Heretic Parfum svíèka Dirty Santa 298 g

1 790 Kč
Skladem

Heretic Parfum Dirty Santa

Luxusní vonná svíčka 

10.5 oz / 297.67 g

  • doutnající hickory s dřevěným kouřem, borovicí, hřejivým hřebíčkem, dubovým mechem se svůdným nádechem kůže
  • netoxická vonná svíčka smíchaná v čistém sójovém voskovém základu
  • s bezolovnatým, neběleným knotem ze 100% bavlny
  • ručně litá v USA


Napadlo vás někdy, jak by Santa voněl poté, co sleze dolů komínem? My vám to prozradíme… Nejzlobivější svíčka sezóny má vůni doutnající směsi hickory s příměsí borovice, hřejivého hřebíčku, dubového mechu a svůdného nádechu kůže. Tak co, byli jste letos hodní nebo budete na naughty listu?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inspirován pohanskými oslavami Yuletide, které v severských a germánských kulturách připomínaly zimní slunovrat. Parfumér a zároveň zakladatel značky, Douglas, zkombinoval doutnající hickory s dřevěným kouřem, které proložil borovicí, hřejivým hřebíčkem a dubovým mechem, navrch to završil svůdným nádechem kůže. Navzdory svému názvu je Dirty Santa výjimečně čistá svíčka, ručně vyrobená z rostlinných ingrediencí a čistého sójového vosku, což má za následek dlouhou a rovnoměrnou dobu hoření a opojnou vůni. Takže ať už jste zlobili, nebo byli po celý rok hodní, můžete se uvolnit a oddat se jejímu netradičnímu objetí.

Dirty Santa je čistá, netoxická vonná svíčka smíchaná v čistém sójovém voskovém základu s bezolovnatým, neběleným knotem ze 100% bavlny a vyrobená z patentované směsi bezpečných syntetických látek a složek přírodního původu. Ručně litá v USA.

 

SLOŽENÍ:

Jedle, dubový mech, hořící dřevo, kůže, elemi (strom původem z Filipín), pačuli, hřebíček

 

× bez ftalátů I × bez parabenů I × bez syntetických barviv × bez formaldehydu × vegan-friendly × netestováno na zvířatech

 

Jak používat:

Svíčky Heretic jsou ručně lité ze sójového vosku a bezolovnatých knotů. Abyste zabránili poškození, nezapomeňte knot při každém zapálení svíčky zastřihnout. Nenechávejte ji hořet déle než 4 hodiny v kuse a svíčku prosím umístěte na stabilní, tepelně odolný povrch. Pro dosažení nejlepšího výkonu svíčky nechte vosk zcela rozehřát, abyste zajistili rovnoměrně hoření svíčky od okraje po okraj.

UPOZORNĚNÍ: Nikdy nenechávejte hořící svíčku bez dozoru nebo hořet déle než 4 hodiny. Uchovávejte mimo dosah průvanu, dětí, domácích zvířat a všech hořlavých materiálů.

 

 

Kompletní složení:

HYDROGENATED SOYBEAN OIL GLYCERYL MONOSATURATE (SOY WAX)***, ABIES BALSAMEA (SUSTAINABLE FIR BALSAM NEEDLE OIL)*, POGOSTEMON CABLIN (PATCHOULI OIL)*, CANARIUM LUZONICUM (ELEMI RESINOID)*, DIETHYLHEXYL ADIPATE (FUNCTIONAL / SOLVENT)**, EUGENIA CARYOPHYLLUS (CLOVE BUD OIL )*, VERAMOSS (OAKMOSS NOTE)**, PIPER NIGRUM (BLACK PEPPER SEED OIL)*

* Botanical
** Safe Synthetic
*** Naturally Derived

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HERETIC PARFUM

 

HERETIC PARFUM

Netradiční vůně se špetkou dekadence a rebelství, za to s velkou dávkou luxusních přírodních ingrediencí. Heretic Parfum boří hranice a dokazuje, že přírodní parfémy mohou beze studu konkurovat zajetým mainstreamovým značkám.

 

CLEAN BEAUTY HAS NEVER BEEN SO DIRTYTM

V Heretic Parfum pracují s rostlinnými ingrediencemi přírodního původu a vytváří živé funkční vůně, které nejsou geneticky modifikované. Mísí je v organickém alkoholu z cukrové třtiny bez GMO, takže při používání parfémů můžete pociťovat ájurvédské účinky silných rostlinných materiálů. Zároveň využívají starobylé parfumérské tradice a jsou ručně vyráběny v malých sériích v Heretic studiu v Los Angeles, jsou vždy veganské a bez jakéhokoliv testování na zvířatech. Inspirují se starobylými tradicemi a vytváří vůně tak, jak je před stovkami let vytvářeli řemeslní parfuméři minulosti – šamani, cizinci, alchymisté, původní kacíři tradičními extrakčními metodami, jako je destilace, exprese a extrakce.

 

THE ORIGINAL HERETIC

Za značkou Heretic Parfum stojí Douglas Little. Douglas je zakladatelem, parfumérem, kreativním ředitelem a hnací silou značky Heretic. Od dětství byl okouzlen vůněmi a díky letitým zkušenostem v oboru se naučil vytvářet vůně, které jsou atypické, smyslné a luxusní. Od prvních dnů své kariéry Douglas míchá a uvádí na trh vůně z přírodních materiálů, a to dělá značku Heretic Parfum už od roku 2016 naprosto výjimečnou oproti konkurenčním značkám. Všechny vůně jsou pro Douglase velmi osobní a vychází z jeho zážitků nebo vzpomínek. Vůně jsou zároveň klasifikovány jako funkční.

 

ODKUD SE VZAL NÁZEV HERETIC?

Douglas byl před lety osloven, aby promluvil na konferenci o trendech, které čekají segment kosmetiky, konkrétně parfumérství, protože se v tomto odvětví z té době už roky pohyboval. On zde řekl odvážné tvrzení: „Budoucnost parfumérství je v přírodních ingrediencích,“ a dodal svou vášeň pro použití přírodních ingrediencí, esenciálních olejů a květin. Jedna uznávaná parfemářka, která se konference účastnila mu řekla, že přírodní parfémů nejsou nic jiného než práce znuděných žen v domácnosti a kacířů. A on si moc dobře pamatoval, jak s ním toto tvrzení rezonovalo. Okamžitě zavolal své právničce, zda by si mohl na slovo HERETIC (tedy kacíř) dát ochranou známku, protože věděl, že tak chce pojmenovat svou novou značku.

 

KDO JE HERETIC? /HERE, TIK/

Někdo, kdo neodpovídá zavedeným ideálům nebo názorů mas. V Heretic Parfum se rozhodli narušit status quo a dělat něco jiného. 


PROČ JSOU NĚKTERÉ PARFÉMY POJMENOVANÉ JAKO DIRTY?

Když Douglas vytvořil své parfémy, které následně prodával v luxusním obchodním domě, často se setkával s tím, že mu zákazníci řekli: „Je to hezký, ale voní tak trochu dirty, špinavě, cítíme tam hodně květiny, trávu, listy.“ Douglas se toho chytl a rozhodl se slovo DIRTY použít v samotných parfémech – Dirty Vanilla, Dirty Coconut, atd.

 

JAKÉ JSOU FUNKČNÍ VÝHODY PŘÍRODNÍCH VŮNÍ?

Níže naleznete některé z dobře známých léčivých účinků, které se přirozeně nacházejí v používaných surových výtažcích, a které najdete v parfémech Heretic – od uklidnění srdce po zmírnění stresu.

 

POVZBUZUJÍCÍ A MOTIVUJÍCÍ

Vneste do prostoru novou energii, výživu a šťávu do své psychiky pomocí osvěžujících výtažků z citrusů, jako je grapefruit, citronová kůra nebo bergamot.

UZEMNĚNÍ A VYCENTROVÁNÍ

Vyčistěte se od negativních vibrací a získejte pocit soustředění a stability díky dřevitým olejům, jako je cedrové a santalové dřevo, kořenům včetně vetiveru a pryskyřicím tradičně používaným při meditacích a rituálech, jako je kadidlo.

UKLIDŇUJÍCÍ A RELAXAČNÍ

Podpořte uklidňující pocity relaxace a úlevy od stresu díky uklidňujícím vlastnostem esencí, jako je pačuli, šalvěj muškátová a levandule, které jsou po staletí známé tím, že pomáhají při relaxaci.

SMYSLNÝ A SVŮDNÝ

Povzbuďte vášeň, zmírněte stres a zvyšte svou sexuální energii díky afrodiziakálním účinkům složek, jako jsou semínka ambrette, vanilka, růže a květ neroli.

LÉČENÍ A SEBELÁSKA

Podpořte sebepřijetí, vylečte emocionální rány a otevřete své srdce pro dávání a přijímání lásky pomocí bergamotu a květinových esencí, jako je jasmín, růže a ylang-ylang.

 

 

FAQ:

Jsou vůně veganské?

Všechny parfémy i svíčky jsou veganské.

Co se používá namísto klasického alkoholu?

Heretic ve svých parfémech používá zásadně cukrovou třtinu, kterou odebírá z destilérky z Portlandu, USA. V klasických parfémech se běžně používá tzv parfumérský alkohol, neboli ST40, což je denaturovaný líh neboli ethanol, který obsahuje přísady, jež mu dodávají jedovatost, nepříjemnou chuť, zápach a může způsobovat nevolnost. Namísto toho cukrová třtina je přírodního původu, netoxická, a navíc zanechává příjemný nasládlý odér.

Co v parfémech nenajdeme?

JSOU BEZ:

  • ftalátů
  • parabenů
  • syntetických barviv
  • formaldehydu
  • netestované na zvířatech

Jsou svíčky 100 % přírodní?

Ano, jsou. Čistá, netoxická vonná svíčka smíchaná v čistém sójovém voskovém základu s bezolovnatým, neběleným knotem ze 100% bavlny a vyrobená z patentované směsi bezpečných syntetických látek a složek přírodního původu. Ručně litá v USA.

U Dirty Coconut vidíme, že to obsahuje bezpečné, syntetické pižmo. Co to znamená?

Přirozeně se vyskytujících pižmových tónů lze dosáhnout pouze se složkami živočišného původu. Protože jsme značka cruelty-free, rozhodli jsme se spoléhat na určité bezpečné syntetické tóny, abychom vytvořili požadovaný akord pižma. Složení Dirty Coconut je tvořeno naší patentovanou směsí složek přírodního původu a bezpečných syntetických látek. Výsledkem je čistý, skvěle propracovaný parfém, který je šetrný k veganům a netoxický.