OMLAZUJÍCÍ OŠETŘENÍ

 
omlazující
 
INIKA ORGANIC
Omlazující ošetření  Rejuvenating facial treatment
 
Protnutí organické kosmetiky s vysoce moderními technologiem. Omlazující rituál je neinvazivní ošetření, které slouží k prevenci či redukci jemných linek a vrásek, zesvětlení hyperpigmentace a zpevnění pokožky. Zároveň se rituál zaměřuje na výživu pokožky, zlepšení její elasticity a snížení známek stárnutí. ENG description below.
 
 
  90 minut   3.200 Kč         rezervovat  >   Co všechno
rituál 
obsahuje?
 

Aktivní látky, které jsou součástí rituálu:

Čištění: Chaga houba pomáhá snižovat pigmentaci a obnovuje pružnost pleti, bohatá na antioxidanty, které pomáhají zmírňovat záněty a oxidační stres v pokožce.
Exfoliace: Extrakt z růže z Jericha zvyšuje hustotu pleti a zlepšuje její elasticitu.
Sérum: Resveratrol účinný polyfenol z extraktu z hroznů s vysokým obsahem antioxidantů, který stimuluje přirozenou tvorbu kolagenu v pleti.
Maska: Phytofuse Renew™ růže z Jericha zlepšuje hustotu pleti a zároveň ji chrání před stárnutím. Bakuchiol – přírodní alternativa retinolu, která je velmi účinná v boji proti vráskám. Zároveň chrání pleť před dalším poškozením a zlepšuje problematickou pleť.
Hydratace: Olej ze semen z granátového jablka vyniká vysokým obsahem omega 5 mastných kyselin, má protizánětlivé účinky a přirozeně stimuluje tvorbu kolagenu v pleti.

Během rituálu používáme: ultrazvukovou špachtli, manuální masáže, LED světelnou terapii

Pro jakou pleť je rituál vhodný? všechny typy pleti, obzvláště pro zralou a mdlou pleť

**** Každý rituál je přizpůsoben individuálním potřebám pleti. 


A cross between organic cosmetics and highly modern technologies, where traditional and modern approaches alternate during the ritual. This rejuvenating facial is a non-invasive treatment that serves to prevent or reduce fine lines and wrinkles, lighten hyperpigmentation and firm your skin. It focuses on nourishing and replenishing the skin to improve elasticity and reduce the signs of aging.