RELAXAČNÍ RITUÁL PRO MUŽE

pánský
 
 
DAFNA´S PERSONAL SKINCARE
Relaxační pleťový rituál pro muže
 
Pánové nadechněte se, hluboce vydechněte a nechte se celých šedesát minut rozmazlovat. Náš relaxační rituál od Dafna´s Skincare přizpůsobíme na míru vašemu momentální stavu pleti. Hloubkově ji vyčistíme manuálně i za pomocí luxusní ultrazvukové špachtle, dopřejeme ji masáž, na kterou si vezmeme na pomoc zázračnou ajurvédskou Kansa Wand a výsledkem bude pleť odpočatá, omlazená a rozjasněná. ENG description below.
 
 
 
60 minut    2.700 Kč  
 
  
 

Co všechno
rituál 
obsahuje?
 

Vaši pleť nejprve dvoufázově vyčistíme produktem Purify Cleanser a pokračujeme luxusní ultrazvukovou špachtlí, která zajistí hloubkové vyčistění. Následuje aplikace podle typu pleti, použijete buď bioaktivní ženšenovovou masku s aktivním uhlím Revival Mask, po které je pleť viditelně jemná, projasněná, hydratovaná a zregenerovaná nebo volíme enzymatickou regenerační masku, která zlepšuje produkci kolagenu a zpevňuje pleť. Necháváme ji působit deset minut a následně smyjeme teplými navlhčenými ručníky a pokračujeme masáží. Liftingová masáž se zklidňujícím Serenity olejem nebo Harmony olejem (podle typu pleti) doplněná o speciální Kansa Wand, díky které dosáhneme maximálního efektu. Finálně aplikujeme anti-age sérum, oční krém a pleťový krém dle typu pleti.

Pro jakou pleť je rituál vhodný? Pro všechny typy pleti.

Dafna’s deeply relaxing facial is adapted to your current skin needs. First, your skin will be cleansed both manually and with ultrasonic spatula. Following message will release muscle tension and will give you a brighter, well-rested look as well as Kansa Wand - a holistic tool, will help all active ingredients to be absorbed into deeper layer of your skin.