KOSMETICKÉ PROCEDURY

4_2 


 
Objednávky online a nebo na telefonním čísle +420 777 893 429 Luxusní anti-age rituál DAFNA´S SKINCARE

2 1Luxusní anti-age rituál pro zralou pleť, který zpomaluje známky stárnutí pomocí unikátní kombinace aktivních látek a speciální masáže s pomocí Kansa Wand. Liftingová masáž zvyšuje vstřebávání účinných látek a zlepšuje odvod odpadních látek z buněčných struktur. Výsledkem je pleť revitalizovaná, zregenerovaná, vyživená a viditelně omlazená. 

Co všechno rituál obsahuje?
Vaši pleť nejprve hloubkově vyčistíme, vybíráme mezi dvěma produkty podle typu pleti (Recovery Cleanser nebo Purify Cleanser), následně aplikujete řádnou dávku hydratace pomocí hydratační mlhy a následuje aplikace Bioaktivní ženšenové masky s aktivním uhlím Revival Mask, po které je pleť viditelně jemná, projasněná, hydratovaná a zregenerovaná. Masku necháváme působit deset minut a následně smyjeme teplými navlhčenými ručníky a pokračujeme masáží. Liftingová masáž s olejem doplněná o speciální Kansa Wand, díky které dosáhneme maximálního efektu. Finálně aplikujeme anti-age sérum, oční krém a pleťový krém dle typu pleti.

Verze 90 minut obsahuje dvoufázové čištění luxusní ultrazvukovou špachtlí a prodlouženou liftingovou masáž.

5_1


  

Rozjasňující rituál DAFNA´S SKINCARE

43Rozjasňující rituál sjednocuje a zmírňuje rozdílný tón pleti trpící hyperpigmentací a melasmou. Je také vhodný pro pleť zašedlou a unavenou, kterou viditelně projasňuje hned dvojí masáží. Masáž s pomocí Kansa Wand zvyšuje vstřebávání účinných látek do pleti, zatímco závěrečná lymfatická drenáž pomocí gua sha houbiček odvádí z lymfatického systému toxiny a zanechá pleť prokrvenou a projasněnou ještě dlouho po rituálu. 

Co všechno rituál obsahuje?
Vaši pleť nejprve hloubkově vyčistíme, vybíráme mezi dvěma produkty podle typu pleti (Recovery Cleanser nebo Purify Cleanser), následně aplikujete řádnou dávku hydratace pomocí hydratační mlhy a následuje aplikace masky dle typu pleti. Vybíráme mezi Bioaktivní ženšenovou maskou s aktivním uhlím Revival Mask, po které je pleť viditelně jemná, projasněná, hydratovaná nebo rozjasňující, regenerační a čisticí peeling s maskou v jednom Detoxify, která sjednocuje tón pleti. Masku necháváme působit deset minut a následně smyjeme teplými navlhčenými ručníky a pokračujeme masáží. Liftingová masáž s olejem doplněná o speciální Kansa Wand, díky které dosáhneme maximálního efektu. Finálně aplikujeme sjednocující sérum, oční krém a pleťový krém dle typu pleti.

Verze 90 minut obsahuje dvoufázové čištění luxusní ultrazvukovou špachtlí a prodlouženou liftingovou masáž.

6_1


  

Hloubkově čistící rituál DAFNA´S SKINCARE

65Hloubkově čistící rituál reguluje tvorbu přebytečného mazu a nedokonalostí bez zbytečného vysušování pleti. Díky použití speciálních produktů a masáže pomocí gua sha houbiček zmírňuje tvorbu zánětlivých ložisek. Rituál je tudíž vhodný i pro pleť trpící akné, rosaceou a vysoce citlivou pokožku.

Co všechno rituál obsahuje?
Vaši pleť nejprve hloubkově vyčistíme, vybíráme mezi dvěma produkty podle typu pleti (Recovery Cleanser nebo Purify Cleanser), následně aplikujete řádnou dávku hydratace pomocí hydratační mlhy a podle stavu pleti vybíráme masku. V případě, že není na pokožce silně rozjeté akné, aplikujeme regenerační a čisticí peeling s maskou v jednom Detoxify, která sjednocuje tón pleti. Masku necháváme působit deset minut a následně smyjeme teplými navlhčenými ručníky. V opačném případě se vrhneme rovnou na masáž pomocí gua sha houbiček v kombinaci s vhodným olejem. Finálně aplikujeme sjednocující sérum, oční krém a pleťový krém dle typu pleti.

Verze 90 minut obsahuje dvoufázové čištění luxusní ultrazvukovou špachtlí a prodlouženou masáž gua sha houbičkami.

7