WORKSHOPY

 


  
zaklady_prirodni_kosmetiky
 
 
 
 
15. 2. 2024 I 7. 3. 2024 I 4. 4. 2024
ZÁKLADY PŘÍRODNÍ KOSMETIKY
 
Chcete porozumět přírodní kosmetice a vyznat se v pojmech organický, clean a bio? Pak jste tu správně! Na našem kurzu se dozvíte, co se považuje za přírodní kosmetiku, co se za ni naopak nepovažuje a jak se jednoduše naučit číst ve složení. V neposlední řadě vám poradíme s výběrem správné péče a make-upu. 
 
 
 
CENA  2.900 Kč      
 
  

       
multifunkcni_licidla
 
 
 
 
18. 4. 2024 I 25. 4. 2024 
KOUZLO MULTIFUNKČNÍCH PRODUKTŮ
 
Baví vás minimalismus, ekologické smýšlení vám je blízké a spousta produktů v kosmetické taštičce vám nic neříká? Pak jste tu správně! Na našem kurzu se dozvíte, jak využít minimum kosmetických produktů na maximum, abyste z nich vytvořili luxusní make-up a šetřili tak svůj čas, peněženku i planetu. Těšit se můžete i na malé občerstvení, příjemnou atmosféru v prostorách našeho studia i malý dárek nakonec. A nezapomeňte, že #beingnontoxicishot.
 
 
 
 
 
CENA  3.200 Kč    
 

  
glow_efekt_rozjasnujici_workshop
 
 
 
 
22. 2. 2024 I 21. 3. 2024 
JAK NA ROZJASNĚNOU PLEŤ 
 
Máte po zimě mdlou pleť bez jiskry a chcete ji dodat trochu šťávy? Pak jste tu správně! Na našem kurzu se dozvíte, jak dostat svou pokožku do kondice, tipy a triky na rozjasněný, a přesto dlouhodržící make-up a nakonec vám prozradíme, jaké trendy momentální vévodí sezóně jaro/ léto.
 
 
 
 
CENA  3.200 Kč    
 

 
   
 
Workshopy umíme vytvořit také pro firmy, individuálně na míru. A to nejen u nás v nově otevřeném studiu, ale můžeme dorazit také k vám.
 
V případě zájmu o další informace nás prosím kontaktujte na: