Heretic Parfum Scandalwood 50 ml

3 950 Kč
Skladem

Heretic Parfum Scandalwood

Luxusní přírodní parfém

50 ml

 • sexy, živočišná, přesto elegantní
 • bez ftalátů
 • bez parabenů
 • bez syntetických barviv
 • bez formaldehydu
 • vegan-friendly
 • netestováno na zvířatech

Je smyslná, sexy a živočišná. Inspirovaná erotickými romány a Ditou Von Teese. Scandal Wood se postará o pořádný poprask, a to kamkoliv vejdete.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přízemní santalové dřevo flirtuje s exotickým koriandrem, pižmem a smyslnou bulharskou růží, když se na scéně objeví femme fatale Dita Von Teese. Kreativní spolupráce mezi vizionářským parfumérským domem, Heretic Parfum, a světoznámou burlesque tanečnicí, Ditou Von Teese, nemohla dát vzniku jen tak obyčejnému parfému. Scandalwood je směsicí ingrediencí, které z vůně vytváří unikátní záležitost.

Vůně využívají aromaterapeutickou sílu rostlinných materiálů, z nichž jsou složeny. S vůní Scandalwood můžete objevit pocit uvolnění a zvýšené smyslnosti díky ájurvédským léčivým vlastnostem obsaženým v našich přírodních složkách.

 

„Chtěla jsem vytvořit kořeněnou a kouřovou vůni, která bude zároveň působit elegantně, živočišně a sexy. Inspirací mi byly erotické romány odehrávající se ve dvacátých a třicátých letech minulého století a já jsem zatoužila mít vůni, která ke mně bude promlouvat tím svůdným, erotickým a zároveň trochu zakázaným jazykem, který nacházím ve svých oblíbených románech. A tak se zrodil Scandal Wood.“ 
Dita Von Teese

 

 

SLOŽENÍ:

HLAVA
atlaský cedr, koriandr

SRDCE
bulharská růže

ZÁKLAD
labdanum, santalové dřevo, bílé pižmo

 

× bez ftalátů I × bez parabenů I × bez syntetických barviv × bez formaldehydu × vegan-friendly × netestováno na zvířatech

 

 

VÝROBA

Přirozeně se vyskytujícího pižma lze dosáhnout pouze pomocí složek živočišného původu. Protože jsme cruelty-free značka, rozhodli jsme se spoléhat na určité bezpečné syntetické látky, abychom vytvořili požadovaný pižmový akord. Scandalwood je vytvořen naší patentovanou směsí složek přírodního původu a bezpečných syntetických látek. Výsledkem je čistý, skvěle propracovaný parfém, který je šetrný k veganům a netoxický, ale není 100 % přírodního původu.

 

 

 

Kompletní složení:

ORGANIC NON-GMO SUGAR CANE ALCOHOL (SUGARCANE ALCOHOL), OCTAHYDRO TETRAMETHYL NAPHTHALENYL ETHANONE (WOODY NOTE)****,OXACYCLOHEPTADEC-10-EN-2-ONE (MUSK NOTE)****,DIPROPYLENE GLYCOL (FUNCTIONAL/SOLVENT)****,1-PROPANOL, 2-[1-(3,3-DIMETHYLCYCLOHEXYL) ETHOXY]-2-METHYL-, PROPANOATE (MUSK NOTE)****, ISOPROPYL MYRISTATE (FUNCTIONAL/SOLVENT)****, CEDRAMBER (AMBERGRIS NOTE)****, VETIVERIA ZIZANIOIDES (VETIVER ESSENTIAL OIL)*, POLYSANTOL (WOODY NOTE)****,SANTALUM SPICATUM(AUSTRALIAN SANDALWOOD OIL)*, 7-METHOXY-3, 7-DIMETHYL-2-OCTANOL (WOODY NOTE)****,METHYL DIHYDROJASMONATE, HIGH CIS (JASMINE NOTE)****, JUNIPERUS VIRGINIANA OIL (RED CEDARWOOD ESSENTIAL OIL)*, GUAIACWOOD (BULNESIA SARMIENTOI) (PALO SANTO ESSENTIAL OIL)*, SANTALUM ALBUM (SANDALWOOD ESSENTIAL OIL)*, ROSA DAMASCENA OIL ( DAMASK ROSE EXTCRACT)*, CYPERUS SCARIOSUS (CYPRIOL ROOT OIL)*, CORIANDRUM SATIVUM (CORIANDER ESSENTIAL OIL)*, PELARGONIUM GRAVEOLENS ( GERANIUM ESSENTIAL OIL)*, ISOEUGENYL ACETATE (SPICE NOTE)****, CISTUS LADANIFERUS (LABDANUM ABSOLUTE EXTRACT)*, EUGENOL (CLOVE NOTE)****, TOCOPHEROL ALPHA ( ANTIOXIDANT)****

* Botanical
** Organic Alcohol
*** Naturally Derived

**** Safe Syntetic 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HERETIC PARFUM

 

HERETIC PARFUM

Netradiční vůně se špetkou dekadence a rebelství, za to s velkou dávkou luxusních přírodních ingrediencí. Heretic Parfum boří hranice a dokazuje, že přírodní parfémy mohou beze studu konkurovat zajetým mainstreamovým značkám.

 

CLEAN BEAUTY HAS NEVER BEEN SO DIRTYTM

V Heretic Parfum pracují s rostlinnými ingrediencemi přírodního původu a vytváří živé funkční vůně, které nejsou geneticky modifikované. Mísí je v organickém alkoholu z cukrové třtiny bez GMO, takže při používání parfémů můžete pociťovat ájurvédské účinky silných rostlinných materiálů. Zároveň využívají starobylé parfumérské tradice a jsou ručně vyráběny v malých sériích v Heretic studiu v Los Angeles, jsou vždy veganské a bez jakéhokoliv testování na zvířatech. Inspirují se starobylými tradicemi a vytváří vůně tak, jak je před stovkami let vytvářeli řemeslní parfuméři minulosti – šamani, cizinci, alchymisté, původní kacíři tradičními extrakčními metodami, jako je destilace, exprese a extrakce.

 

THE ORIGINAL HERETIC

Za značkou Heretic Parfum stojí Douglas Little. Douglas je zakladatelem, parfumérem, kreativním ředitelem a hnací silou značky Heretic. Od dětství byl okouzlen vůněmi a díky letitým zkušenostem v oboru se naučil vytvářet vůně, které jsou atypické, smyslné a luxusní. Od prvních dnů své kariéry Douglas míchá a uvádí na trh vůně z přírodních materiálů, a to dělá značku Heretic Parfum už od roku 2016 naprosto výjimečnou oproti konkurenčním značkám. Všechny vůně jsou pro Douglase velmi osobní a vychází z jeho zážitků nebo vzpomínek. Vůně jsou zároveň klasifikovány jako funkční.

 

ODKUD SE VZAL NÁZEV HERETIC?

Douglas byl před lety osloven, aby promluvil na konferenci o trendech, které čekají segment kosmetiky, konkrétně parfumérství, protože se v tomto odvětví z té době už roky pohyboval. On zde řekl odvážné tvrzení: „Budoucnost parfumérství je v přírodních ingrediencích,“ a dodal svou vášeň pro použití přírodních ingrediencí, esenciálních olejů a květin. Jedna uznávaná parfemářka, která se konference účastnila mu řekla, že přírodní parfémů nejsou nic jiného než práce znuděných žen v domácnosti a kacířů. A on si moc dobře pamatoval, jak s ním toto tvrzení rezonovalo. Okamžitě zavolal své právničce, zda by si mohl na slovo HERETIC (tedy kacíř) dát ochranou známku, protože věděl, že tak chce pojmenovat svou novou značku.

 

KDO JE HERETIC? /HERE, TIK/

Někdo, kdo neodpovídá zavedeným ideálům nebo názorů mas. V Heretic Parfum se rozhodli narušit status quo a dělat něco jiného. 


PROČ JSOU NĚKTERÉ PARFÉMY POJMENOVANÉ JAKO DIRTY?

Když Douglas vytvořil své parfémy, které následně prodával v luxusním obchodním domě, často se setkával s tím, že mu zákazníci řekli: „Je to hezký, ale voní tak trochu dirty, špinavě, cítíme tam hodně květiny, trávu, listy.“ Douglas se toho chytl a rozhodl se slovo DIRTY použít v samotných parfémech – Dirty Vanilla, Dirty Coconut, atd.

 

JAKÉ JSOU FUNKČNÍ VÝHODY PŘÍRODNÍCH VŮNÍ?

Níže naleznete některé z dobře známých léčivých účinků, které se přirozeně nacházejí v používaných surových výtažcích, a které najdete v parfémech Heretic – od uklidnění srdce po zmírnění stresu.

 

POVZBUZUJÍCÍ A MOTIVUJÍCÍ

Vneste do prostoru novou energii, výživu a šťávu do své psychiky pomocí osvěžujících výtažků z citrusů, jako je grapefruit, citronová kůra nebo bergamot.

UZEMNĚNÍ A VYCENTROVÁNÍ

Vyčistěte se od negativních vibrací a získejte pocit soustředění a stability díky dřevitým olejům, jako je cedrové a santalové dřevo, kořenům včetně vetiveru a pryskyřicím tradičně používaným při meditacích a rituálech, jako je kadidlo.

UKLIDŇUJÍCÍ A RELAXAČNÍ

Podpořte uklidňující pocity relaxace a úlevy od stresu díky uklidňujícím vlastnostem esencí, jako je pačuli, šalvěj muškátová a levandule, které jsou po staletí známé tím, že pomáhají při relaxaci.

SMYSLNÝ A SVŮDNÝ

Povzbuďte vášeň, zmírněte stres a zvyšte svou sexuální energii díky afrodiziakálním účinkům složek, jako jsou semínka ambrette, vanilka, růže a květ neroli.

LÉČENÍ A SEBELÁSKA

Podpořte sebepřijetí, vylečte emocionální rány a otevřete své srdce pro dávání a přijímání lásky pomocí bergamotu a květinových esencí, jako je jasmín, růže a ylang-ylang.

 

 

FAQ:

Jsou vůně veganské?

Všechny parfémy i svíčky jsou veganské.

Co se používá namísto klasického alkoholu?

Heretic ve svých parfémech používá zásadně cukrovou třtinu, kterou odebírá z destilérky z Portlandu, USA. V klasických parfémech se běžně používá tzv parfumérský alkohol, neboli ST40, což je denaturovaný líh neboli ethanol, který obsahuje přísady, jež mu dodávají jedovatost, nepříjemnou chuť, zápach a může způsobovat nevolnost. Namísto toho cukrová třtina je přírodního původu, netoxická, a navíc zanechává příjemný nasládlý odér.

Co v parfémech nenajdeme?

JSOU BEZ:

 • ftalátů
 • parabenů
 • syntetických barviv
 • formaldehydu
 • netestované na zvířatech

Jsou svíčky 100 % přírodní?

Ano, jsou. Čistá, netoxická vonná svíčka smíchaná v čistém sójovém voskovém základu s bezolovnatým, neběleným knotem ze 100% bavlny a vyrobená z patentované směsi bezpečných syntetických látek a složek přírodního původu. Ručně litá v USA.

U Dirty Coconut vidíme, že to obsahuje bezpečné, syntetické pižmo. Co to znamená?

Přirozeně se vyskytujících pižmových tónů lze dosáhnout pouze se složkami živočišného původu. Protože jsme značka cruelty-free, rozhodli jsme se spoléhat na určité bezpečné syntetické tóny, abychom vytvořili požadovaný akord pižma. Složení Dirty Coconut je tvořeno naší patentovanou směsí složek přírodního původu a bezpečných syntetických látek. Výsledkem je čistý, skvěle propracovaný parfém, který je šetrný k veganům a netoxický.