MOROCCAN SENSE & ICONIC

Česká kosmetická značka s marockými kořeny, přírodním složením a omamnými vůněmi, to je Moroccan Sense. Značku založili manželé Eva a Said a inspirací jim byla rodná země Saida - Maroko. Země s ojedinělou kulturou i unikátním přírodním bohatstvím. „Maroko představuje zemi, která vyniká pestrostí. Tradice staré stovky, ba i tisíciletí, se propojují s hodnotami, kterých si cení populace dnešního evropského kontinentu. Láska k pokladům přírody, jejich šetrnému zpracování. Úcta k řemeslu, domovu a radost ze společenství. Tím vším nás marocká kultura každý den inspiruje. To vše bychom vám rádi ukázali a předávali“ dodávají manželé. 

 

 Vůněmi typickými pro tuto severoafrickou zemi obohacují své produkty, aby potěšily vaše smysly. Kosmetiku sami vyvíjí ve výrobně u Prahy, a při jejím sestavování dbají na to, aby byla nasycená přírodními účinnými složkami jako arganový olej, aloe vera, kokosový, meruňkový či olivový olej, květový vosk z mimózy nebo mořská sůl. 

Arganový olej, který v kosmetice naleznete, pochází z jejich vlastní produkce v Maroku. Při jeho získávání se řídí všemi zásadami fair trade. Díky tomu se také mohou podílet na podpoře místních komunit, zejména sociálně slabších žen a jejich rodin. Principy udržitelného rozvoje jsou součástí DNA značky.

Propojením značek Morrocan Sense a ICONIC by Tatiana Kucharova vznikla vlasová řada, která se pyšní skvělými ingrediencemi, přírodním složením a viditelnými výsledky. 

Žádné produkty značky MOROCCAN SENSE & ICONIC nebyly nalezeny...