INIKA ORGANIC

EXPRESS FACIAL
 
express facial
 
INIKA Organic
Express Facial
 
Expresní rituál INIKA Organic pleť během 30 minut projasní, dodá jí na zářivosti a navíc pleť intenzivně hydratuje. Tento exkluzivní rituál začíná pečlivým čištěním pleti, následuje jemná exfoliace a relaxační masáž obličeje. Vaše pleť se dočká také speciálně vybrané masky, která bude dokonale odpovídat potřebám pokožky. Nebude chybět ani aplikace hydratačního séra a pečujícího krému. Nanášení séra probíhá s pomocí ultrazvukové špachtle, díky které se aktivní složky dostanou do hlubších vrstev pokožky, což v kombinaci s masáží vede k okamžitému zlepšení textury a projasnění pleti. ENG description below.
 
 
  30 minut   1.650 Kč
 


Co všechno
rituál 
obsahuje?
 

Aktivní látky, které jsou součástí rituálu:
Čištění: Reishi houby snižují zarudnutí a pigmentaci
Exfoliace: citrusový kaviár rozjasňuje pomocí AHA kyselin
Sérum: švestka Kakadu pomáhá redukovat pigmentaci, zvyšuje elasticitu pleti a podporuje produkci kolagenu
Krém: extrakt z kořene Maca stimuluje přirozenou tvorbu kolagenu, zpevňuje pleť, podporuje regeneraci kožních buněk

Kdy je rituál ideální?

  • během obědové pauzy
  • před důležitou akcí, společenskou událostí
  • pro oživení mdlé nebo unavené pleti
  • pro pravidelné osvěžení pleti

Pro jakou pleť je rituál vhodný? Pro všechny typy pleti.

Introducing our 30 Min Express Facial – a quick, revitalising escape for those on the go or looking for a budget-friendly skincare pick-me-up. Perfectly designed to deliver maximum benefits in minimal time, this efficient facial offers a rejuvenating experience that fits seamlessly into your busy schedule.

When time is of the essence, this is an effective, results meets relaxation treatment that will address your skin concerns on the day. INIKA Express facial is aimed to improve your skin health and look in a short amount of time. This facial will clear, balance, brighten and hydrate your face. Your skin will receive cleansing, exfoliation, a mask, customised for your skin needs, completed with a nourishing serum and moisturiser. The serum is applied with ultrasonic spatula which helps active ingredients to reach deeper layers of your skin. That, in combination with manual face massage allows you to see an immediate improvement in skin texture and clarity.

 

DETOX OŠETŘENÍ
 
detox
 
INIKA Organic
Detox ošetření Detox facial
 
Hloubkově detoxikační rituál pro klientky, které trápí ucpané póry nebo také akné. Toto ošetření zmírňuje produkci kožního mazu, odstraňuje toxiny, znečišťující látky a odumřelou pokožku. Zároveň okysličuje pleť a opravuje její poškození způsobené stresem, nedostatkem spánku, cestováním nebo špatnou stravou. Pokud svému obličeji dopřejete detoxikační rutinu, dočkáte se zdravější a krásnější pokožky. ENG description below.
 
 
  90 minut   3.200 Kč
 
   
 
   LETNÍ AKCE   Do 17. 7. 2024 můžete zakoupit 90 minutové procedury za cenu 60 minutových - 2.700 Kč.

Co všechno
rituál 
obsahuje?

Aktivní látky, které jsou součástí rituálu:

Čištění: Rosolovka řasotvará pomáhá snižovat pigmentaci a obnovuje pružnost pleti.
Exfoliace: Extrakt z australského kaviárového citrusu je přirozeným zdrojem AHA kyselin, které pomáhají odlupovat odumřelé kožní buňky a podporují mladistvý vzhled pokožky.
Serum: Švestka kakadu pomáhá redukovat pigmentaci, zvyšuje elasticitu pleti a podporuje produkci kolagenu.
Maska: Kaolínový jíl pomáhá odstraňovat přebytečné množství mazu z pokožky a efektivně čistí zanesené póry.
Krém: Squalane získaný derivací z oliv má výborné hydratační účinky, pomáhá bojovat s volnými radikály.

Během rituálu používáme: ultrazvukovou špachtli (čištění, vstřebávání séra), manuální čištění, manuální masáže a LED světelnou terapii


Pro jakou pleť je rituál vhodný? Pro všechny typy pleti, obzvláště pak pro unavenou, mdlou, pleť s ucpanými póry nebo akné.

**** Každý rituál je přizpůsoben individuálním potřebám pleti. 


A deep cleansing facial for those whose skin is deeply clogged or acneic. This facial alleviates overproduction of sebum, removes toxins, pollutants and dead skin, it oxygenates your skin and repairs damage that can be caused from stress, lack of sleep, travels or a poor diet. By treating your face to a detox routine, your skin will look and feel better and healthier.

ZKLIDŇUJÍCÍ OŠETŘENÍ

zklidňující
 
INIKA Organic
Zklidňující ošetření  Soothing facial treatment
 
Zklidňující rituál pro ty, které trápí zarudnutí, skvrny a podráždění pleti nebo jenom touží po luxusním odpočinku pro tělo i duši. Tento rituál byl navržen tak, aby zmírnil citlivost pokožky, snížil nežádoucí záněty, vyhladil pleť, a to vše s pomocí jemných a neinvazivních technologií, které fungují v synergii s produkty bohatými na vitamíny a antioxidanty od značky INIKA. ENG description below.
 
 
  90 minut   3.200 Kč 
 
  
 
   LETNÍ AKCE   Do 17. 7. 2024 můžete zakoupit 90 minutové procedury za cenu 60 minutových - 2.700 Kč. 

Co všechno
rituál 
obsahuje?
 

Aktivní látky, které jsou součástí rituálu:

Čištění: Reishi houba zmírňuje zarudnutí, snižuje pigmentaci a zmírňuje jizvy po akné.
Maska: Heřmánek modrý (Blue Tansy) zklidňuje začervenání, obnovuje pleť a dodává jí hydrataci.
Sérum: Kyselina hyaluronová podporuje ochranu kožní bariéry, která chrání před znečišťujícími látkami a minimalizuje známky stárnutí.
Krém: Extrakt z růže z Jericha zvyšuje hustotu pleti a zlepšuje její elasticitu.

Během rituálu používáme: ultrazvukovou špachtli, manuální čištění, manuální masáž a LED světelnou terapii

Pro jakou pleť je rituál vhodný? Začervenalou, podrážděnou, citlivou či suchou.

**** Každý rituál je přizpůsoben individuálním potřebám pleti.


Calming and soothing facial for those who experience redness, blemishes and irritation or just want to have a deeply relaxing, skin re-balancing treatment. This facial was tailored to relieve sensitive skin, reduce unwanted inflammation and discomfort, to soothe your skin and reduce soreness by using gentle non-invasive technolgies. These are synergistically supported by the specially formulated INIKA products with healthy dose of vitamins and antioxidants to gently rebalance and restore skin’s integrity.

OMLAZUJÍCÍ OŠETŘENÍ
 
omlazující
 
INIKA ORGANIC
Omlazující ošetření  Rejuvenating facial treatment
 
Protnutí organické kosmetiky s vysoce moderními technologiem. Omlazující rituál je neinvazivní ošetření, které slouží k prevenci či redukci jemných linek a vrásek, zesvětlení hyperpigmentace a zpevnění pokožky. Zároveň se rituál zaměřuje na výživu pokožky, zlepšení její elasticity a snížení známek stárnutí. ENG description below.
 
 
  90 minut   3.200 Kč    
 
 
   LETNÍ AKCE    Do 17. 7. 2024 můžete zakoupit 90 minutové procedury za cenu 60 minutových - 2.700 Kč.


Co všechno
rituál 
obsahuje?
 

Aktivní látky, které jsou součástí rituálu:

Čištění: Chaga houba pomáhá snižovat pigmentaci a obnovuje pružnost pleti, bohatá na antioxidanty, které pomáhají zmírňovat záněty a oxidační stres v pokožce.
Exfoliace: Extrakt z růže z Jericha zvyšuje hustotu pleti a zlepšuje její elasticitu.
Sérum: Resveratrol účinný polyfenol z extraktu z hroznů s vysokým obsahem antioxidantů, který stimuluje přirozenou tvorbu kolagenu v pleti.
Maska: Phytofuse Renew™ růže z Jericha zlepšuje hustotu pleti a zároveň ji chrání před stárnutím. Bakuchiol – přírodní alternativa retinolu, která je velmi účinná v boji proti vráskám. Zároveň chrání pleť před dalším poškozením a zlepšuje problematickou pleť.
Hydratace: Olej ze semen z granátového jablka vyniká vysokým obsahem omega 5 mastných kyselin, má protizánětlivé účinky a přirozeně stimuluje tvorbu kolagenu v pleti.

Během rituálu používáme: ultrazvukovou špachtli, manuální masáže, LED světelnou terapii

Pro jakou pleť je rituál vhodný? všechny typy pleti, obzvláště pro zralou a mdlou pleť

**** Každý rituál je přizpůsoben individuálním potřebám pleti. 


A cross between organic cosmetics and highly modern technologies, where traditional and modern approaches alternate during the ritual. This rejuvenating facial is a non-invasive treatment that serves to prevent or reduce fine lines and wrinkles, lighten hyperpigmentation and firm your skin. It focuses on nourishing and replenishing the skin to improve elasticity and reduce the signs of aging.