Josh Rosebrook Complete Moisture Cleanse hydratační čisticí pleťový gel

100% NATURAL
1 450 Kč 2 300 Kč od 1 450 Kč
Čekáme na doručení Čekáme na doručení Zvolte variantu
objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Josh Rosebrook Complete Moisture Cleanse

Hydratační čisticí pleťový gel 

100 ml / 180 ml

  • odlíčení a vyčištění pleti v jednom kroku
  • nenarušuje ochrannou bariéru pokožky
  • čistí a zároveň hydratuje
  • delikátní složení vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé, aknózní, extrémně suché, ekzematické nebo pleť trpící rosaceou
  • ekologický a plně recyklovatelný obal na bázi cukrové třtiny

 

Hýčkejte svoji pleť při každodenním jemném a účinném čištění s naším unikátním Complete Moisture čisticím gelem. Synergie bylinných extraktů a rostlinných olejů zanechá vaši pleť dokonale čistou, bez nepříjemného pocitu pnutí. Tento produkt se stane vaším milovaným rituálem na začátku i konci každého dne.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jsme si jistí, že Hydratační čisticí pleťový gel od Josh Rosebrook si zamilujete hned po prvním použití. Má totiž velmi jemné složení, vhodné i pro tu nejcitlivější či aknózní pleť. Zároveň je však plný antioxidantů, rostlinných olejů, eticky získaného medu a dalších přírodních látek, které pleť efektivně čistí, hydratují, zklidňují a zanechají ji perfektně připravenou na další kroky vaší každodenní péče o pleť. Praktické balení s pumpičkou, vyrobené z cukrové třtiny a minimalistický design je třešničkou na dortu, která perfektně dotváří celkový dojem tohoto nepostradatelného pomocníka pro krásnou pleť.

 

Jak používat:

Krouživými pohyby rozmasírujte produkt do suché pleti. Následně navlhčete Hydratační pleťovou mlhou nebo vodou a jemně smyjte za pomoci navlhčeného ručníku. 

 

 

Kompletní složení:

*Aloe Vera Gel, Saponified Coconut Oil, Water, *Honey, *Vegetable Glycerin, §Xanthan gum, †Broccoli Oil, *Jojoba Oil, *Baobab Oil, *Hemp Seed Oil, *Borage Oil, *Argan Oil, *Sea Buckthorn Oil,*Avocado Oil, *Evening Primrose Oil, *Almond Oil, *Sunflower Oil, *Grape Seed Oil, *Sesame Oil, *Rose Petal, *Eyebright, *Turmeric, *Rosemary, *Sage, *Goji Berry, *Alfalfa, *Beetroot, *Dandelion, *Ashwagandha, *Marshmallow, *Raspberry Leaf, *Chickweed, *Calendula, *Elderberry, *Rose Hips, *Ginkgo, *Milk Thistle, *Black Cohosh, *Licorice, *Ginger, *Bladderwrack, *Fenugreek, *Hawthorn Berry, *Cats Claw, *Lavender Flowers, *St. Johns Wort, *Cinnamon, Potassium sorbate, *Vanilla extract, †Rosemary Essential Oil, †Ylang Ylang Essential Oil, †Eucalyptus Essential Oil.

*CERTIFIED ORGANIC
†ORGANIC
§NON GMO PLANT SOURCED

NO ANIMAL TESTING, MADE IN THE US

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

20200601-img_3856-3upr

O značce Josh Rosebrook

Ve společnosti Josh Rosebrook chtějí podpořit vaší opravdovou krásu a věří, že tím nejlepším způsobem je využití pravé regenerační síly přírody a výtažků z bylin. Tento postoj stojí za vytvořením unikátní řady vědecky ověřených produktů. To vše za pomoci té největší laboratoře, která kdy byla vytvořena: MATKY PŘÍRODY.

Co se týče kvality, nedělají se zde žádné kompromisy. Všechny výrobky jsou svědomitě formulovány a vyráběny pouze z nejkvalitnějších surovin. Při výběru dodavatelů i surovin dochází k pečlivému uvážení. Suroviny jsou svědomitě vybírány tak, aby byly vždy co nejčerstvější a nejúčinnější, ovšem za podmínky zachování všech etických, udržitelných a fair trade postupů. Navíc žádné produkty nejsou testovány na zvířatech.

Produkty Josh Rosebrook představují unikátní vizi, která vám pomůže dosáhnout jedinečné péče o pleť i vlasy. Oddanost tvořit a jejich promyšlené zpracování produktů vytvořily rozmanitou komunitu, kde je každý jedinec respektován a krása je vyjádřena i následně přijata ve všech jejích podobách. Právě tato vize přivedla Joshe k přesvědčení, že představují ten nejupřímnější pokus o uctění přírody a o pozvednutí individuální krásy každého. 

 

Josh-Rosebrook-Skincare

 JAK TO VŠECHNO ZAČALO?

Zakladatelem značky je Josh Rosebrook, který už jako desetiletý chlapec otevřel svůj  první salon v Portlandu v Oregonu, kde ze začátku intuitivně stříhal vlasy svým  vrstevníkům. Jeho zájem o péči o pleť se objevil záhy o několik let později v době, kdy byl  teenager a zajímal se o složení a funkci produktů, které sám používal. Začal tak vytvářet  spojení mezi přírodní péčí o pleť, stravou, rostlinami, bylinami a také skutečným zdravím  a  krásou. Sílící láska a zvědavost týkající se péče o pleť i o vlasy dovedla Joshe až ke  studiu kosmetiky a následnému přestěhování do Los Angeles.

Slibná kariéra kadeřníka a nedostatek produktů, které by mu vyhovovaly, ho dovedly k  počátku vlastní kosmetiky, kde prvním pokusem byla kakaová antioxidační maska, kde  výsledky byly naprosto ohromující. Jeho stálí klienti si začali velmi brzy všímat změn, které byly čím dál tím více viditelné a ptali se, jakou kosmetiku používá. Začal tak vytvářet  vlastní péči o pleť s tím nejlepším úmyslem a připadalo mu až neuvěřitelné, že má  možnost pomoci lidem, aby se opravdu cítili lépe. Právě tato energie ho každý den  inspiruje k vytváření účinných, čistých a hodnotných produktů, které přinášejí skutečné  výsledky. 

 

 

 

 

UNIKÁTNÍ PŘÍSTUP

Josh Rosebrook vyznává názor a jedinečnou holistickou filozofii, kde pro dosažení  perfektní pleti je jen jedno řešení. Zahrnuje tak komplexní vědomé zdraví celého těla a  mysli v souvislosti s vyvážením stravy, alergií, cvičení, stresu a spánku. Při pohledu na  každý z těchto základních aspektů našeho zdraví podporuje kvalitu pleti tak, jak to ve  skutečnosti funguje – holisticky. Kůže má totiž mimořádnou schopnost léčit se. Ve  společnosti Josh Rosebrook je úkolem každého produktu usnadnit tento silný regenerační  proces a spravovat ty správné přírodní prvky, které podporují a urychlují neuvěřitelnou  transformaci pro dokonalou funkci pokožky, přirozeného rozjasnění a zdraví. 

Rozmanitost, rovnost a inkluzivita jsou jádrem toho, čím je značka Josh Rosebrook. Neustálou inspirací je rovnost všech. Staví se proti všem formám diskriminace a prosazují, aby se všemi lidmi na naší planetě bylo vždy zacházeno vždy spravedlivě a bez rozdílů.