AKTUÁLNÍ OTEVÍRACÍ DOBA NA OBOU PRODEJNÁCH: PONDĚLÍ - PÁTEK 9:00 -19:00, DOPRAVA ZDARMA OD 1800,- KČ / 80,- EURO.

Milujeme podzim

Ať už tíhnete k sexy měděným tónům nebo naopak k něžnějším barvám pastelu, letos na podzim nešlápnete vedle ani s jednou variantou. Zapomínat samozřejmě nesmíte ani na správně zvolenou péči, která ochrání vaši pokožku před podzimními plískanicemi. V našem manuálu poradíme, po jakých produktech se vyplatí sáhnout.

BEZ PŘÍPRAVY TO NEJDE

Žádný make-up nebude vypadat perfektně na pleti, o kterou se nepečuje. Hydratační mlhu tak doporučujeme mít v kabelce za jakéhokoli počasí, a to i v zimě. Ta od Aeos funguje skvěle na unavenou pleť, které dodá hydrataci, rozzáří ji a esence z drahých kamenů působí jako prevence proti stárnutí pleti. Když ji doplníte ještě o pleťové sérum a krém od stejné značky garantujeme, že vám vaše pokožka poděkuje.

Pokud si chcete dopřát opravdový luxus, sáhněte po pleťovém oleji s biodynamickým kořenem světla od Kjaer Weis. Pokožku okamžitě rozzáří a poradí si se suchou pokožkou i striemi.

Na odličování si nemůžeme vynachválit olej s ceramidy od Dafna´s Skincare, který pomáhá regulovat začervenání, podráždění a citlivost pokožky. Kombinace organických rostlinných olejů s ceramidy, pomáhá posilovat ochrannou kožní bariéru a zanechává pleť hedvábně jemnou a zklidněnou.

LÍČENÍ V BARVÁCH PODZIMU

Multilíčidla jsou naše láska! Milujeme jejich univerzálnost - dají se použít na tváře, rty, oči, v případě rozjasňovačů na lícní kosti a při smíchaní s olejem jako rozjasňující báze pod make-up.

A když se řekne mutlilíčidla, okamžitě se nám vybaví značka Manasi. Doporučujeme vyzkoušet odstín Mangala. Vzdává hold podzimní přírodě, která hraje tlumenými barvami oranžové a hnědé, evokující čerstvě spadané listy a kaštany. 

Přírodní rozjasňující oční stín v barvě Chaminade byl inspirován přírodou a barvou měnících se listů na stromech. Měděný odstín s červenými podtóny je tak ódou na podzimně zbarvenou přírodu. I když je primárně určený na oči, nebojte ho použít tak, jak je libo.

Pokud vás spíše lákají pastelové odstíny, doporučujeme vyzkoušet tekuté stíny od ILIA Beauty. Třeba odstín Aura je jemný růžový odstín s metalickým odleskem v barvě růžového zlata, který je perfektní volbou pro všechny romantické duše. Také stíny Gressa v barvě Cellophane s třpytivým efektem rozzáří i ty nejchmurnější dny.

NEŽ VYJDETE Z DOMOVA

Slaďte svůj podzimní look s tou pravou vůní. My v Líčírně nedáme dopustit na parfémy Ellis Brooklyn. A které si vybrat na podzim? Kašmírově jemná Super Amber vás zahalí do voňavého obláčku stejně, jako ten nejměkčí kašmírový svetr. Stejně teplá a hřejivá je medová Bee a kapkou tmavého rumu. Pro milovníky horské krajiny, zahalené do sněhové peřinky, máme Aprés s tóny jalovce, guajakového dřeva a vanilky.