Josh Rosebrook Hydrating Accelerator hydratační pleťová mlha

VEGAN 100% NATURAL
2 190 Kč 1 030 Kč od 1 030 Kč
Čekáme na doručení Čekáme na doručení Zvolte variantu
objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Josh Rosebrook Hydrating Accelerator

Hydratační pleťová mlha 

100 ml / 250 ml

  • Multifunkční použití
  • Hloubková hydratace pro každý den
  • Jednoduchá aplikace s jemným mechanickým rozprašovačem
  • Delikátní složení vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé, aknózní, extrémně suché, ekzematické nebo pleť trpící rosaceou
  • Ekologické balení z recyklovaného plastu vyloveného z moří a oceánu

 

Josh Rosebrook Hydratační pleťová mlha je produkt s luxusním složením a viditelnými účinky na pleti. Vyzkoušejte jeho multifunkčnost a schopnost zesílit hydratační účinky dalších produktů. Věříme, že budete nadšené!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Josh Rosebrook Hydratační pleťová mlha je opravdovou legendou ve své kategorii. Složení na bázi Aloe Vera, účinných bylinných výtažků a antioxidantů, je pečlivě formulováno tak, aby hloubkově hydratovalo pleť a zesilovalo potenciál pečujících složek z krémů a pleťových sér. Praktické balení s jemným rozprašovačem je dostupné v několika velikostech. Může vám tak dělat společnost, kdekoliv si budete přát.

 

Jak používat:

Aplikujte na vyčištěný obličej nebo kdykoliv během dne, dle potřeby. Lze také použít jako podklad pro další produkty péče o pleť.
Extra tip: Pro chladivé osvěžení v letních měsících, skladujte Josh Rosebrook Hydratační pleťovou mlhu v lednici. 

 

 

 

Kompletní složení:

*Aloe Vera Leaf Juice, *Jojoba Oil, †Marula Oil, *Vitamin E, *Evening Primrose Oil, *Grape Seed Oil,*Sea Buckthorn Oil, *Hemp Seed Oil, *Borage Seed Oil, *Almond Oil, *Sesame Oil, *Goji Berry, *Ashwagandha, *Turmeric, *Calendula, *Black Cohosh, *Dandelion, *Fo-Ti Root, *Alfalfa, *Bilberry, *Rosemary, *Elderberry, *Raspberry Leaf, *Burdock, *Chamomile, *Rose Hips, *Eyebright, *Beetroot, *St. John’s Wort, * Hawthorne Berry, *Chickweed, *Licorice, *Coriander, *Horse Chestnut, *Lavender, *Red Clover, *Olive Leaf, *Sage, *Thyme, *Vanilla Extract, †YlangYlang Essential Oil, †Rosemary Essential Oil, †Eucalyptus Essential Oil, †Bergamot Essential Oil, †Carrot Essential Seed Oil.

*CERTIFIED ORGANIC
†ORGANIC

NO ANIMAL TESTING, MADE IN THE USA

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JJ Avatar autora | 4.5.2023
Nejlepší mlha pro mou citlivou pleť se sklonem k začervenání. Aplikuji vždy ráno a večer po dočištění pleti tonerem před aplikací séra, krému a oleje.
5
LR Avatar autora | 14.6.2021
Společně s hydratační maskou je tato mlha plná aloe vera můj nejoblíbenější produkt od této značky. Já aplikuji ráno a večer po vyčištění pleti a před aplikací séra/krému. Pleť příjemně osvěžuje a zesiluje potenciál pečujících složek z krémů a sér. Doporučuji nejen na horké letní měsíce ????

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

20200601-img_3856-3upr

O značce Josh Rosebrook

Ve společnosti Josh Rosebrook chtějí podpořit vaší opravdovou krásu a věří, že tím nejlepším způsobem je využití pravé regenerační síly přírody a výtažků z bylin. Tento postoj stojí za vytvořením unikátní řady vědecky ověřených produktů. To vše za pomoci té největší laboratoře, která kdy byla vytvořena: MATKY PŘÍRODY.

Co se týče kvality, nedělají se zde žádné kompromisy. Všechny výrobky jsou svědomitě formulovány a vyráběny pouze z nejkvalitnějších surovin. Při výběru dodavatelů i surovin dochází k pečlivému uvážení. Suroviny jsou svědomitě vybírány tak, aby byly vždy co nejčerstvější a nejúčinnější, ovšem za podmínky zachování všech etických, udržitelných a fair trade postupů. Navíc žádné produkty nejsou testovány na zvířatech.

Produkty Josh Rosebrook představují unikátní vizi, která vám pomůže dosáhnout jedinečné péče o pleť i vlasy. Oddanost tvořit a jejich promyšlené zpracování produktů vytvořily rozmanitou komunitu, kde je každý jedinec respektován a krása je vyjádřena i následně přijata ve všech jejích podobách. Právě tato vize přivedla Joshe k přesvědčení, že představují ten nejupřímnější pokus o uctění přírody a o pozvednutí individuální krásy každého. 

 

Josh-Rosebrook-Skincare

 JAK TO VŠECHNO ZAČALO?

Zakladatelem značky je Josh Rosebrook, který už jako desetiletý chlapec otevřel svůj  první salon v Portlandu v Oregonu, kde ze začátku intuitivně stříhal vlasy svým  vrstevníkům. Jeho zájem o péči o pleť se objevil záhy o několik let později v době, kdy byl  teenager a zajímal se o složení a funkci produktů, které sám používal. Začal tak vytvářet  spojení mezi přírodní péčí o pleť, stravou, rostlinami, bylinami a také skutečným zdravím  a  krásou. Sílící láska a zvědavost týkající se péče o pleť i o vlasy dovedla Joshe až ke  studiu kosmetiky a následnému přestěhování do Los Angeles.

Slibná kariéra kadeřníka a nedostatek produktů, které by mu vyhovovaly, ho dovedly k  počátku vlastní kosmetiky, kde prvním pokusem byla kakaová antioxidační maska, kde  výsledky byly naprosto ohromující. Jeho stálí klienti si začali velmi brzy všímat změn, které byly čím dál tím více viditelné a ptali se, jakou kosmetiku používá. Začal tak vytvářet  vlastní péči o pleť s tím nejlepším úmyslem a připadalo mu až neuvěřitelné, že má  možnost pomoci lidem, aby se opravdu cítili lépe. Právě tato energie ho každý den  inspiruje k vytváření účinných, čistých a hodnotných produktů, které přinášejí skutečné  výsledky. 

 

 

 

 

UNIKÁTNÍ PŘÍSTUP

Josh Rosebrook vyznává názor a jedinečnou holistickou filozofii, kde pro dosažení  perfektní pleti je jen jedno řešení. Zahrnuje tak komplexní vědomé zdraví celého těla a  mysli v souvislosti s vyvážením stravy, alergií, cvičení, stresu a spánku. Při pohledu na  každý z těchto základních aspektů našeho zdraví podporuje kvalitu pleti tak, jak to ve  skutečnosti funguje – holisticky. Kůže má totiž mimořádnou schopnost léčit se. Ve  společnosti Josh Rosebrook je úkolem každého produktu usnadnit tento silný regenerační  proces a spravovat ty správné přírodní prvky, které podporují a urychlují neuvěřitelnou  transformaci pro dokonalou funkci pokožky, přirozeného rozjasnění a zdraví. 

Rozmanitost, rovnost a inkluzivita jsou jádrem toho, čím je značka Josh Rosebrook. Neustálou inspirací je rovnost všech. Staví se proti všem formám diskriminace a prosazují, aby se všemi lidmi na naší planetě bylo vždy zacházeno vždy spravedlivě a bez rozdílů.