Codex Beauty Shaant Spot Hero Blemish Gel 15 ml

799 Kč
Skladem

Codex Beauty Shaant Spot Hero Blemish Gel

Ošetřující krém na nedokonalosti s 5% obsahem účinné síry

15 ml

  • určený pro mastnou a aknózní pleť
  • pomáhá regulovat zarudnutí
  • redukuje zánětlivý proces akné

 

Trápí vás pupínky a další nedokonalosti na pleti? Pak si vezměte na pomoc Spot Hero Blemish Gel. Je to takový malý hrdina s velkými výsledky! 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každodenní péče na pupínky pomáhá redukovat zarudnutí a zmenšovat/vysušovat pupínky. Je klinicky prokázáno, že výrazně zmenšuje plochu lézí i kontrast zarudnutí a pigmentace během 24 hodin. Přípravek Shaant Spot Hero je určen pro mastnou, aknózní pleť.

Zásadní složkou je patentovaný Shaant Complex, který je navržen tak, aby zajistil rovnováhu mdlé, aknózní a citlivé pleti tím, že pomáhá regulovat tvorbu kožního mazu, zklidňuje podráždění, přirozeně exfoliuje a podporuje obnovu pleti. Produkty využívají sílu bioaktivních látek z indických rostlin, které jsou ájurvédskými léčiteli dlouhodobě ceněny pro své zklidňující a balanční vlastnosti, zároveň na výběru nejčistších a nejúčinnějších dostupných složek spolupracovali odborníci na botaniku.

 

Jak používat:

Před použitím důkladně očistěte pokožku. Celou postiženou oblast pokryjte tenkou vrstvou. Protože může dojít k nadměrnému vysušení pokožky, začněte s 1 aplikací denně a postupně ji zvyšujte na 2-3x denně. Pokud se objeví obtěžující vysušení nebo olupování, omezte používání na každý druhý den.

UPOZORNĚNÍ: Pouze pro vnější použití. Nepoužívejte na porušenou pokožku nebo na velké plochy pokožky. Při použití tohoto přípravku aplikujte pouze na skvrny. Vyhněte se kontaktu s očima. Dojde-li ke kontaktu s očima, důkladně je vypláchněte vodou. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před zařazením jakéhokoli nového výrobku do rutinní péče o pleť vždy doporučujeme provést testování na místě.

 

Klíčové ingredience:

A z čeho se vlastně Shaant Complex skládá? Je tvořen ze směsi suchozemských a mořských rostlin, které pomáhají regulovat mastnotu i zánětlivý proces akné. 

Ghotu Kola (Centenella asiatica) – zklidňuje pokožku, snižuje zánět a zmírňuje podráždění

Pačuli (Pogostemon Cablin)  zklidňuje a tiší prostřednictvím aktivace systému CB2 receptorů, což vede ke zlepšení homeostázy pokožky

Zelené mikrořasy (Tetraselmis chui) a chaluha spirálovitá (Fucus spiralis) – regulují produkci kožního mazu a zajišťují komfort mastné pleti

Síra (Sulfur) – je přirozeně se vyskytující minerál. V přírodní kosmetice se používá pro své antibakteriální, antiseptické, antimikrobiální a antistatické účinky. Má ovšem vysoké pH. Výborně bojuje proti seboroické dermatitidě, psoriáze, lupům i akné. Celkově zlepšuje stav pokožky, je vhodný na sušší typ pleti, které pomáhá proti šupinatění.

Lactobacillus Ferment
– antimikrobiální a příznivé účinky na pokožku, podporují obnovu buněk, intenzivně pokožku zjemňují a změkčují a působí příznivě na pleť trpící akné nebo rosaceou

Shaant Complex – pomáhá zklidnit a regulovat produkci kožního mazu, redukuje zánětlivý proces akné a udržuje pleť v rovnováze

 

Shaant znamená v hindštině "mír" nebo "klid" a v ájurvédské filozofii se často pojí s "propojeností".  

 

 

 

 

Kompletní složení:

Aktivní ingredience: Sulfur 5%
Složení: Water (Aqua), Denatured Alcohol, Lactobacillus Ferment, Propanediol, Glycerin, Silybum Marianum Ethyl Ester, Lactobacillus, Dehydroxanthan Gum, Fucus Spiralis (Spiral Wrack) Extract, Tetraselmis Chui Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Sodium Lactate, Sodium PCA, Malic Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid, Pyruvic Acid, Tartaric Acid, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Sodium Phytate, Ocimum Sanctum Leaf Oil, Octyldodecanol, Pogostemon Cablin (Patchouli) Leaf Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Tocopherol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Xanthan Gum.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

codex1

O značce Codex Labs

Codex Labs nastavuje nové trendy v oblasti přírodní péče o pleť. Základy značky jsou ukotveny ve vědeckých poznatcích a podpoře kožního mikrobiomu. Vyvíjí skutečně čisté produkty s klinicky prokázanými účinky a v neposlední řadě dodržují zásady udržitelnosti ve všech fázích výroby.

Příroda je moudrá a všemocná. Musíme ji pouze správně porozumět a objevit ten pravý způsob, jak ji nechat nejlépe projevit své schopnosti. Právě v tom podává přírodní moudrosti pomocnou ruku věda a její poznatky. Značka Codex Labs propojuje biologii rostlin s biotechnologickými inovacemi a definuje tak nový standard v “clean beauty”. Za každým produktem stojí spolupráce mnoha odborníků z oblasti biotechnologie, genetiky, biologie rostlin, etnobotaniky, dermatologie, výrobních procesů, farmaceutické kvality, kosmetické chemie a životního prostředí. V jejich čele stojí zakladatelka společnosti, vědkyně s doktorátem v elektrotechnice ze Stanfordu, Barbara Paldus. 

 Dr. Barbara Paldus propojuje biotechnologii se světem krásy

“Značku jsem zakládala se záměrem vyvíjet, pod křídly biotechnologie, skutečně účinné, bezpečné a udržitelné produkty, které půjdou proti proudu mainstream, a zároveň za ně budou mluvit transparentní vědecká data, nejen pouhé příběhy,” říká Barbara Paldus, držitelka více než 40 patentů, která se před vstupem do kosmetického průmyslu věnovala spektroskopii a biotechnologiím. Právě odtud přináší ty nejvyšší vědecké standardy, jež dnes aplikuje v kosmetickém světě. Narodila v Kanadě českým rodičům, vyrůstala v Evropě i v Kanadě, hovoří plynně pěti jazyky a má doktorát z americké Stanfordovy univerzity.

Společnost založila z potřeby poskytovat péči o pleť s vysokou účinností, takovou, která se vymyká mainstreamu a obsahuje složky, jejichž efektivita je podložena vědou. Barbara vytvořila kosmetiku, která vrací sílu rostlin do vašich rukou - s výsledky, které to potvrzují.

 

 

10564-O-codex-beauty-pletovy-olej-bia-facial-oilPříběh každé kolekce Codex Labs vzniká identifikací kožního problému, pro který chce Barbara se svým týmem, najít funkční řešení. Nejprve jsou určeny vhodné bioaktivní látky a po celém světě jsou hledány rostliny, v nichž se přirozeně vyskytují. 

Ingredience pro hydratační řadu Bia tak byly objeveny v Irsku. Pro kolekci Antu, zaměřenou na ochranu kožní bariéry a snížení reaktivního oxidačního stresu, se ty pravé ingredience objevily v Chile u pradávného indiánského kmene Mapuche. Na etnobotanické poznatky vědci dále navazují genetickým výzkumem, aby zjistili, jak rostliny používané v tradiční bylinné medicíně fungují a zda opravdu řeší definovaný kožní problém. Vhodné rostliny a jejich extrakty pokračují do magické fáze organické chemie - vývoje inovativních formulací s biotechnologicky zpracovanými přísadami. Výsledná formulace pak míří do fáze testování. Teprve až po mnoha testech účinnosti, bezpečnosti, snášenlivosti a klinických studiích s použitím nejmodernějších měřících nástrojů, je každý jeden produkt považovaný za hotový, připravený pro koncového uživatele. nebo náš systém konzervace potravinářské kvality (PreservX™), inovujeme formule, které posouvají péči o pleť na zcela novou úroveň.

PATENTOVANÉ FORMULACE

Naše technologické komplexy jsou nejen patentované, ale také převratné. Ať už se jedná o hydrataci na rostlinné bázi (Bia Complex™)nebo náš systém konzervace potravinářské kvality (PreservX™), inovujeme formule, které posouvají péči o pleť na zcela novou úroveň.

NEKOMPROMISNÍ UDRŽITELNOST

Dopad na životní prostředí minimalizujeme u všech aspektů naší činnosti. Tuby našich výrobků jsou vyrobeny z polyethylenu z obnovitelné cukrové třtiny, který snižuje emise uhlíku, a naše kartony mají certifikát PSC. Vše je zcela recyklovatelné. Uhlíkovou stopu jsme minimalizovali také při přepravě a distribuci.

PROKÁZANÁ ÚČINNOST

Naše tvrzení nejsou pouhé řeči, jsou to fakta. Provádíme klinické testy a zveřejňujeme data, která dokazují, jak naše produkty fungují. Na své pleti uvidíte skutečné výsledky.

 

 

Snímek obrazovky 2021-10-23 v 21.01.03