DETOX OŠETŘENÍ

 
detox
 
INIKA Organic
Detox ošetření Detox facial
 
Hloubkově detoxikační rituál pro klientky, které trápí ucpané póry nebo také akné. Toto ošetření zmírňuje produkci kožního mazu, odstraňuje toxiny, znečišťující látky a odumřelou pokožku. Zároveň okysličuje pleť a opravuje její poškození způsobené stresem, nedostatkem spánku, cestováním nebo špatnou stravou. Pokud svému obličeji dopřejete detoxikační rutinu, dočkáte se zdravější a krásnější pokožky. ENG description below.
 
 
  90 minut   3.200 Kč
 
   
 
   LETNÍ AKCE   Do 17. 7. 2024 můžete zakoupit 90 minutové procedury za cenu 60 minutových - 2.700 Kč.

Co všechno
rituál 
obsahuje?

Aktivní látky, které jsou součástí rituálu:

Čištění: Rosolovka řasotvará pomáhá snižovat pigmentaci a obnovuje pružnost pleti.
Exfoliace: Extrakt z australského kaviárového citrusu je přirozeným zdrojem AHA kyselin, které pomáhají odlupovat odumřelé kožní buňky a podporují mladistvý vzhled pokožky.
Serum: Švestka kakadu pomáhá redukovat pigmentaci, zvyšuje elasticitu pleti a podporuje produkci kolagenu.
Maska: Kaolínový jíl pomáhá odstraňovat přebytečné množství mazu z pokožky a efektivně čistí zanesené póry.
Krém: Squalane získaný derivací z oliv má výborné hydratační účinky, pomáhá bojovat s volnými radikály.

Během rituálu používáme: ultrazvukovou špachtli (čištění, vstřebávání séra), manuální čištění, manuální masáže a LED světelnou terapii


Pro jakou pleť je rituál vhodný? Pro všechny typy pleti, obzvláště pak pro unavenou, mdlou, pleť s ucpanými póry nebo akné.

**** Každý rituál je přizpůsoben individuálním potřebám pleti. 


A deep cleansing facial for those whose skin is deeply clogged or acneic. This facial alleviates overproduction of sebum, removes toxins, pollutants and dead skin, it oxygenates your skin and repairs damage that can be caused from stress, lack of sleep, travels or a poor diet. By treating your face to a detox routine, your skin will look and feel better and healthier.