Aktuální otevírací doba našich prodejen: 10 - 18 Mánesova, 10 - 18 Letná (s vizážistickým poradenstvím bez líčení).

VAPOUR BEAUTY

vapour-banner2 (1)

O značce Vapour

Vapour se zrodil v překrásném prostředí vysokohorského Taosu v Novém Mexiku. Divoká krása a magické světlo, této pouštní oblasti, inspirovalo řadu umělců. Právě zde se zakladatelky značky Vapour, Krysia Boinis a Kristine Keheley, rozhodly vytvořit čistý přírodní make-up, který by zachytil éterické světlo a dodal pokožce její přirozenou záři.

Značka Vapour vznikla spojením vášně k umění a alchymii. Dlouho před tím, než se přírodní kosmetika stala trendem, jsme se inspirovali přirozenou silou rostlin a minerálních pigmentů. Spojením vědeckých poznatků a přírodních ingrediencí, vznikly produkty luxusní kosmetiky s výhodami péče o pleť, které jsou v souladu s naší planetou. Důležitou součástí výběru surovin pro výrobu našich produktů, je zůstat co nejblíže zdroji rostlin a jejich etická a udržitelná sklizeň.

Naše rostlinné receptury vyživují vaši pokožku, zlepšují její vzhled a nabízejí vysoce efektivní alternativy ke konvenčnímu make-upu. Vaše zdraví je pro nás důležité, stejně jako starost o naši planetu. Proto se zavazujeme dodržovat nastavená pravidla, týkající se čistoty používaných ingrediencí, zdraví a udržitelnosti. Inspiruje nás kouzlo našeho rodného Taosu a chceme posouvat hranice v Clean beauty. Proto pro Vás vyrábíme přírodní produkty s příjemnými texturami a zářivými barvami, které jsou funkční a nepoškozují životní prostředí.

 

 

Snímek obrazovky 2021-03-17 v 2.07.42

 

 

Naše závazky

1. Vapour provozuje vlastní laboratoř USDA Organic v Taosu v Novém Mexiku, kde pečlivě chráníme standardy kvality, integrity a čistoty. Všechny produkty Vapour vyrobené v Taosu mají bezvodé složení pro zajištění vyšší koncentrace účinných látek a ochrany křehké vodní bilance vysokohorské Taoské pouště.

2. Naše produkty formulujeme bez více než 1400 zakázaných ingrediencí včetně FD&C pigmentů, parabenů, konzervačních látek, nanočástic a plnidel. 

3. Jsme hrdí na náš koncept podnikání, které je v souladu s přírodou a respektování jejích drahocenných zdrojů. V naší výrobě, skladu, výzkumných zařízeních i sídle společnosti jsme ze 100 % napájeni slunečním světlem.

4. Spojili jsme své síly se společností Terracycle, abychom zajistili plnou recyklovanost obalů. Naše obaly jsou potištěny pouze rostlinnými inkousty a jsou vyrobeny z certifikovaných zdrojů dřeva - FSC Certified Managed Forest Paper Stock.

5. Sociální odpovědnost je pro nás rovněž velmi důležitým tématem, proto jsou všechny strany, zapojené do našeho výrobního řetězce, smluvně zavázány dodržováním ochrany zdraví a bezpečnosti svých pracovníků a nulovou toleranci k využívání dětské práce.

 

 

 

 

Proč bez vody ?

Bezvodé formulace produktů mají spoustu výhod. Mezi ty nejvýznamnější patří stabilita produktů. Mikroorganismy totiž rostou ve vodě a díky její absenci ve složení našich produktů Vapour eliminuje používání konzervačních látek, které mohou být škodlivé pro vaše zdraví. Pro vás, jako zákazníka, to znamená také koncentrovanější produkt a jeho vyšší efektivitu. 

Použitím lehkých, suchých rostlinných olejů a včelího vosku z etických zdrojů, Vapour pracuje v souladu s přirozeným ochranným mazem pokožky, vyživují ji a hydratují.

 

Snímek obrazovky 2021-03-16 v 23.14.25Snímek obrazovky 2019-03-02 v 14.50.22      og_image

 

Žádné produkty značky VAPOUR BEAUTY nebyly nalezeny...