Heretic Parfum Pistil Whip 15 ml

1 550 Kč
Skladem

Heretic Parfum Pistil Whip

Luxusní přírodní parfém

15 ml

 • hypnotická květinová unisex vůně s temným příběhem
 • v roce 2017 byla nominována na prestižní cenu Fragrance Foundation Award
 • bez ftalátů
 • bez parabenů
 • bez syntetických barviv
 • bez formaldehydu
 • vegan-friendly
 • netestováno na zvířatech

Kdybyste měli loupežné přepadení přirovnat k vůni, jak by asi voněla? Zakladatel značky, Douglas Little, dokázal z hrůzného zážitku, během kterého byl přepaden a následně zmlácen, vytěžit maximum v podobě vytvoření vůně Pistil Whip. Hypnotická vůně vás dostane do kolen, a to překvapivě tóny tuberózy a gardénie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Původně limitovaná edice Pistil Whip se stala natolik populární, že se ji značka rozhodla zařadit do svého stálého sortimentu. I když se jedná o svěží květinovou vůni, příběh, který stojí za jejím zrozením, je velmi temný. "Když jsem žil v New Yorku, jednou v noci jsem vycházel z metra a byl přepaden, někdo na mě mířil zbraní“, říká Douglas a pokračuje ve vyprávění příběhu, který ho inspiroval k vytvoření tohoto parfému. „Odevzdal jsem peněženku a následně jsem byl zmlácen hlavní pistole a zůstal ležet na zemi. Poté, co jsem se z tohoto traumatizujícího incidentu vzpamatoval, jsem zažil něco, čemu se říká 'čichová halucinace', která trvala několik týdnů. Probouzel jsem se s vůní tuberózy a gardénie, ale tyto květiny nikde v okolí incidentu nebyly. Po návštěvě několika lékařů jsem se dozvěděl, že traumatické události mohou vyvolat pachové halucinace. Nakonec to přešlo, ale zážitek mi utkvěl v paměti a stal se inspirací pro tuto vůni“ uzavírá Douglas.

 

SLOŽENÍ:

HLAVA

růžový pepř, bergamot

SRDCE

 tuberóza, tiare, gardénie

ZÁKLAD

vetiver, čaj Lapsang Souchong

 

× bez ftalátů I × bez parabenů I × bez syntetických barviv × bez formaldehydu × vegan-friendly × netestováno na zvířatech

 

 

VÝROBA

Pistil Whip je vyrobena z patentované směsi přírodních složek a bezpečných syntetických látek. Výsledkem je čistý, dokonale propracovaný parfém, který je vhodný i pro vegany a není toxický.

 

 

 

Kompletní složení:

ORGANIC SUGARCANE ALCOHOLORGANIC (NON-GMO ALCOHOL)**3A,4,5,6,7,7A-Hexahydro-4,7-Methano-1H-Inden-5(Or 6)-Yl Acetate(HERBAL NOTE)****3a,6,6,9a-Tetramethyldodecahydronaphtho[2,1-b]furan(AMBER NOTE)****Acetic acid, (1-oxopropoxy)-, 1-(3,3- dimethylcyclohexyl)ethyl ester(MUSK NOTE)****ANISALDEHYDE(ANISE NOTE / ISOLATE)***BENZYL ACETATE(JASMINE FLORAL NOTE / ISOLATE)***BETA-CARYOPHYLLENE(CLOVE NOTE / ISOLATE)***CANANGA ODORATA(YLANG YLANG FLOWER ESSENTIAL OIL)*CANARIUM COMMUNE ELEMI (GUM OIL)*CIS-3-HEXENYL BENZOATE (GREEN NOTE)***CIS-3-HEXENYL SALICYLATE(FLORAL NOTE)***CORIANDRUM SATIVUM (CORIANDER SEED ESSENTIAL OIL)*CYCLAMEN ALDEHYDEGREEN (FLORAL NOTE)****ETHYL HYDROXYPYRONE(CARAMELLIC NOTE) **** EUGENOL (CLOVE ISOLATE)***GERANIOL(ROSE NOTE / ISOLATE)*** GERANYL ACETATE(FLORAL NOTE / ISOLATE )***HEXENYL ACETATE(GREEN NOTE / ISOLATE )*** HYDROXY(CITRONELLALWAXY FLORAL NOTE)****ISOBUTYL METHYL TETRAHYDROPYRANOL(FLORAL NOTE)****ISOEUGENYL ACETATE(SPICY NOTE)

 

* Botanical
** Organic Alcohol
*** Naturally Derive

**** Safe Syntetic

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HERETIC PARFUM

 

HERETIC PARFUM

Netradiční vůně se špetkou dekadence a rebelství, za to s velkou dávkou luxusních přírodních ingrediencí. Heretic Parfum boří hranice a dokazuje, že přírodní parfémy mohou beze studu konkurovat zajetým mainstreamovým značkám.

 

CLEAN BEAUTY HAS NEVER BEEN SO DIRTYTM

V Heretic Parfum pracují s rostlinnými ingrediencemi přírodního původu a vytváří živé funkční vůně, které nejsou geneticky modifikované. Mísí je v organickém alkoholu z cukrové třtiny bez GMO, takže při používání parfémů můžete pociťovat ájurvédské účinky silných rostlinných materiálů. Zároveň využívají starobylé parfumérské tradice a jsou ručně vyráběny v malých sériích v Heretic studiu v Los Angeles, jsou vždy veganské a bez jakéhokoliv testování na zvířatech. Inspirují se starobylými tradicemi a vytváří vůně tak, jak je před stovkami let vytvářeli řemeslní parfuméři minulosti – šamani, cizinci, alchymisté, původní kacíři tradičními extrakčními metodami, jako je destilace, exprese a extrakce.

 

THE ORIGINAL HERETIC

Za značkou Heretic Parfum stojí Douglas Little. Douglas je zakladatelem, parfumérem, kreativním ředitelem a hnací silou značky Heretic. Od dětství byl okouzlen vůněmi a díky letitým zkušenostem v oboru se naučil vytvářet vůně, které jsou atypické, smyslné a luxusní. Od prvních dnů své kariéry Douglas míchá a uvádí na trh vůně z přírodních materiálů, a to dělá značku Heretic Parfum už od roku 2016 naprosto výjimečnou oproti konkurenčním značkám. Všechny vůně jsou pro Douglase velmi osobní a vychází z jeho zážitků nebo vzpomínek. Vůně jsou zároveň klasifikovány jako funkční.

 

ODKUD SE VZAL NÁZEV HERETIC?

Douglas byl před lety osloven, aby promluvil na konferenci o trendech, které čekají segment kosmetiky, konkrétně parfumérství, protože se v tomto odvětví z té době už roky pohyboval. On zde řekl odvážné tvrzení: „Budoucnost parfumérství je v přírodních ingrediencích,“ a dodal svou vášeň pro použití přírodních ingrediencí, esenciálních olejů a květin. Jedna uznávaná parfemářka, která se konference účastnila mu řekla, že přírodní parfémů nejsou nic jiného než práce znuděných žen v domácnosti a kacířů. A on si moc dobře pamatoval, jak s ním toto tvrzení rezonovalo. Okamžitě zavolal své právničce, zda by si mohl na slovo HERETIC (tedy kacíř) dát ochranou známku, protože věděl, že tak chce pojmenovat svou novou značku.

 

KDO JE HERETIC? /HERE, TIK/

Někdo, kdo neodpovídá zavedeným ideálům nebo názorů mas. V Heretic Parfum se rozhodli narušit status quo a dělat něco jiného. 


PROČ JSOU NĚKTERÉ PARFÉMY POJMENOVANÉ JAKO DIRTY?

Když Douglas vytvořil své parfémy, které následně prodával v luxusním obchodním domě, často se setkával s tím, že mu zákazníci řekli: „Je to hezký, ale voní tak trochu dirty, špinavě, cítíme tam hodně květiny, trávu, listy.“ Douglas se toho chytl a rozhodl se slovo DIRTY použít v samotných parfémech – Dirty Vanilla, Dirty Coconut, atd.

 

JAKÉ JSOU FUNKČNÍ VÝHODY PŘÍRODNÍCH VŮNÍ?

Níže naleznete některé z dobře známých léčivých účinků, které se přirozeně nacházejí v používaných surových výtažcích, a které najdete v parfémech Heretic – od uklidnění srdce po zmírnění stresu.

 

POVZBUZUJÍCÍ A MOTIVUJÍCÍ

Vneste do prostoru novou energii, výživu a šťávu do své psychiky pomocí osvěžujících výtažků z citrusů, jako je grapefruit, citronová kůra nebo bergamot.

UZEMNĚNÍ A VYCENTROVÁNÍ

Vyčistěte se od negativních vibrací a získejte pocit soustředění a stability díky dřevitým olejům, jako je cedrové a santalové dřevo, kořenům včetně vetiveru a pryskyřicím tradičně používaným při meditacích a rituálech, jako je kadidlo.

UKLIDŇUJÍCÍ A RELAXAČNÍ

Podpořte uklidňující pocity relaxace a úlevy od stresu díky uklidňujícím vlastnostem esencí, jako je pačuli, šalvěj muškátová a levandule, které jsou po staletí známé tím, že pomáhají při relaxaci.

SMYSLNÝ A SVŮDNÝ

Povzbuďte vášeň, zmírněte stres a zvyšte svou sexuální energii díky afrodiziakálním účinkům složek, jako jsou semínka ambrette, vanilka, růže a květ neroli.

LÉČENÍ A SEBELÁSKA

Podpořte sebepřijetí, vylečte emocionální rány a otevřete své srdce pro dávání a přijímání lásky pomocí bergamotu a květinových esencí, jako je jasmín, růže a ylang-ylang.

 

 

FAQ:

Jsou vůně veganské?

Všechny parfémy i svíčky jsou veganské.

Co se používá namísto klasického alkoholu?

Heretic ve svých parfémech používá zásadně cukrovou třtinu, kterou odebírá z destilérky z Portlandu, USA. V klasických parfémech se běžně používá tzv parfumérský alkohol, neboli ST40, což je denaturovaný líh neboli ethanol, který obsahuje přísady, jež mu dodávají jedovatost, nepříjemnou chuť, zápach a může způsobovat nevolnost. Namísto toho cukrová třtina je přírodního původu, netoxická, a navíc zanechává příjemný nasládlý odér.

Co v parfémech nenajdeme?

JSOU BEZ:

 • ftalátů
 • parabenů
 • syntetických barviv
 • formaldehydu
 • netestované na zvířatech

Jsou svíčky 100 % přírodní?

Ano, jsou. Čistá, netoxická vonná svíčka smíchaná v čistém sójovém voskovém základu s bezolovnatým, neběleným knotem ze 100% bavlny a vyrobená z patentované směsi bezpečných syntetických látek a složek přírodního původu. Ručně litá v USA.

U Dirty Coconut vidíme, že to obsahuje bezpečné, syntetické pižmo. Co to znamená?

Přirozeně se vyskytujících pižmových tónů lze dosáhnout pouze se složkami živočišného původu. Protože jsme značka cruelty-free, rozhodli jsme se spoléhat na určité bezpečné syntetické tóny, abychom vytvořili požadovaný akord pižma. Složení Dirty Coconut je tvořeno naší patentovanou směsí složek přírodního původu a bezpečných syntetických látek. Výsledkem je čistý, skvěle propracovaný parfém, který je šetrný k veganům a netoxický.