Josh Rosebrook Daily Acid Toner rozjasňujicí pleťové tonikum s ovocnými kyselinami 100 ml

VEGAN WINNER 100% NATURAL
990 Kč
Čekáme na doručení
Položka byla vyprodána…

Josh Rosebrook Daily Acid Toner

Rozjasňujicí pleťové tonikum s ovocnými kyselinami 

100 ml

  • rozjasňuje a regeneruje
  • vhodný pro každodenní použití
  • redukuje začervenání pleti a zlepšuje její strukturu
  • lze kombinovat s retinoly a retinoidy
  • bezpečný i pro těhotné a kojící ženy

 

Rozjasňujicí pleťové tonikum s ovocnými kyselinami přináší jedinečnou kombinaci aloe vera a ovocných kyselin. Při pravidelném používání přináší pleti mnoho benefitů a viditelně zjemňuje její strukturu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovativní pleťové tonikum od Josh Rosebrook se pyšní opravdu jedinečnou kombinací ovocných kyselin, jako například: kyselina pyrohroznová, jablečná, glykolová a citronová. To vše v základu ze šťávy z aloe vera a výtažku z mořských řas. Tento produkt pomáhá bojovat nejen proti známkám předčasného stárnutí, kdy redukuje začervenání pleti, projasňuje ji a tím vypadá pleť mladistvější. Ale navíc při pravidelném používání pomáhá celkově zlepšovat její texturu. Je vhodný jak pro ty, kteří s exfoliačními toniky začínají, tak i pro zkušené uživatele tohoto typu péče o pleť. Naprosto milovat jej budou také smíšené/mastnější typy pleti.

 

Jak používat:

Tonikum naneste vatovým tamponkem na vyčištěnou pleť a rovnoměrně jej rozetřete po celém obličeji. Následně aplikujte hydratační sérum nebo krém.

Je bezpečný pro těhotné a kojící ženy. Lze jej použít v kombinaci s produkty obsahující retinol, retinoidy či tretinoin.

 

 

Kompletní složení:

*Aloe Vera Leaf Juice, *Glycerin, Water, Montmorillonite (Clay), Hibiscus Flower Acid, Sea Kelp Extract, Irish Moss Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Vitamin B5, L-Proline, Hydroxyproline, Galactoarabinan, *Green Tea Leaf, *Turmeric Root, *Calendula Flower, *Chamomile Flowers, *White Peony Tea, Glycolic Acid, *Echinacea, *Elderberry, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Phenethyl Alcohol, Ethylhexylglycerin.

 *CERTIFIED ORGANIC

 NO ANIMAL TESTING, MADE IN THE USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

20200601-img_3856-3upr

O značce Josh Rosebrook

Ve společnosti Josh Rosebrook chtějí podpořit vaší opravdovou krásu a věří, že tím nejlepším způsobem je využití pravé regenerační síly přírody a výtažků z bylin. Tento postoj stojí za vytvořením unikátní řady vědecky ověřených produktů. To vše za pomoci té největší laboratoře, která kdy byla vytvořena: MATKY PŘÍRODY.

Co se týče kvality, nedělají se zde žádné kompromisy. Všechny výrobky jsou svědomitě formulovány a vyráběny pouze z nejkvalitnějších surovin. Při výběru dodavatelů i surovin dochází k pečlivému uvážení. Suroviny jsou svědomitě vybírány tak, aby byly vždy co nejčerstvější a nejúčinnější, ovšem za podmínky zachování všech etických, udržitelných a fair trade postupů. Navíc žádné produkty nejsou testovány na zvířatech.

Produkty Josh Rosebrook představují unikátní vizi, která vám pomůže dosáhnout jedinečné péče o pleť i vlasy. Oddanost tvořit a jejich promyšlené zpracování produktů vytvořily rozmanitou komunitu, kde je každý jedinec respektován a krása je vyjádřena i následně přijata ve všech jejích podobách. Právě tato vize přivedla Joshe k přesvědčení, že představují ten nejupřímnější pokus o uctění přírody a o pozvednutí individuální krásy každého. 

 

Josh-Rosebrook-Skincare

 JAK TO VŠECHNO ZAČALO?

Zakladatelem značky je Josh Rosebrook, který už jako desetiletý chlapec otevřel svůj  první salon v Portlandu v Oregonu, kde ze začátku intuitivně stříhal vlasy svým  vrstevníkům. Jeho zájem o péči o pleť se objevil záhy o několik let později v době, kdy byl  teenager a zajímal se o složení a funkci produktů, které sám používal. Začal tak vytvářet  spojení mezi přírodní péčí o pleť, stravou, rostlinami, bylinami a také skutečným zdravím  a  krásou. Sílící láska a zvědavost týkající se péče o pleť i o vlasy dovedla Joshe až ke  studiu kosmetiky a následnému přestěhování do Los Angeles.

Slibná kariéra kadeřníka a nedostatek produktů, které by mu vyhovovaly, ho dovedly k  počátku vlastní kosmetiky, kde prvním pokusem byla kakaová antioxidační maska, kde  výsledky byly naprosto ohromující. Jeho stálí klienti si začali velmi brzy všímat změn, které byly čím dál tím více viditelné a ptali se, jakou kosmetiku používá. Začal tak vytvářet  vlastní péči o pleť s tím nejlepším úmyslem a připadalo mu až neuvěřitelné, že má  možnost pomoci lidem, aby se opravdu cítili lépe. Právě tato energie ho každý den  inspiruje k vytváření účinných, čistých a hodnotných produktů, které přinášejí skutečné  výsledky. 

 

 

 

 

UNIKÁTNÍ PŘÍSTUP

Josh Rosebrook vyznává názor a jedinečnou holistickou filozofii, kde pro dosažení  perfektní pleti je jen jedno řešení. Zahrnuje tak komplexní vědomé zdraví celého těla a  mysli v souvislosti s vyvážením stravy, alergií, cvičení, stresu a spánku. Při pohledu na  každý z těchto základních aspektů našeho zdraví podporuje kvalitu pleti tak, jak to ve  skutečnosti funguje – holisticky. Kůže má totiž mimořádnou schopnost léčit se. Ve  společnosti Josh Rosebrook je úkolem každého produktu usnadnit tento silný regenerační  proces a spravovat ty správné přírodní prvky, které podporují a urychlují neuvěřitelnou  transformaci pro dokonalou funkci pokožky, přirozeného rozjasnění a zdraví. 

Rozmanitost, rovnost a inkluzivita jsou jádrem toho, čím je značka Josh Rosebrook. Neustálou inspirací je rovnost všech. Staví se proti všem formám diskriminace a prosazují, aby se všemi lidmi na naší planetě bylo vždy zacházeno vždy spravedlivě a bez rozdílů.