ORGANIC MAKE-UP LESSONS

SLUŽBYBANNER2 

Objevte řadu, která nejlépe vyhovuje vaší pokožce, nebo si vyberte a nakombinujte produkty od každé značky a vytvořte si nový organicky make-up kit na míru.

Naší nejvyužívanější službou je Organic Make-up Lesson.

Co si pod tím představit? 

Individuální konzultace a důkladné seznámení s přírodní dekorativní kosmetikou. Výběr produktů přímo na míru vaší pleti, kompletní nalíčení a doporučení nejvhodnějších odstínů.

Začneme úplně od začátku, na čistou pleť odlíčenou organickým odličovačem z několika druhů olejů, glycerinu, esenciálních olejů a květinových vod. Pleť bude připravena na podklad nebo vyživující krém. Za pomocí přírodní báze pleť připravíme k další aplikaci a krásně ji opticky vyhladíme. Ano, podobně jako to dělají silikony, ale tentokrát jen za pomocí rostlinných vosků, výtažků z bylin a vitamínů. A pak se přesuneme už na samostatný výběr přírodního make-upu a dalších líčidel vhodných pro váš typ pleti. 

Zdá se to neuvěřitelné, ale všechno je zcela jiné, než jste byly zvyklé. V produktech jsou látky tělu přirozené, pečující, vyživující a blahodárně působící na celý organismus. Výsledek můžete posoudit na vlastní tváři.

 

 

Charakteristika:


- Individuální konzultace.

- Ukázky líčení organickou dekorativní kosmetikou.

- Základní popis přírodních i syntetických ingrediencí a jejich působení na pleť.

- Rady a tipy vizážistů, jak s přírodními produkty nejlépe pracovat.

- Délka trvání lekce: 45-60 min.

- Je nutné objednat si vizážistu dopředu, a to na mailu: info@licirna.cz 

- Make-up Lesson probíhá v Líčírně Organics v Mánesově 76 nebo v Kamenické 25 dle dostupnosti a časových možností

Cena: 2 000,- 

nebo výběr produktů v hodnotě 3 500,-