AKTUÁLNÍ OTEVÍRACÍ DOBA NA OBOU PRODEJNÁCH: PONDĚLÍ - PÁTEK 9:00 -19:00, DOPRAVA ZDARMA OD 1800,- KČ / 80,- EURO.

Líčírna family Adéla Š.

BANNERbloglovers

 

 

Adéla nás inspiruje svým klidem, krásnýma hnědýma očima a elegancí. Tou elegancí, se kterou obsype své ruce taškami, květinami a kelímky s kávou, a přesto u toho dokáže vypadat tak stylově, jako by nebyla zrovna na Mánesce, ale na Mannhattanu. Máme si co říct jak lidsky, tak se navzájem inspirujeme v tématech jako je udržitelnost, minimalismus, zdravý životní styl a různé, životně důležité life - hacky. Adéla je členem naší Líčírna Family teprve chvíli. Okouzlila nás a my se chceme o toto okouzlení podělit.

 
 
 
 
 
 

Snímek obrazovky 2021-03-01 v 23.37.13

 
Pamatuješ si první setkání s Líčírnou?
 
Naše první osobní setkání proběhlo zhruba před rokem, kdy jsem pro vás natáčela krátké make-up video. Poprvé jsem na sobě měla plně non-toxic look (od boží Veru) a pochopila jsem, že přírodní už se dávno nerovná neúčinný! Zároveň jsem ten den ulovila první KW produkt, který ve mě vyvolal dávno ztracenou lásku pro dekorativní kosmetiku. 
 
 
 
 
 
Jaký je podle Tebe největší přínos clean beauty?

Pro mě není clean beauty pouze kosmetika, ale způsob, jakým chci žít. Stejně jako u jídla nebo módy, pokud začneme hledat lepší (v tomto případě můžeme použít jako synonymum "čistší") produkty, pochopíme, že bývají často dražší, díky čemuž máme ale zase šanci pochopit, proč tomu tak je. Clean Beauty je pro mě samozřejmě klíčová také proto, že naprosto přesně vím, čím svou pokožku krmím.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Je někdo, kdo Tě v oblasti beauty inspiruje? 

Hodně mě baví váš Instagram (a to nepíšu protože se mě ptáte vy, haha)! Jinak inspirativní Instagram ma Kjear Weis, Alima Pure a Ilia (vlastně všechny váše značky). A holky z Byssine Club také odvádějí skvělou práci a snaží se nás skrze IG edukovat zábavným způsobem.
 
 
 
Návrh bez názvu
 
 
 textblog
 
 
 
 
 
 
Jak vypadá Tvoje beauty rutina? (Péče o pleť & denní líčení)

Moje rutina je hodně minimalistická. Nejsem věrná konkrétním značkám, často výrobky střídám, momentálně se večer odličuji Inikou, dočišťuji Tata Harper, sporadicky používám tonikum od Aēsop a krém od slovenské značky Malinna. Když peeling, tak Aeos! A teď jsem spočítala, že na denní líčení mi stačí 5 produktů, což je hodně praktický když se cestuje! Začínám make-upem - nově používám ten od Kjaer Weis (perfektní!), na konturování mám Cinnabar Mocha od Manasi. Značku řasenky vám raději nebudu prozrazovat, haha, rozhodně není clean (je to Better Than Sex od Too Faced, ale pst)! Na obočí používám Brow Perfector od Iniky a na závěr si ještě popadám kompletně celý obličej (pusu, tváře) multilíčidlem od Manasi (odstín KURANBERI). A jdu do světa!
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Snímek obrazovky 2021-03-01 v 23.27.29
Bez jakého produktu si nedokážeš představit svou kosmetickou tašku/poličku v koupelně? Máš nějaký svůj must-have produkt?
 
Upřímně jsem takový produkt ještě nenašla. V každém období mi vyhovuje něco jiného, nemám žádné kosmetické stálice. Ale pokud bych si měla vybrat pouze jeden produkt na každodenní líčení, byla by to právě zmíněná Inika řasenka na obočí. A multilíčidlo od Manasi, kdyby šly dva;).
 
 
 
 
Jak se udržuješ v této době psychicky i fyzicky fit? Pečuješ o sebe v tomto směru nějak speciálně?
 
Hledám si malý věci, na který se těším. Za běžného provozu bych je asi neocenila (vůbec si jich nevšimla), ale možná právě to je ta lekce, kterou mi má takhle situace dát. Jsou to třeba moje nedělní dopolední rituály, kdy si uklidím pokoj, zapálím svíčky a vykuřuji celý dům Palo Santo! Začala jsem také po dlouhé době znovu péct a víc sportovat, dělá mi to dobře na tělo i duši. 
 
 
 

Máš nějakou skvělou radu/recept/tip, který bys s námi chtěla sdílet?
 
Mám takové dvě věci, na kterých poslední dobou dost ujíždím. Je to ranní dopování vitamínkama (občas hraničí s předávkováváním) - začínám odvarem z bylinek, který mám namíchaný přímo pro mě, pokračuji doplněním vitamínu D rybím tukem z tresčích jater (hrozně mi to chutná, netuším proč) a zakončuji dávkou zeleného ječmene. A druhá věc jsou zoom lekce studia Bikram Yoga Praha, přestalo mě totiž bavit cvičit podle videí, potřebuji interakci s lidmi i kontrolu, zda cvičím správně. Holky ze studia řídí lekci slovem a přitom kontrolují okýnko každého připojeného a dávají mu feedback v reálném čase!
 
 
 
 
 
 
 
Pro Líčírnu, Adéla Šponerová 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení