ROZJASŇUJÍCÍ RITUÁL

   rozjasňující
 

DAFNA´S PERSONAL SKINCARE
Rozjasňující rituál
 
Rozjasňující rituál sjednocuje a zmírňuje rozdílný tón pleti trpící hyperpigmentací a melasmou. Je také vhodný pro pleť zašedlou a unavenou, kterou viditelně projasňuje hned dvojí masáží. Masáž s pomocí Kansa Wand zvyšuje vstřebávání účinných látek do pleti, zatímco závěrečná lymfatická drenáž pomocí gua sha houbiček odvádí z lymfatického systému toxiny a zanechá pleť prokrvenou a projasněnou ještě dlouho po rituálu. ENG description below.
 
60 minut    2.700 Kč    
 
90 minut    3.200 Kč    
 

  LETNÍ AKCE
  
Do 17. 7. 2024 můžete zakoupit 90 minutové procedury za cenu 60 minutových - 2.700 Kč.


Co všechno
rituál obsahuje?

 

Rozjasňující rituál sjednocuje a zmírňuje rozdílný tón pleti trpící hyperpigmentací a melasmou. Je také vhodný pro pleť zašedlou a unavenou, kterou viditelně projasňuje hned dvojí masáží. Masáž s pomocí Kansa Wand zvyšuje vstřebávání účinných látek do pleti, zatímco závěrečná lymfatická drenáž pomocí gua sha houbiček odvádí z lymfatického systému toxiny a zanechá pleť prokrvenou a projasněnou ještě dlouho po rituálu.

Verze 90 minut obsahuje dvoufázové čištění luxusní ultrazvukovou špachtlí a prodlouženou liftingovou masáž.

Pro jakou pleť je rituál vhodný? S nejednotným tónem, hyperpigmentací a melasmem. Gua sha masáž je vhodná i pro pleť citlivou, trpící rosaceou a akné.

This brightening treatment unifies and softens the different tone of skin suffering from hyperpigmentation or melasma. It is also suitable for dull and tired skin, which will be visibly brightened after a double massage: first with the Kansa Wand - a special holistic tool, that helps to  increase the absorption of active ingredients into skin, while the final lymphatic drainage massage with gua sha mushrooms removes toxins from the lymphatic system, leaving the skin blood-filled and clear long after the ritual.