RMS Beauty Skin2Skin Everything Brush - multifunkční štětec

900 Kč
Skladem

RMS Beauty Skin2Skin Everything Brush

Multifunkční štětec

  • štětec, který zbožňují make-up artisté
  • hravě si poradí s každou líčící výzvou
  • skvělý na pudrové i krémové produkty
  • oblíbenec Rose-Marie Swift
  • 100% veganský

Skin2Skin Everything Brush je bez přehnání zlatým grálem mezi štětci. Není divu, hravě si poradí s krémovými i pudrovými produkty a nezalekne se ani nanášení očních stínů. Troufáme tvrdit, že tento štětec by ve vaší kosmetické taštičce neměl chybět.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Štětec Skin2Skin Everything Brush je opravdovou superstar! Není náhodou, že na něj přísahá i zakladatelka značky RMS – Rose-Marie Swift. „Používám ho během všedních dnů i na cestách. Je skvělý na konturování, nanášení pudru, tvářenky, podkladové báze a dokonce i očních stínů. Ať už používám krémový, nebo pudrový produkt, tento štětec funguje nádherně,“ rozplývá se Rose-Marie a dodává, že štětec je vytvarovaný tak, aby byl pevný a mírně plochý. Díky tomu máte naprostou kontrolu nad přesnou aplikací. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Více než 30 let pracuje zakladatelka značky, Rose-Marie Swift, jako vizážistka a do jejích rukou se svěřují ty největší hollywoodské hvězdy. Její životní filozofie ji v roce 2009 přivedla k vytvoření značky RMS Beauty, která kombinuje ingredience prospěšné pro pleť spolu s funkčností, dokonalými barvami a luxusem. Její mise? Očistit průmysl od toxického složení a nastavit vyšší standart pro kosmetické produkty.