Codex Beauty Shaant Refining Toner 100 ml

CERTIFIED BIO VEGAN 100%NATURAL
Značka: CODEX LABS
1 119 Kč
Skladem

Codex Beauty Shaant Refining Toner

100 ml

 

Hydratační tonikum na pleť

 • hydratuje a zpevňuje pokožku
 • pomáhá snižovat zarudnutí
 • redukuje vzhled rozšířených pórů a tvorbu kožních mazu
 • je nekomedogenní a neaknegenní

 

Textura, která připomíná lehké sérum, příjemná vůně a výsledky, které předčí všechna vaše očekávání. Toner z řady Shaant si poradí s rozšířenými póry a případnými pupínky, začervenáním pleti a navrch hydratuje. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hydratační toner Refining Toner z řady Shaant od Codex Beauty obsahuje polyhydroxykyselinami (PHA), které pomáhají snižovat výskyt zarudnutí a rozšířených pórů. Zároveň pokožku hydratuje a je nekomedogenní a neaknegenní.

Zásadní složkou je patentovaný Shaant Complex, který je navržen tak, aby zajistil rovnováhu mdlé, aknózní a citlivé pleti tím, že pomáhá regulovat tvorbu kožního mazu, zklidňuje podráždění, přirozeně exfoliuje a podporuje obnovu pleti. Produkty využívají sílu bioaktivních látek z indických rostlin, které jsou ájurvédskými léčiteli dlouhodobě ceněny pro své zklidňující a balanční vlastnosti, zároveň na výběru nejčistších a nejúčinnějších dostupných složek spolupracovali odborníci na botaniku. 

Klíčové ingredience:

 • Shaant Complex: pomáhá zklidnit a regulovat produkci kožního mazu. Zároveň redukuje zánětlivý proces akné a udržuje pleť v rovnováze
 • 2% Gluconolactone (PHA) pomáhá exfoliovat, hydratovat, zpevňovat a chránit před nepříznivými vlivy prostředí.
 • Neem pomáhá zlepšit pružnost pleti a chrání před nepříznivými vlivy prostředí.
 • Vilín: pomáhá odstraňovat přebytečnou mastnotu a snižuje viditelnost pórů.

 

Shaant znamená v hindštině "mír" nebo "klid" a v ájurvédské filozofii se často pojí s "propojeností".  

 

A z čeho se vlastně Shaant Complex skládá? Je tvořen ze směsi suchozemských a mořských rostlin, které pomáhají regulovat mastnotu i zánětlivý proces akné. 

 • Ghotu Kola (Centenella asiatica): zklidňuje pokožku, snižuje zánět a zmírňuje podráždění
 • Pačuli (Pogostemon Cablin): zklidňuje a tiší prostřednictvím aktivace systému CB2 receptorů, což vede ke zlepšení homeostázy pokožky
 • Zelené mikrořasy (Tetraselmis chui) a chaluha spirálovitá (Fucus spiralis): regulují produkci kožního mazu a zajišťují komfort mastné pleti.

 

Jak používat?  

Shaant rituál pro mladistvou pleť: Na čištění pleti použijte pěnivou micelární vodu bez obsahu oleje, která zklidňuje pleť, zjemňuje póry a redukuje mastnotu, aniž by pokožku zbavovala vlhkosti. Následně použijte hydratační tonikum, které snižuje zarudnutí a výskyt rozšířených pórů a pokračujte lehkým, zklidňujícím krémem, který zajišťuje rovnováhu pleti. Na noc můžete pokožku dodat trochu více výživy s pomocí pleťového oleje z řady BIA. 

Shaant rituál pro zralou pleť: Na čištění pleti použijte pěnivou micelární vodu bez obsahu oleje, která zklidňuje pleť, zjemňuje póry a redukuje mastnotu, aniž by pokožku zbavovala vlhkosti. Následně použijte hydratační tonikum, které snižuje zarudnutí a výskyt rozšířených pórů a pokračujte rozjasňujícím a zpevňujícím sérem z řady Antü, na který použijete lehký, zklidňující krém z řady Shaant. Na noc vyměňte pleťový krém Shaant za výživnější, noční krém z řady Antü

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

codex1

O značce Codex Labs

Codex Labs nastavuje nové trendy v oblasti přírodní péče o pleť. Základy značky jsou ukotveny ve vědeckých poznatcích a podpoře kožního mikrobiomu. Vyvíjí skutečně čisté produkty s klinicky prokázanými účinky a v neposlední řadě dodržují zásady udržitelnosti ve všech fázích výroby.

Příroda je moudrá a všemocná. Musíme ji pouze správně porozumět a objevit ten pravý způsob, jak ji nechat nejlépe projevit své schopnosti. Právě v tom podává přírodní moudrosti pomocnou ruku věda a její poznatky. Značka Codex Labs propojuje biologii rostlin s biotechnologickými inovacemi a definuje tak nový standard v “clean beauty”. Za každým produktem stojí spolupráce mnoha odborníků z oblasti biotechnologie, genetiky, biologie rostlin, etnobotaniky, dermatologie, výrobních procesů, farmaceutické kvality, kosmetické chemie a životního prostředí. V jejich čele stojí zakladatelka společnosti, vědkyně s doktorátem v elektrotechnice ze Stanfordu, Barbara Paldus. 

 Dr. Barbara Paldus propojuje biotechnologii se světem krásy

“Značku jsem zakládala se záměrem vyvíjet, pod křídly biotechnologie, skutečně účinné, bezpečné a udržitelné produkty, které půjdou proti proudu mainstream, a zároveň za ně budou mluvit transparentní vědecká data, nejen pouhé příběhy,” říká Barbara Paldus, držitelka více než 40 patentů, která se před vstupem do kosmetického průmyslu věnovala spektroskopii a biotechnologiím. Právě odtud přináší ty nejvyšší vědecké standardy, jež dnes aplikuje v kosmetickém světě. Narodila v Kanadě českým rodičům, vyrůstala v Evropě i v Kanadě, hovoří plynně pěti jazyky a má doktorát z americké Stanfordovy univerzity.

Společnost založila z potřeby poskytovat péči o pleť s vysokou účinností, takovou, která se vymyká mainstreamu a obsahuje složky, jejichž efektivita je podložena vědou. Barbara vytvořila kosmetiku, která vrací sílu rostlin do vašich rukou - s výsledky, které to potvrzují.

 

 

10564-O-codex-beauty-pletovy-olej-bia-facial-oilPříběh každé kolekce Codex Labs vzniká identifikací kožního problému, pro který chce Barbara se svým týmem, najít funkční řešení. Nejprve jsou určeny vhodné bioaktivní látky a po celém světě jsou hledány rostliny, v nichž se přirozeně vyskytují. 

Ingredience pro hydratační řadu Bia tak byly objeveny v Irsku. Pro kolekci Antu, zaměřenou na ochranu kožní bariéry a snížení reaktivního oxidačního stresu, se ty pravé ingredience objevily v Chile u pradávného indiánského kmene Mapuche. Na etnobotanické poznatky vědci dále navazují genetickým výzkumem, aby zjistili, jak rostliny používané v tradiční bylinné medicíně fungují a zda opravdu řeší definovaný kožní problém. Vhodné rostliny a jejich extrakty pokračují do magické fáze organické chemie - vývoje inovativních formulací s biotechnologicky zpracovanými přísadami. Výsledná formulace pak míří do fáze testování. Teprve až po mnoha testech účinnosti, bezpečnosti, snášenlivosti a klinických studiích s použitím nejmodernějších měřících nástrojů, je každý jeden produkt považovaný za hotový, připravený pro koncového uživatele. nebo náš systém konzervace potravinářské kvality (PreservX™), inovujeme formule, které posouvají péči o pleť na zcela novou úroveň.

PATENTOVANÉ FORMULACE

Naše technologické komplexy jsou nejen patentované, ale také převratné. Ať už se jedná o hydrataci na rostlinné bázi (Bia Complex™)nebo náš systém konzervace potravinářské kvality (PreservX™), inovujeme formule, které posouvají péči o pleť na zcela novou úroveň.

NEKOMPROMISNÍ UDRŽITELNOST

Dopad na životní prostředí minimalizujeme u všech aspektů naší činnosti. Tuby našich výrobků jsou vyrobeny z polyethylenu z obnovitelné cukrové třtiny, který snižuje emise uhlíku, a naše kartony mají certifikát PSC. Vše je zcela recyklovatelné. Uhlíkovou stopu jsme minimalizovali také při přepravě a distribuci.

PROKÁZANÁ ÚČINNOST

Naše tvrzení nejsou pouhé řeči, jsou to fakta. Provádíme klinické testy a zveřejňujeme data, která dokazují, jak naše produkty fungují. Na své pleti uvidíte skutečné výsledky.

 

 

Snímek obrazovky 2021-10-23 v 21.01.03