RAAW Alchemy Room 64 Oil 10 ml

1 550 Kč
Skladem

RAAW Alchemy Room 64 Oil

Parfémovaný olej s roll-onem Room 64

10 ml

  • svůdná, lákavá a tajemná
  • navozuje pocit starého Hollywoodu
  • směs pačuli, tabákových listů a bergamotu svůdně protkaná tmavou vanilkou, nádechem jasmínu a uzeného březového dřeva

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svůdná. Lákavá. Tajemná. Vůně Room 64 navozuje pocit starého Hollywoodu a luxusní dekadence. Lákavá směs pačuli, tabákových listů a bergamotu vás bude svádět kombinací s tmavou vanilkou, nádechem jasmínu a uzeného březového dřeva. Parfémovaná voda RAAW je vytvořena ze vzácných olejů a organického alkoholu získaného z třtiny, které jsou dokonale smíchány a vytvářejí vrstvenou hloubku, která přetrvává na pokožce.

 

Jak používat:

Zlehka poklepejte kuličkovým válečkem na pulzní body na vnitřní straně zápěstí a na krku pro co největší výdrž.

 

Noty:

pačuli, tabákový list, bergamot, březové dřevo

 

 

 Kompletní složení:

Alcohol Denat. (certified organic alcohol derived from sugar cane), Parfum (fragrance), Aqua (water), Alpha Isomethyl Ionone, Cinnamic Aldehyde, Coumarin, D’Limonene, Eugenol, Geraniol, Linalool"

 

**Certified Organic *Natural

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zakladatelka Trice Angie Christiansen o RAAW

Značka RAAW vznikla v době, kdy jsem se přestěhovala z Kodaně do New Yorku. Žila jsem zdravě, jedla organicky a dobře jsem se o sebe starala. A každý den jsem se hýčkala oblíbenými kosmetickými produkty, nebo aspoň jsem si to myslela. Z nějakého důvodu jsem nikdy nepřemýšlela o potenciálně škodlivých chemikáliích, které tyto konvenční produkty obsahují, a o tom, jak se vstřebávají přímo do našeho těla.

Jednoho rána jsem se probudila s hroznou vyrážkou na obličeji. Udělala se mi po drahé a renomované značce, kterou jsem používala a ve kterou jsem jednoduše věřila. Kůže kolem mých očí měla fialový odstín, byla vrásčitá a šupinatá. Bylo to opravdu děsivé. Začala jsem zkoumat složení produktů a v tu chvíli jsem se rozhodla, že už si nikdy nebudu dávat na kůži žádné škodlivé chemikálie. Zrodil se nápad vytvořit holistickou kosmetickou značku, která bude odrážet mé pojetí „krásy“ a produkty budou dobré pro mou pleť, tělo i okolí.

 Začala jsem studovat bylinnou medicínu a léčivé vlastnosti rostlin tak, jak je praktikují tradiční východní kultury. Vznikl první produkt, který dostal název „Miracle Oil“ - pojmenovaný po zázračné síle, kterou obsahuje. Vyléčil můj ekzém, a tak to všechno začalo.

 

Změna z RAAW BY TRICE na RAAW ALCHEMY

Stejně tak jako stárneme, moudříme a s nejlepším vědomím se vyvíjíme v lepší verze našeho dřívějšího já, se měnilo i RAAW. V odvětví, které se rychle vyvíjí a neustále se mění, se značka přizpůsobuje a transformuje v něco nadčasového. „Při vývoji našeho jména k nám skutečně promlouvala definice alchymie, která jako by hovořila o cestě RAAW. Stále přemýšlíme o způsobech, jak zlepšit a transformovat naše produkty, ať už jsou to změny velké nebo malé. Nejen, že přetváříme a vytváříme malé magické věci, ale chceme, aby i lidé cítili, že mají sílu se měnit“ říká její zakladatelka Trice.

 

Změna je jednoduše někdy to, co je potřeba k růstu.

 

Příroda v lahvích

RAAW je vyrobená z organických, udržitelných a divoce sklizených ingrediencí a oceánských rostlin. Nejlepší přírodní ingredience a nejlépe střežená tajemství v láhvi. Není třeba volit mezi přírodním složením nebo výsledky – RAAW Alchemy je vše v jednom.