oil,†Rose Essential Oil, ‡Frankincense Gum Oil.

Our Indian Senna Seed/Cassia Angustifolia extract is made in-house along with all of our herbal extracts and infusions.

*CERTIFIED ORGANIC

†ORGANIC

‡WILDCRAFTED

§NON-GMO PLANT SOURCED

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

20200601-img_3856-3upr

KRÁSA V HARMONII S PŘÍRODOU

Ve společnosti Josh Rosebrook chtějí podpořit vaší opravdovou krásu. Věří, že tím nejlepším způsobem je využití pravé regenerační síly přírody a výtažků z bylin. Tento postoj stojí za vytvořením unikátní řady vědecky ověřených produktů. To vše za pomoci té největší laboratoře, která kdy byla vytvořena: MATKY PŘÍRODY.

Co se týče kvality, nedělají se zde žádné kompromisy. Všechny výrobky jsou svědomitě formulovány a vyráběny pouze z nejkvalitnějších surovin. Při výběru dodavatelů i surovin dochází k pečlivému uvážení. Suroviny jsou svědomitě vybírány tak, aby byly vždy co nejčerstvější a nejúčinnější, ovšem za podmínky zachování všech etických, udržitelných a fair trade postupů. Navíc žádné produkty nejsou testovány na zvířatech.

Produkty Josh Rosebrook představují unikátní vizi, která vám pomůže dosáhnout jedinečné péče o pleť i vlasy. Oddanost tvořit a jejich promyšlené zpracování produktů vytvořily rozmanitou komunitu, kde je každý jedinec respektován a krása je vyjádřena i následně přijata ve všech jejích podobách. Právě tato vize přivedla Joshe k přesvědčení, že představují ten nejupřímnější pokus o uctění přírody a o pozvednutí individuální krásy každého. 

 

Josh-Rosebrook-Skincare

 

 

JAK TO VŠECHNO ZAČALO

Zakladatelem značky je Josh Rosebrook, který už jako desetiletý chlapec otevřel svůj  první salon v Portlandu v Oregonu, kde ze začátku intuitivně stříhal vlasy svým  vrstevníkům. Jeho zájem o péči o pleť se objevil záhy o několik let později v době, kdy byl  teenager a zajímal se o složení a funkci produktů, které sám používal. Začal tak vytvářet  spojení mezi přírodní péčí o pleť, stravou, rostlinami, bylinami a také skutečným zdravím  a  krásou. Sílící láska a zvědavost týkající se péče o pleť i o vlasy dovedla Joshe až ke  studiu kosmetiky a následnému přestěhování do Los Angeles.

Slibná kariéra kadeřníka a nedostatek produktů, které by mu vyhovovaly, ho dovedly k  počátku vlastní kosmetiky, kde prvním pokusem byla kakaová antioxidační maska, kde  výsledky byly naprosto ohromující. Jeho stálí klienti si začali velmi brzy všímat změn, které byly čím dál tím více viditelné a ptali se, jakou kosmetiku používá. Začal tak vytvářet  vlastní péči o pleť s tím nejlepším úmyslem a připadalo mu až neuvěřitelné, že má  možnost pomoci lidem, aby se opravdu cítili lépe. Právě tato energie ho každý den  inspiruje k vytváření účinných, čistých a hodnotných produktů, které přinášejí skutečné  výsledky. 

 

 

 

 

 

PŘÍSTUP

Josh Rosebrook vyznává názor a jedinečnou holistickou filozofii, kde pro dosažení  perfektní pleti je jen jedno řešení. Zahrnuje tak komplexní vědomé zdraví celého těla a  mysli v souvislosti s vyvážením stravy, alergií, cvičení, stresu a spánku. Při pohledu na  každý z těchto základních aspektů našeho zdraví podporuje kvalitu pleti tak, jak to ve  skutečnosti funguje – holisticky. Kůže má totiž mimořádnou schopnost léčit se. Ve  společnosti Josh Rosebrook je úkolem každého produktu usnadnit tento silný regenerační  proces a spravovat ty správné přírodní prvky, které podporují a urychlují neuvěřitelnou  transformaci pro dokonalou funkci pokožky, přirozeného rozjasnění a zdraví. 

Rozmanitost, rovnost a inkluzivita jsou jádrem toho, čím je značka Josh Rosebrook. Neustálou inspirací je rovnost všech. Staví se proti všem formám diskriminace a prosazují, aby se všemi lidmi na naší planetě bylo vždy zacházeno vždy spravedlivě a bez rozdílů.