DAFNA'S PERSONAL SKINCARE

SVATEBNÍ RITUÁL
svatební
 
DAFNA´S PERSONAL SKINCARE
Svatební rituál
 
Chystáte se na svůj velký den? Předsvatební rituál se značkou Dafna's Personal Skincare spojuje luxusní péči o pleť s unikátním manuálním liftingem obličeje a exkluzivní 30minutovou LED světelnou terapií, která dodá vaší pleti energii a vitalitu. Vaše pleť bude po ošetření přirozeně rozzářená a vaše mysl zklidněná. ENG description below.
 
 
  90 minut   3.900 Kč         rezervovat  >   
120 minut   4.500 Kč *
 
Co všechno rituál obsahuje?
 

Vaši pleť nejprve dvoufázově vyčistíme a tím připravíme pokožku na následující kroky. Čištění pleti provádíme nejprve ultrazvukovou špachtlí a poté dočistíme manuálně. Pokračujeme jemnou exfoliací, která odstraňuje odumřelé buňky a podporuje obnovu pleti. Následuje aplikace pleťové masky podle typu pleti a požadovaného efektu. Po smytí masky aplikujeme sérum, které hloubkově zapracujeme do pokožky pomocí ultrazvukové špachtle. Pokračujeme 30minutovým manuálním liftingem obličeje. Tato inovativní metoda využívá šetrných, ale efektivních technik masáže k protažení svalů obličejové části, zlepšení elasticity pokožky a redukci viditelných známek stárnutí.

U verze 120 minut následuje 30minutová LED světelná terapie, jejíž specifické vlnové délky světla pronikají do hlubších vrstev pokožky, stimulují produkci kolagenu, redukují jemné linky a působí proti příznakům stárnutí. Během působení LED světla si budete užívat relaxační masáž rukou. V neposlední řadě věnujeme i velkou pozornost dekoltu, který zbavíme odumřelých kožních buněk pomocí jemného peelingu, masírujeme a na závěr aplikujeme speciální liftingový krém. Celý rituál zakončíme vhodnou denní péčí.

Doporučujeme absolvovat ošetření ideálně týden až dva před svatbou.

Pro jakou pleť je rituál vhodný? Pro všechny typy pleti.

* Tento treatment si můžete zarezervovat telefonicky u nás v Líčírna Studiu: 777 893 429

 

Are you getting ready for your big day? This pre-wedding ritual with Dafna's Personal Skincare brand combines luxurious skin care with a unique manual face lifting massage and 30-minute LED light therapy** that will give your skin energy and vitality. Your skin will be naturally radiant after the treatment and your mind will be calm. 

*60 minute treatment includes extensive 30 minutes manual lifting massage

**120-minute version includes a 30-minute LED light therapy after manual lifting massage. In LED tunnel, specific wavelengths of light penetrate the deeper layers of skin, stimulate collagen production, reduce fine lines and fight the signs of aging. While the LED light is on, you will enjoy a relaxing hand massage.

WELLNESS RITUÁL PRO PÁRY
párový
 
 
DAFNA´S PERSONAL SKINCARE
Wellness rituál pro páry
 
Chcete si užít luxusní kosmetický rituál společně s vaši drahou polovičkou nebo si udělat hezký den s maminkou, kamarádkou či sestrou? Zabookujte si místo v našem salonu, kde se budeme věnovat pouze vám. Průchodové dveře do našich kabin se vám otevřou a vy budeme moci společně relaxovat. K tomu vám na uvítanou přichystáme sklenku vychlazeného prosecca a budeme o vás pečovat. ENG description below.
 
 

90 minut    
5.800 Kč         rezervovat  >        
 


Co všechno
rituál 
obsahuje?

 

Péči přímo ušitou vám na míru, ve které nechybí dvoufázové hloubkové čištění pleti, pleťová maska, liftingová a lymfatická masáž a finální péče.

Pro jakou pleť je rituál vhodný? Pro všechny typy pleti.

Do you want to enjoy a luxurious cosmetic ritual together with your partner or have a quality time with your mother, friend or sister? Warm welcome with a glass of chilled prosecco and all attention concentrated on you.  We will open the passage door connecting our cabins so you can share the ritual together. In addition, we will welcome you with a glass of chilled prosecco and we will take care of you.

RELAXAČNÍ RITUÁL PRO MUŽE
pánský
 
 
DAFNA´S PERSONAL SKINCARE
Relaxační pleťový rituál pro muže
 
Pánové nadechněte se, hluboce vydechněte a nechte se celých šedesát minut rozmazlovat. Náš relaxační rituál od Dafna´s Skincare přizpůsobíme na míru vašemu momentální stavu pleti. Hloubkově ji vyčistíme manuálně i za pomocí luxusní ultrazvukové špachtle, dopřejeme ji masáž, na kterou si vezmeme na pomoc zázračnou ajurvédskou Kansa Wand a výsledkem bude pleť odpočatá, omlazená a rozjasněná. ENG description below.
 
 
 
60 minut    2.700 Kč        rezervovat  >       
 

Co všechno
rituál 
obsahuje?
 

Vaši pleť nejprve dvoufázově vyčistíme produktem Purify Cleanser a pokračujeme luxusní ultrazvukovou špachtlí, která zajistí hloubkové vyčistění. Následuje aplikace podle typu pleti, použijete buď bioaktivní ženšenovovou masku s aktivním uhlím Revival Mask, po které je pleť viditelně jemná, projasněná, hydratovaná a zregenerovaná nebo volíme enzymatickou regenerační masku, která zlepšuje produkci kolagenu a zpevňuje pleť. Necháváme ji působit deset minut a následně smyjeme teplými navlhčenými ručníky a pokračujeme masáží. Liftingová masáž se zklidňujícím Serenity olejem nebo Harmony olejem (podle typu pleti) doplněná o speciální Kansa Wand, díky které dosáhneme maximálního efektu. Finálně aplikujeme anti-age sérum, oční krém a pleťový krém dle typu pleti.

Pro jakou pleť je rituál vhodný? Pro všechny typy pleti.

Dafna’s deeply relaxing facial is adapted to your current skin needs. First, your skin will be cleansed both manually and with ultrasonic spatula. Following message will release muscle tension and will give you a brighter, well-rested look as well as Kansa Wand - a holistic tool, will help all active ingredients to be absorbed into deeper layer of your skin.

HLOUBKOVĚ ČISTÍCÍ RITUÁL
  
hloubkově čistící
 
 
DAFNA´S PERSONAL SKINCARE
Hloubkově čistící rituál
 
Hloubkově čistící rituál reguluje tvorbu přebytečného mazu a nedokonalostí bez zbytečného vysušování pleti. Díky použití speciálních produktů a masáže pomocí gua sha houbiček zmírňuje tvorbu zánětlivých ložisek. Rituál je tudíž vhodný i pro pleť trpící akné, rosaceou a vysoce citlivou pokožku. ENG description below.
 
 
 
60 minut    2.700 Kč         rezervovat  >    
90 minut    3.200 Kč         rezervovat  >         
 


Co všechno
rituál 
obsahuje?

 

Vaši pleť nejprve hloubkově vyčistíme, vybíráme mezi dvěma produkty podle typu pleti (Recovery Cleanser nebo Purify Cleanser), následně aplikujete řádnou dávku hydratace pomocí hydratační mlhy a podle stavu pleti vybíráme masku. V případě, že není na pokožce silně rozjeté akné, aplikujeme regenerační a čisticí peeling s maskou v jednom Detoxify, která sjednocuje tón pleti. Masku necháváme působit deset minut a následně smyjeme teplými navlhčenými ručníky. V opačném případě se vrhneme rovnou na masáž pomocí gua sha houbiček v kombinaci s vhodným olejem. Finálně aplikujeme sjednocující sérum, oční krém a pleťový krém dle typu pleti.

Verze 90 minut obsahuje dvoufázové čištění luxusní ultrazvukovou špachtlí a prodlouženou masáž gua sha houbičkami.

The deep cleansing ritual regulates the production of excess oil and imperfections without unnecessary drying of your skin. With the help of special products and massage with gua sha mushrooms, it reduces the formation of inflammatory deposits. The ritual is therefore also suitable for skin suffering from acne, rosacea and highly sensitive skin.

ROZJASŇUJÍCÍ RITUÁL

   rozjasňující
 

DAFNA´S PERSONAL SKINCARE
Rozjasňující rituál
 
Rozjasňující rituál sjednocuje a zmírňuje rozdílný tón pleti trpící hyperpigmentací a melasmou. Je také vhodný pro pleť zašedlou a unavenou, kterou viditelně projasňuje hned dvojí masáží. Masáž s pomocí Kansa Wand zvyšuje vstřebávání účinných látek do pleti, zatímco závěrečná lymfatická drenáž pomocí gua sha houbiček odvádí z lymfatického systému toxiny a zanechá pleť prokrvenou a projasněnou ještě dlouho po rituálu. ENG description below.
 
60 minut    2.700 Kč         rezervovat  >    
90 minut    3.200 Kč         rezervovat  >   
   
 
 


Co všechno
rituál obsahuje?

 

Rozjasňující rituál sjednocuje a zmírňuje rozdílný tón pleti trpící hyperpigmentací a melasmou. Je také vhodný pro pleť zašedlou a unavenou, kterou viditelně projasňuje hned dvojí masáží. Masáž s pomocí Kansa Wand zvyšuje vstřebávání účinných látek do pleti, zatímco závěrečná lymfatická drenáž pomocí gua sha houbiček odvádí z lymfatického systému toxiny a zanechá pleť prokrvenou a projasněnou ještě dlouho po rituálu.

Verze 90 minut obsahuje dvoufázové čištění luxusní ultrazvukovou špachtlí a prodlouženou liftingovou masáž.

Pro jakou pleť je rituál vhodný? S nejednotným tónem, hyperpigmentací a melasmem. Gua sha masáž je vhodná i pro pleť citlivou, trpící rosaceou a akné.

This brightening treatment unifies and softens the different tone of skin suffering from hyperpigmentation or melasma. It is also suitable for dull and tired skin, which will be visibly brightened after a double massage: first with the Kansa Wand - a special holistic tool, that helps to  increase the absorption of active ingredients into skin, while the final lymphatic drainage massage with gua sha mushrooms removes toxins from the lymphatic system, leaving the skin blood-filled and clear long after the ritual.

LUXUSNÍ ANTI-AGE RITUÁL

antiage  
 

DAFNA´S PERSONAL SKINCARE
Luxusní anti-age rituál 
 
Luxusní anti-age rituál pro zralou pleť, který zpomaluje známky stárnutí pomocí unikátní kombinace aktivních látek a speciální masáže s pomocí Kansa Wand. Liftingová masáž zvyšuje vstřebávání účinných látek a zlepšuje odvod odpadních látek z buněčných struktur. Výsledkem je pleť revitalizovaná, zregenerovaná, vyživená a viditelně omlazená. ENG description below.


60 minut    2.700 Kč         rezervovat  >    
90 minut    3.200 Kč         rezervovat  >     
  
 
 

Co všechno rituál obsahuje?
 

Vaši pleť nejprve hloubkově vyčistíme, vybíráme mezi dvěma produkty podle typu pleti (Recovery Cleanser nebo Purify Cleanser), následně aplikujete řádnou dávku hydratace pomocí hydratační mlhy a následuje aplikace Bioaktivní ženšenové masky s aktivním uhlím Revival Mask, po které je pleť viditelně jemná, projasněná, hydratovaná a zregenerovaná. Masku necháváme působit deset minut a následně smyjeme teplými navlhčenými ručníky a pokračujeme masáží. Liftingová masáž s olejem doplněná o speciální Kansa Wand, díky které dosáhneme maximálního efektu. Finálně aplikujeme anti-age sérum, oční krém a pleťový krém dle typu pleti.

Verze 90 minut obsahuje dvoufázové čištění luxusní ultrazvukovou špachtlí a prodlouženou liftingovou masáž.

Pro jakou pleť je rituál vhodný? Zralou s povadlými konturami, dehydratovanou, citlivou, vyžadující extra péči.

A luxurious anti-aging ritual for mature skin that slows down the signs of aging using a unique combination of active ingredients and a face massage with the help of the special holistic tool - Kansa Wand. Manual lifting massage makes the absorption of active ingredients deeper in your skin layers and improves the process of waste removal from your cellular structures. As a result your skin is revitalized, regenerated, nourished and visibly rejuvenated.