Aktuální otevírací doba na prodejnách je: pondělí - pátek 9 - 19 hodin. Ve svátek 28. října máme obě pobočky zavřené.

Josh Rosebrook Vital Balm Cream výživný hydratační pleťový balzám bez parfemace 22 ml

NATURAL SUSTAINABLE
1 450 Kč
Skladem

Josh Rosebrook Výživný hydratační pleťový balzám bez parfemace 

Josh Rosebrook Vital Balm Cream Unscented

22 ml

  • Výživný balzám a hydratační krém v jednom produktu
  • Regeneruje, hydratuje a posiluje pleť
  • Bez parfemace a esenciálních olejů
  • Vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé, aknózní, extrémně suché, ekzematické nebo pleť trpící rosaceou

Josh Rosebrook Výživný hydratační pleťový balzám bez parfemace je efektivní hydratační péče o pleť, která v sobě spojuje to nejlepší z výživného balzámu a hydratačního pleťového krému bez použití parfemace a esenciálních olejů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Josh Rosebrook Výživný hydratační pleťový balzám bez parfemace je víceúčelový pomocník při každodenní péči o pleť. Jedinečná kombinace aloe vera, bambuckého másla, rostlinných olejů a extraktů z bylin, hydratuje a regeneruje vaši pleť a zanechává ji hedvábně jemnou a vyživenou. Složení bez obsahu esenciálních olejů a parfemace je šetrné i k té nejcitlivější pleti. Při pravidelném používání pomáhá posilovat přirozenou ochrannou bariéru pleti a její samoozdravné procesy.

Tipy pro aplikaci:

Na vyčištěnou pleť naneste Hydratační pleťovou mlhu a následně aplikujte přiměřené množství pleťového séra. Péči o pleť zakončete nanesením Výživného hydratačního pleťového balzámu.

Ingredience:

*Aloe Vera Leaf Juice, *Mango Seed Butter, *Avocado Oil, *Jojoba Seed Oil, *Shea Butter, *Senna Seed Extract, *Glycerin, *Gum Arabic, *Borage Seed Oil, *Evening Primrose Oil, *Honey, †Broccoli Seed Oil, *Sea Buckthorn Oil, *Vitamin E, *Ashwagandha Leaf Extract, *Turmeric Leaf Extract, *Rose Flower Extract, *Goji Berry Fruit Extract, *Calendula Extract, *Black Cohosh Root Extract, *Elderberry Extract, *Bladderwrack Extract, *Marshmallow Root Extract, *Ginger Extract, *Fenugreek Seed Extract, *Chickweed Extract, *Licorice Root Extract, *Raspberry Fruit Extract, *Dandelion Extract, *Sage Extract, *Eyebright Extract, *Milk Thistle Extract, *Rose Flower Powder, *St. John’s Wort Extract, *Cat’s Claw Extract, *Cinnamon Extract, *Lavender Extract, *Ginkgo Leaf Extract, *Rosemary Extract, §Xanthan Gum, Potassium Sorbate.

Our Indian Senna Seed/Cassia Angustifolia extract is made in-house along with all of our herbal extracts and infusions.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

20200601-img_3856-3upr

KRÁSA V HARMONII S PŘÍRODOU

Ve společnosti Josh Rosebrook chtějí podpořit vaší opravdovou krásu. Věří, že tím nejlepším způsobem je využití pravé regenerační síly přírody a výtažků z bylin. Tento postoj stojí za vytvořením unikátní řady vědecky ověřených produktů. To vše za pomoci té největší laboratoře, která kdy byla vytvořena: MATKY PŘÍRODY.

Co se týče kvality, nedělají se zde žádné kompromisy. Všechny výrobky jsou svědomitě formulovány a vyráběny pouze z nejkvalitnějších surovin. Při výběru dodavatelů i surovin dochází k pečlivému uvážení. Suroviny jsou svědomitě vybírány tak, aby byly vždy co nejčerstvější a nejúčinnější, ovšem za podmínky zachování všech etických, udržitelných a fair trade postupů. Navíc žádné produkty nejsou testovány na zvířatech.

Produkty Josh Rosebrook představují unikátní vizi, která vám pomůže dosáhnout jedinečné péče o pleť i vlasy. Oddanost tvořit a jejich promyšlené zpracování produktů vytvořily rozmanitou komunitu, kde je každý jedinec respektován a krása je vyjádřena i následně přijata ve všech jejích podobách. Právě tato vize přivedla Joshe k přesvědčení, že představují ten nejupřímnější pokus o uctění přírody a o pozvednutí individuální krásy každého. 

 

Josh-Rosebrook-Skincare

 

 

JAK TO VŠECHNO ZAČALO

Zakladatelem značky je Josh Rosebrook, který už jako desetiletý chlapec otevřel svůj  první salon v Portlandu v Oregonu, kde ze začátku intuitivně stříhal vlasy svým  vrstevníkům. Jeho zájem o péči o pleť se objevil záhy o několik let později v době, kdy byl  teenager a zajímal se o složení a funkci produktů, které sám používal. Začal tak vytvářet  spojení mezi přírodní péčí o pleť, stravou, rostlinami, bylinami a také skutečným zdravím  a  krásou. Sílící láska a zvědavost týkající se péče o pleť i o vlasy dovedla Joshe až ke  studiu kosmetiky a následnému přestěhování do Los Angeles.

Slibná kariéra kadeřníka a nedostatek produktů, které by mu vyhovovaly, ho dovedly k  počátku vlastní kosmetiky, kde prvním pokusem byla kakaová antioxidační maska, kde  výsledky byly naprosto ohromující. Jeho stálí klienti si začali velmi brzy všímat změn, které byly čím dál tím více viditelné a ptali se, jakou kosmetiku používá. Začal tak vytvářet  vlastní péči o pleť s tím nejlepším úmyslem a připadalo mu až neuvěřitelné, že má  možnost pomoci lidem, aby se opravdu cítili lépe. Právě tato energie ho každý den  inspiruje k vytváření účinných, čistých a hodnotných produktů, které přinášejí skutečné  výsledky. 

 

 

 

 

 

PŘÍSTUP

Josh Rosebrook vyznává názor a jedinečnou holistickou filozofii, kde pro dosažení  perfektní pleti je jen jedno řešení. Zahrnuje tak komplexní vědomé zdraví celého těla a  mysli v souvislosti s vyvážením stravy, alergií, cvičení, stresu a spánku. Při pohledu na  každý z těchto základních aspektů našeho zdraví podporuje kvalitu pleti tak, jak to ve  skutečnosti funguje – holisticky. Kůže má totiž mimořádnou schopnost léčit se. Ve  společnosti Josh Rosebrook je úkolem každého produktu usnadnit tento silný regenerační  proces a spravovat ty správné přírodní prvky, které podporují a urychlují neuvěřitelnou  transformaci pro dokonalou funkci pokožky, přirozeného rozjasnění a zdraví. 

Rozmanitost, rovnost a inkluzivita jsou jádrem toho, čím je značka Josh Rosebrook. Neustálou inspirací je rovnost všech. Staví se proti všem formám diskriminace a prosazují, aby se všemi lidmi na naší planetě bylo vždy zacházeno vždy spravedlivě a bez rozdílů.